Newsweek - "Całe życie bez seksu"

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Newsweek - "Całe życie bez seksu"

Post autor: Wicherek »

Kolejny raz Newsweek pisze o asach. Widocznie przypadliśmy im do gustu ;) Choć artykuł jest raczej mało odkrywczy.
Podaję link: http://m.newsweek.pl/styl,cale-zycie-be ... 2,2,1.html
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Awatar użytkownika
tymczasowy
pASibrzuch
Posty: 250
Rejestracja: 14 cze 2011, 02:05
Lokalizacja: Londyn

Re: Newsweek - "Całe życie bez seksu"

Post autor: tymczasowy »

„Jestem człowiekiem i potrzebuje być kochany, tak jak każdy.” Choć, jak się za chwilę okaże, to też nie do końca prawda.

To mnie przerazilo zanim przeczytalem reszte. Daamn, tak z nami zle ze nawet psychopatow uznaje sie za ludzi- nas nie. Ale okazalo sie bardzo ok, przyjemne w czytaniu. Tym razem nikt nie zrobil z nas dziwakow. Ot - krotki artykul nie wnoszacy nic nowego (oprocz moze zaciekawienia i akceptacji nas).


@down
dzieki, 2 nocki z rzedu to zly pomysl. Pozniej takie bzdury pisze.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2012, 20:39 przez tymczasowy, łącznie zmieniany 1 raz.
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Newsweek - "Całe życie bez seksu"

Post autor: Ant »

Akceptacja nami? :shock: Ja chyba jestem do tyłu z poprawnom polżtrzyznom :mrgreen:

A propos Newsweeków i podobnych, nie łudźcie się. To nie Nature, by miało pisać o jakiś przełomowych odkryciach ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Nadia__
pASibrzuch
Posty: 243
Rejestracja: 25 lut 2010, 12:01

Re: Newsweek - "Całe życie bez seksu"

Post autor: Nadia__ »

Newsweek coraz bardziej obniża poziom, w tym tygodniu zamiast niego kupiłam Uważam Rze, chociaż z kilkoma artykułami światopoglądowymi się nie zgadzam, to przynajmniej zapewniłam sobie tą lekturą jakiś wysiłek umysłowy, w przeciwieństwie do ostatnich numerów Newsweeka. W tym tekście warto zwrócić uwagę jedynie na cytat ze świetnego utworu http://www.youtube.com/watch?v=eHvbbJ0Sspc - polecam :-)
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Newsweek - "Całe życie bez seksu"

Post autor: Layla »

Jak dla mnie Newsweek zabłysnął po raz kolejny. Ten artykuł może nie jest tak kontrowersyjny jak poprzedni - to jest w zasadzie pozbieranie paru faktów i opisanie ich w dość ciekawy sposób. I na tym właśnie polega wyjątkowość tego artykułu. Otóż:

Jak już wcześniej zauważył Ant: "Akceptacja nami" , to już jest perełka :P

Natomiast ja zauważyłam coś równie ciekawego i odkrywczego: "(...) wydawać by się mogło, że przedstawiciele czwartej płci nie mogą zbytnio narzekać nie są przecież prześladowani, jak ich homoseksualni koledzy (...) "

Tak, dokładnie, czwarta płeć... O ile określenie "czwarta orientacja" jestem w stanie znieść, to "czwartej płci" nie zniosę. Trochę to nie logiczne jest, bo w moim mniemaniu można być albo kobietą, albo mężczyzną, osobnikiem obojnaczym, w skrajnym przypadku. A czwarta płeć to co ma być? Poza tym od kiedy homoseksualizm jest płcią? Nie mieści mi się to w głowie, no ale cóż, może ja do tyłu jestem, nie tylko z poprawną polszczyzną :P
Aha, jeszcze jedno: Co tam robi Sherlock Holmes :?:
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Newsweek - "Całe życie bez seksu"

Post autor: urtika »

Layla pisze: Aha, jeszcze jedno: Co tam robi Sherlock Holmes :?:
Sherlock Holmes to wręcz modelowy przykład aseksualnego bohatera literackiego.
Na pewno miałby tam coś do roboty. :P
Quirkyalone
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Newsweek - "Całe życie bez seksu"

Post autor: Ant »

Moim zdaniem modelowym przykładem aseksualnego bohatera jest Papa Smerf 8)
Czczony nie tylko w Chinach
ODPOWIEDZ