Aseksualnosc wysoka w japonii

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Kontakt:

Aseksualnosc wysoka w japonii

Post autor: Keri »

http://www.uniface.pl/Mlodzi-Japonczycy ... eksu-a1165

Nie dziwota skoro tam wymysleli robota dla seksu :roll: Wiec do tego doszlo :roll:

Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek

Re: Aseksualnosc wysoka w japonii

Post autor: DZIEWICA8 »

Niestety nie mogę tego obejrzeć, ale też kiedyś czytałam, że najrzadziej uprawiają seks ludzi właśnie w Japonii.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8

auglen
ASiołek

Post autor: auglen »

Cóź, większość Azjatów ogólnie mniej się interesuje seksem. W związkach najbardziej interesuje ich romantyczna i praktyczna część.

Sam mieszkałem ponad rok w Azjatyckim kraju, a wcześniej miałem trochę azjatyckich kolegów w innym, więc mówię z własnego doświadczenia.
Rozmowy o seksie dość rzadko się pojawiały i nie budziły [zazwyczaj] takiego podniecenia jak u większości ludzi, których znałem w Polsce.

Dla mnie to tylko pokazuje jak wiele zachowań jest tylko i wyłącznie wynikiem wpływu otoczenia, a nie jakiegoś "naturalnego" stanu rzeczy.

Oczywiście zanim mnie ktoś źle nie zrozumie podkreślam, że dla większości Azjatów tak jak dla całej reszty seks JEST interesujący, ale po prostu o wiele wiele mniej niż tutaj, a szczególnie w porównaniu z zachodem.

Warto też zauważyć, że na odwrót jest z romantyczną miłością. Na zachodzie i w Polsce w popularnej kulturze nie widać już za dużo ideału romantycznej miłości.
W Azji, w pop kulturze taki romantyczny ideał wręcz, że dominuje.

Są wyjątki po obu stronach, ale mówię o generalnych trendach.

Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Kontakt:

Post autor: Philosoph »

Ok, kto nam zafunduje wycieczkę do Azji? :mrgreen:
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.

Awatar użytkownika
Weep
ruda mASzkara
Kontakt:

Post autor: Weep »

auglen pisze:Cóź, większość Azjatów ogólnie mniej się interesuje seksem. W związkach najbardziej interesuje ich romantyczna i praktyczna część.
Podejrzewam, że Chińczycy są w tej mniejszości (żart). ;)
Życie stoi przede mną otworem.
I nawet wiem co to za otwór.

auglen
ASiołek

Weep pisze:
auglen pisze:Cóź, większość Azjatów ogólnie mniej się interesuje seksem. W związkach najbardziej interesuje ich romantyczna i praktyczna część.
Hmm parę min się głowiłem i żartu nie zrozumiałem :)

Awatar użytkownika
Weep
ruda mASzkara
Kontakt:

auglen pisze:
Weep pisze:
Hmm parę min się głowiłem i żartu nie zrozumiałem :)
Asekuracyjnie zaznaczyłam, że nie należy tej wypowiedzi traktować zbyt poważnie. Chińczycy są najliczniejszą nacją świata bynajmniej nie z powodu jakiejś wybitnej na tle innych narodów seksualnej rozwiązłości. Obawiam się, że dużo większy wpływ na ich liczebność ma bieda, braki w edukacji seksualnej, choć kto wie, może dieta ryżowa wpływa korzystnie na aktywność i wigor plemników? :D Gdybym nie napisała, że to żart, ktoś gotów by mnie jeszcze posądzać o krótkowzroczność i lekkomyślność w stawianiu hipotez.

auglen
ASiołek

No tak, zapomniałem, że Chiny są znane z ich populacji :)

Swoją drogą to prawda (nic dziwnego), że na wsi są o wiele bardziej aktywni w tych względach.
W dużych miastach w Chinach mają powoli problemy z przyrostem naturalnym i znoszą obostrzenia. (oczywiście populacje miast szybko i tak rosną ze względu na przypływ imigrantów)

Zito
mASełko

Post autor: Zito »

.

auglen
ASiołek

Ryż też na mnie w sumie nie wpływa, jem baaardzo dużo :) (kuchni azjatyckiej nienawidzę, ale biały ryż kocham).

Tak jak dla Mnie nie ma wątpliwości, że styl życia jest ważnym czynnikiem w kreowaniu ludzi z obojętnym stosunkiem do seksu.

Tak samo jak namnożyło się gejów wraz ze stopniowym zaakceptowaniem ich istnienia tak samo będzie z aseksualistami według mnie.
Oczywiście wiele osób twierdzi, że gejem się rodzi lub nie i wcale żadnego przyrostu nie było.

Nie chcę przesadzać z przewidywaniami dotyczącymi przyszłej popularności aseksualizmu, ale wydaje mi się, że to coś co może się o wiele wiele łatwiej stać trendem niż stał się homoseksualizm (co oczywiście też wiele osób zaprzecza).
Aseksualizm można o wiele łatwiej wypromować jako coś fajnego, nie budzi tego obrzydzenia jakie u wielu ludzi budzą homoseksualiści.
W mojej ocenie będziemy mieć trend i to o wiele wiele większy niż homoseksualizm.

I nie mówię tutaj, że chcę, żeby tak było, mi nie przeszkadza bycie w mniejszości, wręcz, że mnie się to podoba, ale tak to po prostu widzę.

Awatar użytkownika
Weep
ruda mASzkara
Kontakt:

Szkoda czasu na dyskusję o ryżu. To też był jedynie żart. ;)

auglen
ASiołek

Wiem(y), spokojnie :)

Awatar użytkownika
Weep
ruda mASzkara
Kontakt:

Ja niespokojna? Ależ nonsens. Biorę silne środki na nerwicę. :mrgreen:

klapouchy
zapASnik

Post autor: klapouchy »

Co do diety azjatyckiej to jedzą tam sporo soi a ona ma właściwosci estrogenne. A co do cywilizacji to cała jest estrogenna, wszelka chemia, której wszędzie pełno jest estrogenna, kurczaki ponoć karmią estrogenami, komórki które większosć facetów nosi w kieszeni również kastrują.

Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Kontakt:

Post autor: Keri »

Ale wiekszy wpływ na zanik zainteresowania seksem jest właśnie w miastach jak powiedzieliście ale i tez technologia i uzależnienie sie od niej :P

Dieta nie wpływa na wzrost popędu a stan psychiczny.. wiadomo ze jeśli zjemy coś dobrego to i stan nasz się poprawi i ochota powróci :wink:

Co do Japonii, to specyficzny kraj gdzie chłopak sie ożenił z wirtualna idolka anime\gry :shock: a tam jest duzo osób siedzących przed komputerami ;) Tylko co mnie dziwi to wiecej chyba siedzi chłopaków :roll: a tu wieksza ilość dziewczyn asow :roll: Ciekawe.

Male penisy? To skad nagle ich tak duzo sie zrobiło? :shock: Jak by mieli taki problem to by ich dzis było o połowe mniej :P No moze byc tez zwiazane z tym faktem jesli wziaść ostatnie 10 do 20 lat gdzie informacje zaczeły szybciej przepływac :roll: no ale fakt faktem jak dla mnie to tylko częsciowe wytłumaczenie :P

No czarni maja duże, wrecz ogromne penisy :mrgreen:

ODPOWIEDZ