Poszukiwane osoby do reportażu o aseksualności w TVN 24

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Veisha
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 1 lut 2012, 14:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Poszukiwane osoby do reportażu o aseksualności w TVN 24

Post autor: Veisha »

Na prośbę jednego z członków AVEN Project Team, wklejam Wam wiadomość od reportera TVN 24, który poszukuje osób chętnych do wzięcia udziału w reportażu w programie z cyklu Czarno na Białym w najbliższy piątek (16.03.):



Witam,

nazywam sie Endy Gesina-Torres i przygotowuje na piatek (16 marca) reportaz o AS do programu "Czarno na Bialym" w TVN 24. Szukam bohaterow do mojego materialu. Zalezy mi na tym, zeby porozmawiac na temat tego czym jest aseksualnosc, jakie sa jej typy i czy powinna byc traktowana jako czwarta orientacja? Co to znaczy byc AS w Polsce? Czy AS to jakas forma ucieczki od swiata zalewanego seksem w kazdej mozliwej formie? Czy moze to wewnetrzna potrzeba, uczucie?

Oczywiscie zapewniam dyskrecje (wywiad bez pokazania twarzy, ze zmienionym imieniem oraz zmiana glosu, jezeli bedzie taka potrzeba).

W materiale bede rowniez rozmawial z Davidem Jayem z centrali AVEN, ale jestem przekonany, ze to wlasnie Panstwa glos - polskich AS- bylby glowna sila merytoryczna tego odcinka.

Jesli ktos mialby chec - bardzo prosze o kontakt -

Serdecznie pozdrawiam

Endy Gesina-Torres, reporter TVN 24, e.gesina-torres@tvn.pl
Nadia__
pASibrzuch
Posty: 243
Rejestracja: 25 lut 2010, 12:01

Re: Poszukiwane osoby do reportażu o aseksualności w TVN 24

Post autor: Nadia__ »

Hmm, jesteśmy świeżo po publikacji artykułu w Newsweeku, który pokazał nas w sposób subiektywny i trochę krzywdzący, więc nie wróżę entuzjazmu...
ODPOWIEDZ