"Bo we mnie nie ma seksu" - Słowo Polskie Gazeta W

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Awatar użytkownika
Uluru
pASibrzuch
Posty: 284
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

"Bo we mnie nie ma seksu" - Słowo Polskie Gazeta W

Post autor: Uluru »

Uluru
Obrazek
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: "Bo we mnie nie ma seksu" - S³owo Polskie Gazeta W

Post autor: Agnieszka »

Może jednak nie przybędzie - adres strony zły podali w artykule - www.asexuality.org.pl (kropka zamiast slasha :D:D).

Rozbrajające są również wypowiedzi seksuologa xD
Awatar użytkownika
Uluru
pASibrzuch
Posty: 284
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Bo we mnie nie ma seksu" - S³owo Polskie Gazeta W

Post autor: Uluru »

Wiesz co Kosmitko, tym razem już darowałam sobie komentarze. Nie będę ich czytać. Wiem co może w nich się znaleźć i powiem szczerze mało mnie już to obchodzi. Naczytałam się inwektyw pod naszym adresem sporo. Cóż, psy szczekają, karawana idzie dalej...
pozdrowionka
Uluru
Obrazek
Awatar użytkownika
Uluru
pASibrzuch
Posty: 284
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Bo we mnie nie ma seksu" - S³owo Polskie Gazeta W

Post autor: Uluru »

Acha, jeszcze jednej kwestii nie pojmuję. W ostatnich artykułach prasowych ciągle przewija się informacja, że organizacja Aven zamierza wkroczyć do Polski. Ja myślałam, że już jest, chociażby przez fakt istnienia tego forum. Za prosta w obsłudze chyba jestem, niech mi to ktoś wyjaśni.
Uluru
Obrazek
super_sonic
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 5 wrz 2006, 10:21
Lokalizacja: ze świata seksualnych

Re: "Bo we mnie nie ma seksu" - S³owo Polskie Gazeta W

Post autor: super_sonic »

he, jak tak poczytac komentarze to niektorzy maja mozg bardzo nisko zawieszony
Awatar użytkownika
Uluru
pASibrzuch
Posty: 284
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Bo we mnie nie ma seksu" - S³owo Polskie Gazeta W

Post autor: Uluru »

Rozbrajające są również wypowiedzi seksuologa xD
NIE BĘDĘ SIĘ LECZYĆ!!!
Uluru
Obrazek
Awatar użytkownika
lucyfer
AS gaduła
Posty: 454
Rejestracja: 13 kwie 2006, 02:18
Lokalizacja: Łódź

Re: "Bo we mnie nie ma seksu" - S³owo Polskie Gazeta W

Post autor: lucyfer »

No musze przyznać, ze artykuł jest w deche. Normalnie tak można się uśmiać :lol: :lol: :lol: :lol: Ci psychologowie to normalnie tak samo jak "specjaliści" z komisji wojskowej. Normalnie to tak, jakbym ja załorzył biały fartuch i tam usiadł za stolikiem :mrgreen: Ile razy ja czytałem, że homoseksualizm można leczyć. Moim zdaniem seksuolodzi, co po niektórzy sami powinni się przejść do psychiatry, bo oni są niebezpieczni dla społeczeństwa!
Salomea

Re: "Bo we mnie nie ma seksu" - S³owo Polskie Gazeta W

Post autor: Salomea »

Nie wiem, czy tylko mi się wydaje, że te „prawdziwe historie” ludzi przedstawione w artykule, napisał jakiś redaktorek, nie rozmawiając z żadnym asem. Ta moja podejrzliwość… :roll: :twisted:

Bo aseksualność jest po prostu zaburzeniem.Takim, które można leczyć. Ciekawe kiedy się zajmą ludzką głupotą, ją pierwszą powinni leczyć. Co do komentarzy, to jak zwykle „bydło” dorwało się do klawiatury i prezentuje swój bardzo niski poziom. :roll:
Awatar użytkownika
Uluru
pASibrzuch
Posty: 284
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Bo we mnie nie ma seksu" - S³owo Polskie Gazeta W

Post autor: Uluru »

