Aseksualny nurt w feminizmie

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Awatar użytkownika
arin
mASkotka
Posty: 141
Rejestracja: 9 sie 2008, 19:08
Kontakt:

Post autor: arin »

Ant pisze:
arin pisze:Widzisz, ja słyszałem natomiast o badaniach z których jasno wynikało, że kobiety lepsze są w naukach humanistycznych od facetów, a odwrotnie proporcjonalnie do nauk ścisłych.
To, że z wyników badań coś wynikało to jeszcze o niczym nie świadczy, bo same badania mogły mieć wiele metodologicznych uchybień, czy choćby bazować na przestarzałej wiedzy :P
A kto powiedział, że to co jest ukazane u góry jest wolne od uchybień? Potwierdzisz to? :>
A co do pkt drugiego to za rok może okazać się, że jednak wasi naukowcy nie mieliracji :P

Wg. mnie tego typu nauka jest raczej bezcelowa. Radziłbym lepiej poznać mózg, ale nie na poziomie obserwacji zewętrznej, a wewętrznej.

dziwożona, nie będe faworyzował mężczyzn tylko z tego powodu że sam nim jestem :wink: Nigdy nie twierziłem,że należy trzymać sie stereotypów za wszelką cene, jest to jednak łatwiejsze i nierzadko lepsze.


Przepraszam za wszelkie błędy, ale teraz jestem w stanie "zniechęcenia alkoholowego" (nie mam dnia do picia, miałem chęć i wyszło, co wyść miało).
Nic na siłę, każdy ma swoje zdanie
Głodny wiedzy społecznej i poznania siebie.
Lubie hh, metal symfoniczny, rock, klasyczną, alternatywną i jeszcze by sie coś znalazło.
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

arin pisze:Widzisz, a ja uwielbiam, bo mam wiele do przekazania. Uważam że może to robić, ale niepotrzebnie to nagłaśnia.
No to sobie nie pogadamy, bo ja nienawidzę się powtarzać, zwłaszcza, kiedy coś jest dla mnie oczywiste...
Pozdrawiam mimo wszystko :wink:
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
ODPOWIEDZ