Rozmowy W Toku Szukają Aseksualistów !!!

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Do mnie też dotarła identycznej tresci wiadomość, ale nie odpisałam na nią i raczej nie odpiszę.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

Też to dostałam. Nie odpisałam, ale tak sobie teraz myślę, że program pewnie zrobią tak czy siak, więc mam nadzieję, że pójdzie tam ktoś "fajny" :roll:
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
abe
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 8 lut 2009, 03:54
Lokalizacja: Warszawa/Derby

Post autor: abe »

Ja tez mam nadzieje ze nie zglosi sie tam jakis mega dziwny czlowiek ktory zacznie opowiadac jakies kompletne bzdury i potem bede miala jeszcze gorsze problemy z wyjasnianiem moim przeuroczym znajomym ze nie ma nic zlego w tym ze ktos nie chce uprawiac seksu :x
dzola007
strASzydło
Posty: 397
Rejestracja: 16 wrz 2008, 01:08
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: dzola007 »

Tez dostalam.Nie wiem co o tym myslec.TV?lepiej gdyby byl to wywiad np.do gazety...Ciekawe na kiedy bylby ten program bo juz mnie ciekawosc zrzera.
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zixxar »

abe pisze:Ja tez mam nadzieje ze nie zglosi sie tam jakis mega dziwny czlowiek ktory zacznie opowiadac jakies kompletne bzdury i potem bede miala jeszcze gorsze problemy z wyjasnianiem moim przeuroczym znajomym ze nie ma nic zlego w tym ze ktos nie chce uprawiac seksu :x
Proponuję podchodzić do tego programu z dystansem. Wiadomo, oni chcą zrobić show, zorganizują to za wszelką cenę... Nawet gdy nie znajdą reprezentatywnego aseksualisty, zawsze mogą sobie podstawić jakiegoś błazna, który będzie mówił co reżyser każe. A czy to będzie akurat interesujący program? Przedstawią nas jak tylko będą chcieli... Uważam jednak, że w ramach uatrakcyjnienia programu, będzie to program opowiadający o dziwakach...

Pzdr,

Zixx
Musisz zadać sobie jedno, bardzo ważne pytanie: "Co pragniesz w życiu robić... i zwyczajnie zacznij to robić..."
abe
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 8 lut 2009, 03:54
Lokalizacja: Warszawa/Derby

Post autor: abe »

Ja wiem ze to zrobia... co nie zmienia faktu iz jest to niezwykle denerwujace ale pieknie sie usmiechne i zapomne o glupich rozmowach w toku :mrgreen: o..juz zapomnialam
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

Zixx, nie zapominaj o zaproszonym do programu psychiatrze lub psychologu, który jedyne co będzie umiał powiedzieć to aksjomat, że wszyscy są seksualni. Oraz o jakimś biednym skrzywdzonym mężu, którego żona nie chce z nim sypiać, przez co on teraz jest biedny i cierpiący, a ona taka zła i bezlitosna.
:roll:
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Awatar użytkownika
Selene
ASiołek
Posty: 67
Rejestracja: 10 paź 2008, 15:41
Lokalizacja: z własnego świata

Post autor: Selene »

Tak Koni, 100% racji,
dodaj jeszcze tylko seksuologa, który zrobi z aseksualizmu dewiację gorszą niż nekrofilia, bo nekrofile przynajmniej COŚ czują. Oczywiście okaże się, że aseksualni w ogóle się nie zakochują, nie są romantyczni, nie mają potrzeb wyższych, np. obcowania ze sztuką (czemu? bo taką papkę łatwiej widz przyswoi) i to w ogóle jakieś straszne mimozy są...
Oczywiście całe studio będzie nam współczuć, jacy my to smutni, nieszczęśliwi i niespełnieni jesteśmy, choćbyśmy nie wiem, jak tryskali humorem...
*per ASpera ad AStra*
*****
*I nawet kiedy będę sam*
*Nie zmienię się, bo mam swój świat*
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Koni, chyba nie uważasz, że kobieta, która wyszła za faceta nie mówiąc mu o tym, iż nie chce uprawiać seksu, w ogóle go nie skrzywdziła.. ?
Selene pisze:Oczywiście okaże się, że aseksualni w ogóle się nie zakochują, nie są romantyczni, nie mają potrzeb wyższych, np. obcowania ze sztuką (czemu? bo taką papkę łatwiej widz przyswoi
Selene, znowu trochę surrealistycznie pojechałaś.. :P
Niektóre as-y nie mają romantycznych potrzeb i są szczęśliwi, ale o tym media praktycznie nie piszą, bo to mało ciekawe.
Druga sprawa - prędzej będą podejrzewać ASa o pogardę dla 'niższych potrzeb', niż o brak 'wyższych'.
dzola007
strASzydło
Posty: 397
Rejestracja: 16 wrz 2008, 01:08
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: dzola007 »

Od czasu kiedy zobaczylam tam ojca kolezanki-gornika-jako jakiegos wojskowego przestalam wierzyc w niektore sprawy ktore sa poruszane...
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Ciekawe, czy ktokolwiek z tego forum się zaangażuje w to ustrojstwo ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

Gizmo pisze:Koni, chyba nie uważasz, że kobieta, która wyszła za faceta nie mówiąc mu o tym, iż nie chce uprawiać seksu, w ogóle go nie skrzywdziła.. ?
Nie to miałam na myśli. Chodziło mi o jednostronne przedstawianie wydarzeń i przeinaczanie faktów.
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Awatar użytkownika
VojciechSV
mASełko
Posty: 145
Rejestracja: 18 sty 2009, 12:32
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: VojciechSV »

Nawet jeśli ktoś zgłosi się do "Rozmów w toku" to moim zdaniem będzie to nudny program. Trudno też mi stwierdzić czego ludzie w studiu oczekiwaliby od tych osób zgłoszonych do programu. Czy chcą usłyszeć o pojedynczych przypadkach czy ogólnie o aseksualizmie. Chociaż myślałem, że już kiedyś coś było w "RwT" na ten temat.
enjoy the silence
Awatar użytkownika
Piorun
PerkunAS
Posty: 595
Rejestracja: 8 kwie 2008, 12:50
Lokalizacja: z fabryki cyborgów

Post autor: Piorun »

Ciekawe kiedy mają być te Rozmowy w Tłoku?
Zgłosić się, to bym się w życiu nie zgłosił, ale popatrzeć można
dzola007
strASzydło
Posty: 397
Rejestracja: 16 wrz 2008, 01:08
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: dzola007 »

Nagranie ma byc 5 marca, a emitują z około 2-tygodniowym opoznieniem.
ODPOWIEDZ