Ej Asy! Zainspirował mnie pewien komentarz na Onet.pl!!!!

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Post autor: Jo »

A tutaj jest ciag dalszy tej zabawnej historii:
http://wyborcza.pl/1,76842,6595611,Poze ... Kenii.html
'Never give up on your adventures and dreams ...'
Van
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 14 mar 2009, 20:21
Lokalizacja: ten chaos ?
Kontakt:

Post autor: Van »

Tylko jedno ciśnie mi się na usta. Pathology - system.
"Do czasu gdy nie jestem człowiekiem, mogę wszystko"
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

A mnie to rozbawiło. :laught: Zwłaszcza fragment :" W złożonym w sądzie pozwie James Kimondo twierdzi, że pozbawiony przez siedem dni miłości cierpiał na bezsenność, lęki, brak koncentracji i bóle w krzyżach. "
Objawy jak po odstawieniu narkotyków. :xmrgreen:
Quirkyalone
Awatar użytkownika
AStronom
ciAStoholik
Posty: 310
Rejestracja: 2 kwie 2009, 17:39
Lokalizacja: z nudów

Post autor: AStronom »

Jezus Maria, jak to jest, że my jeszcze żyjemy?
Poczułem się prawie jak Connor McLeod, kiedy nie mógł się utopić.
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Ej Asy! Zainspirował mnie pewien komentarz na Onet.pl!!!!

Post autor: DZIEWICA8 »

PrzemAS pisze:
Tylko chodzi o to ze w moim przekonaniu o Aseksualizmie czy tez samo słowo ,,Aseksualizm" rzadko pojawia się w ogóle po internecie czy po dzisiejszym współczesnym świecie. Homoseksualizm, Seks i inne owszem. Poszukuje ciągle w internecie coś związanego z aseksualizmem i na onecie było o buncie kobiet w Kenii i wyczytałem komentarz Wojtka ,,jestem Aseksualny" i natychmiast mnie to zaciekawiło. Nie znaczy wcale że go popieram :)

mam nadzieje ze wszystko jasne :)
Zaraz, zaraz! jeśli chodzi o kobiety w Kenii, to myślę, że cała nasza dyskusja o aseksualizmie w tym akurat kontekście jest bezsensowna, bo w Kenii i w ogóle w Afryce chodzi o coś zupełnie innego. Mianowicie tam jest bardzo dużo ludzi zarażonych wirusem HIV i tam młode kobiety, zwłaszcza dziewice są specjalnie edukowane, żeby nie zaczynały współżycia seksualnego, aby nie zarazić się wirusem. Na uczelniach dziewice mają wypłacane specjalne stypendium, za pozostanie w dziewictwie. Dodatkowo w tym akurat artykule powód rezygnacji kobiet z seksu można nazwać polityczno/gospodarczym. Tak, więc akurat w Kenii, kobiety rezygnują z seksu z zupełnie innych powodów niż aseksualizm.


Jeśli zaś chodzi o samą dyskusję, to przeczytałam ją całą i okazuje się, że duża część osób popiera Wojtka.
A mnie z kolei rozbawił najbardziej ten komentarz :arrow: Wojtek jest widać saper i mówi ; ręka nie granat -...... nie urwie ! :lol: :lol: :lol: :lol:
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
ODPOWIEDZ