Polski dziennikarz potrzebuje pomocy

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Kamikola
fantAStyczny
Kontakt:

Polski dziennikarz potrzebuje pomocy

Post autor: Kamikola »

Okay, więc dostałam emaila od dziennikarza z Polski, który chce zrobić program o aseksualności. Mam z nim pogadać przez telefon jutro ale się zapytał czy dałoby się zrobić program studyjny, by przeprowadzić wywiad, no wiecie, kamera i takie. Jeżeli jesteście zainteresowani to zgłaszajcie się natychmiast. :D
Dobre wieści. W końcu ktoś ważniejszy się nami interesuje. :D
Moja najnowsza fascynacja: Jackie ChanObrazek

Michał
gimnASjalista

Re: Polski dziennikarz potrzebuje pomocy

Post autor: Michał »

ja w tej chwili mam kontakt do pewnej dziennikarki z "Rozmow w toku", tez dałoby rade nakrecic,no tylko pytanie...
kto sie odważy,kto wreszcie odsłoni karty przed wszystkimi-wyciągając przy tym Asa z rękawa :) ,szczerze powiedziawszy- ja na pewno nie
po prostu-strach,nie chce się z tym obnosic,i mowic o tym publicznie

Kamikola
fantAStyczny
Kontakt:

Re: Polski dziennikarz potrzebuje pomocy

Post autor: Kamikola »

Ja naprawde nie mialabym zadnych problemow z pojawieniem sie w telewizji ale jeszcze nie powiedzialam swojej rodzinie. Zawsze myslalam jak prostsze wytlumaczenie wszystkiego by bylo w ten sposob ale nie sadzilam, ze to tak szybko sie stanie. Nadal jeszcze nie podjelam decyzji. Szkoda jest, ze to telewizja bo wtedy pewnie nie udaloby sie zrobic wywiadu anonimowo. Zreszta pomysl jaki obraz wszystkich asow to by pokazywalo, ze sie boimy pokazac twarzy, ze sie wstydzimy, ze jest cos zlego w naszym stylu zycia i musimy sie bac ujawnic. Nie wiem jeszcze jaka decyzje podejme. Jestem rozerwana. Chce pomoc ale boje sie konsekwencji. Jak sie zgodzilam na ten wywiad dla kanadyjskiej telewizji to sie nie martwilam ale to jest dobrze znany polski program, nawet tutaj go odbieraja.
nie wiem jeszcze... :?
Moja najnowsza fascynacja: Jackie ChanObrazek

Dewene
bobASek

Chcę pozostać anonimowy.

Post autor: Dewene »

Po pierwsze ja jeszcze do końca nie wiem czy jestem osobą aseksualną, więc mógłbym się stać jakimś koniem trojańskim. Poza tym nie wiem czy czuję taką potrzebę żeby cały świat się o tym dowiedział. Ja żyje sobie na swój sposób i nie przeszkadza mi, że inni nie do końca akceptują moją postawę. Dla mnie to jest ich problem.
Taki program mógłby być dobry z innego punktu widzenia. Dla ludzi młodych, którym pod presją grupy ciężko jest radzić sobie ze swoją aseksualnością.
Pod tym względem taki program mógłby być potrzebny, więc podziwiam twoją odwagę i bije brawo.
Ja osobiście nie zgodziłbym się wystąpić przed kamerami, nie lubię rozgłosu. Wolę żyć sobie zapomniany przez cały świat, gdzieś na jego krańcach.

ODPOWIEDZ