Radio Free FM

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Kamikola
fantAStyczny
Posty: 503
Rejestracja: 2 lut 2005, 07:54
Lokalizacja: Kraina ASmerytów
Kontakt:

Radio Free FM

Post autor: Kamikola »

Jadę sobie ostatnio z pracy i słucham radia Free FM (nowojorska stacja) i leciała akurat audycja RadioChick i Chick akurat podjęła temat aseksualności. :shock: Nie mogłam temu uwierzyć. Zaczęła w stylu, "Ostatnio nawet głośno jest o ludziach nazywających siebie aseksualnymi." Zaczęli dyskutować o tym czy jest to "możliwe" by ktoś był aseksualny. Puszczali już wcześniej nagrane wypowiedzi asów z AVEN ale podważali te wywiady. Chick cały czas nawoływała by jeżeli jakaś aseksualna osoba tego słucha by zadzwoniła by utwierdzić swoje "istnienie." Szukałam swojego telefonu w torbie ale go zostawiłam w domu. Codziennie go wożę ze sobą a akurat tamtego dnia zapomniałam. Byłam nieźle wściekła bo coraz to jacyś ludzie wydzwaniali do stacji i jeszcze bardziej psuli naszą reputację. Tak bardzo chciałam zadzwonić. A jeszcze na dodatek stałam w korku i cały czas myślałam, że może jeśli dojadę do domu przed końcem audycji to zadzwonię ale samochody tak się wlekły. Czułam się taka bezradna. W końcu do domu dojechałam i audycja jeszcze trwała ale tyle czasu straciłam w korku, że już nie miałam czasu dzwonić do stacji. Musiałam się szykować (mojego brata ślub cywilny). I w końcu nie wiem jak się audycja skończyła. Czy w końcu jakiś as zadzwonił i wytłumaczył jak to jest naprawdę czy nie...
Z tego taki morał: "Telefon zawsze trzeba ze sobą mieć!"
Moja najnowsza fascynacja: Jackie ChanObrazek
Awatar użytkownika
kibic
łASuch
Posty: 152
Rejestracja: 2 gru 2005, 10:31
Lokalizacja: Poznań

Re: Radio Free FM

Post autor: kibic »

Żałuję że w Poznaniu ale i w ogóle nawet w mediach ogólno krajowych mało jest na ten temat mówione :( . Dlatego zazdroszczę ci takiego radia w u Ciebie.
A tak poza tematem, obok jakiego miasta leży ten Nowy Jork, bo się jakoś nie orientuję :wink: .
wasz k i b i c
ODPOWIEDZ