Salomea pisze: Nie wiem, czy tylko mi się wydaje, że te „prawdziwe historie” ludzi przedstawione w artykule, napisał jakiś redaktorek, nie rozmawiając z żadnym asem. Ta moja podejrzliwość… :roll: :twisted:

Mam takie samo podejrzenie. Wydaje mi się, że to konfabulacja autora artykułu.
Uluru
Obrazek
WendyKroy
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 27 sty 2006, 20:18

Re: "Bo we mnie nie ma seksu" - S³owo Polskie Gazeta W

Post autor: WendyKroy »

Pseudo dziennikarze zawsze pisza, ze maja zrodlo ale anonimowa bo cos tam... czyli zwykle klamstwa wymysla. Swoje droga to absurd, ze tu czy na gazecie.pl wchodza ludzie i pisza, ze nie chcemy seksu bo nie jestesmy aktrakcyjni fizycznie (chociaz nas nie widza) a tam ten marny lekarzyna pisze, ze jestesmy piekni ble ble ble :lol:
We are the nobodies
we wanna be somebodies
when we're dead,
they'll know just who we are
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: "Bo we mnie nie ma seksu" - S³owo Polskie Gazeta W

Post autor: Gizmo »

Seks jest siłą napędową, bez niego życie jest szare, beznadziejne i ułomne - mówi seksuolog Ryszard Smoliński.


Hehe, nie ma to jak obiektywna opinia specjalisty :lol:. Czy ktos wie, na czym polega leczenie aseksualizmu? Jak czytam te genialne opinie to mam chec pojsc do takiego doktorka i poprosic, zeby mnie wyleczyl, mialabym z niego niezla radoche :twisted:.
Salomea

Re: "Bo we mnie nie ma seksu" - S³owo Polskie Gazeta W

Post autor: Salomea »

Też jestem ciekawa, jak chcieliby nas leczyć. Może elektrowstrząsami? :wink: :mrgreen:
Może ktoś zgłosi się na ochotnika i pójdzie do takiego doktorka, żeby sprawdzić jaką mają dla nas ofertę. :mrgreen: :lol: :wink: :wink:
eta
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 4 cze 2006, 20:25

Re: "Bo we mnie nie ma seksu" - S³owo Polskie Gazeta W

Post autor: eta »

pierwsze artykuly o aseksualizmie czytalam z zapartym tchem! cieszylam sie ze wiedza o aseksualistach trafi do wiekszego grona bo moze w ten sposob latwiej bedzie naszym bliskim nAS zrozumiec... ale hmm... skutek jest raczej odwrotny wiekszosc z nich bazuje na slowach sz.p . prof. Lwa Starowicza! teraz te artykuly ledwie przegladam ale juz po naglowkach widac czego mozna sie tam spodziewac czyli jednym slowem NICZEGO..

zalosne
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: "Bo we mnie nie ma seksu" - S³owo Polskie Gazeta W

Post autor: Agnieszka »

Ja dziękuję - oglądałam "Lot nad kukułczym gniazdem" - lekarze ze zdrowego człowieka potrafią zrobić wariata xD
Awatar użytkownika
lucyfer
AS gaduła
Posty: 454
Rejestracja: 13 kwie 2006, 02:18
Lokalizacja: Łódź

Re: "Bo we mnie nie ma seksu" - S³owo Polskie Gazeta W

Post autor: lucyfer »

Hahaha.. Tak jak już wcześniej pisałem, nie ma to jak specjaliści :P Pamiętam jak raz z nud poszedłem z kumpelą z nud do psychologa:p Ja nie moge, normalnie przez babke mieliśmy padake przez tydzień. Bo ja zachodzę tam się żale wymyślam głupoty, a ona stwierdziła, że to wszystko spowodowane jest, że jestem w okreśie dojrzewania :lol: :lol: :lol: :lol: Normalnie jazda bez trzymanki :mrgreen: A dla kumpeli za to zaczeła cos o jajeczkowaniu gadać i takie tam z dojrzewaniem :lol: :lol: :lol: Jak wyszliśmy z tego gabinetu to normalnie rżaliśmy, aż siadałem na środku korytarza :D Chciałem dla babki mówić, że już lepsze porady bym w BRAVO wyczytał, ale nie chciałem jej dołować :lol: :twisted:
ODPOWIEDZ