Grupa na fb

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Alexis_87_5
starszASek

Grupa na fb

Post autor: Alexis_87_5 »

Od pewnego czasu zauważyłam że nie ma na fb polskiej grupy ani strony o asach ( są zagraniczne). Z jednej strony można byłoby coś takiego stworzyć, gdyż kwestia ta jest jeszcze dosyć niszowa, nawet w środowiskach tzw. równościowych mało znana ( nawet niektórzy znajomi homo o tym jeszcze nie słyszeli/słyszały), z drugiej uzależniać się bardziej od fb jeszcze bardziej...co o tym sądzicie?

Awatar użytkownika
Layla
wASp

Re: Grupa na fb

Post autor: Layla »

Nie sądzę, żeby za wiele osób koniecznie chciało na fb obwieszczać swoją aseksualność.
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.

Lavylites

Felixis
ASysta

Post autor: Felixis »

też nie sądzę. Po 1 z takiego fanpage łatwo trafić na forum, a tu już prosta droga żeby wleźli i poczytali o naszych problemach z nami samymi i przemyśleniach :D A wiadomo że zwykle w znajomych się ma jakichś starych ludzi ze szkół czy innych środowisk i niekoniecznie chce się żeby każdy z nich wiedział o nas wszystko. Nie jest to rzecz której należy sie wstydzić, no ale dużo osób nie rozumie tego i po co sobie robić problemy.

Ogólnie sceptycznie jestem nastawiona do rzeczy wrzucanych na FB. Na mojej uczelni robili aferę, żeby nic nie pisać na nikogo na "tablicy" portalu bo później za 5-10 lat ta osoba to wyciągnie żeby zniszczyć nam kariere i jakieś tam pierdoły :D ogólnie brzmi jak takie se strzaszenie, ale to co raz wrzucisz w internet, zawsze tam zostanie x) no a na FB podpisujesz sie imieniem i nazwiskiem etc... Nie mówiąc już o tym, że strona zapisuje adres z którego piszesz

Ja tam wolę kontrolować kto co wie o mnie :)
Wszyscy wiedzą lepiej...

Alexis_87_5
starszASek

W sumie po przemyśleniach stwierdzam że faktycznie nie ma sensu, także uważam że macie racje. Owszem byłyby tego dobre strony, lecz więcej gorszych o których wspomnieliście. Poza tym obecnie większość skupia się ostatnio głównie na fb, na dodatek ci hejterzy którzy znajdą się wszędzie. Także wycofuję się z myśli.

Awatar użytkownika
chochol
pASsé

Post autor: chochol »

Grupa, zamknieta grupa aseksualni na fejsbuku istnieje i liczy sobie 16 osób (stan na dzień dzisiejszy godz 23:03).
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"

Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.

Pau
łASuch

Post autor: Pau »

I co robicie na tej grupie?

Awatar użytkownika
aburleksa782
mASełko

Post autor: aburleksa782 »

Ta grupa na facebooku o której tutaj mowa, to strona klasy jakiegoś liceum, która dla jaj wymyśliła taką nazwę. Wystarczy chwilkę się temu przyjrzeć. Jest tam też ktoś starszy (jedna czy dwie osoby), które dołączyły zapewne skuszone nazwą tej grupy i dzieciaki mają pewnie teraz niezły ubaw...

Pau
łASuch

Post autor: Pau »

Po dali taką nazwę o.o ?

Alexis_87_5
starszASek

Zgadzam się ta grupa jest stworzona bardziej dla ,,beki'' sama to dostrzegłam bo raz z głupoty dołączyłam :? ale na szczęście szybko dostrzegłam to i opuściłam ją, także jej radzę nie klasyfikować do tego.

CloudninowaSWQ
ASter
Kontakt:

Post autor: CloudninowaSWQ »

Layla pisze:Nie sądzę, żeby za wiele osób koniecznie chciało na fb obwieszczać swoją aseksualność.
Popieram zdanie,fb jest jak FBI(nie wiem czy dobrze napisałam,mogłam sie pomylić nie znam ang. a chodzi mi o słowo-skrót: ef bi jaj) więc raczej nie zgodza się na to.

Awatar użytkownika
RedHead
gimnASjalista

Post autor: RedHead »

pytanie: po co tworzyć taką grupę na FB?
czy naprawdę konieczne jest, żeby wszyscy wiedzieli o naszych preferencjach bądź ich braku?
ja np nie za bardzo bym chciała, żeby ktoś z mojej pracy albo nie do końca najbliższego otoczenia dowiedział się, że mam problem z czymś, bez czego większa część społeczeństwa nie wyobraża sobie życia
A zatem ukryłem swoją nikczemność, słowem skradzionym z Pisma Świętego.
I świętego udaję, diabłem będąc

ODPOWIEDZ