Artykuł o asach w "Przekroju"

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Artykuł o asach w "Przekroju"

Post autor: dimgraf »

Proszę nie wrzucać wszystkich ludzi mediów do jednego worka, bo się obrażę :mrgreen: Fakt, faktem nie ma co ze szmatławcami rozmawiać, bo i tak jak widać przeinaczą. No chyba, że któryś dziennikarzyna się postara o choć odrobinę zrozumienia tematu nim się za niego zabierze.

A tak poza tym to chyba pod linkiem od wyrwanej zamieścili już cały artykuł.

ps. Jak ktoś byłby chętny pogadać o aseksualizmie to mogę umówić z rzetelnym dziennikarzem.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Artykuł o asach w "Przekroju"

Post autor: panna_x »

No jasne, są różnie dziennikarze. To akurat było o Przekroju i inni podzielili się swoimi doświadczeniami, no może akurat mieli pecha, także wyszedł taki negatywny obraz mediów. A nie trzeba zapłacić za cały artykuł, jeśli chce się go przeczytać?
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Artykuł o asach w "Przekroju"

Post autor: urtika »

Nie ma potrzeby płacić, bo w tej chwili jest już artykuł dostępny w całości do przeczytania. W poniedziałek był podany tylko fragment, teraz są całe 3 strony; zresztą wspomniał już o tym Dimgraf.
I pewnie dzięki temu artykułowi znów nasze forum wzbudziło zainteresowanie, gdyż liczba odwiedzin jest ostatnio spora.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Czejenka
ASiołek
Posty: 81
Rejestracja: 6 maja 2013, 13:17

Re: Artykuł o asach w "Przekroju"

Post autor: Czejenka »

Wicherek, a jednak dziękuję, że wzięłaś w tym udział, bo właśnie po przeczytaniu tego artykułu zaczęłam szukać informacji w necie i znalazłam forum :) Właśnie przeczytanie tego artykułu sprawiło, że pomyślałam, że to jest coś, co ma ze mną dużo wspólnego i że nie jestem dziwaczką :) Stąd się tu wzięłam :) Więc jednak dziękuję ;)

Ja kilka lat temu zgodziłam się na wywiad do artykułu w "Polityce", na zupełnie inny temat, ale też kiedy dostałam tekst do autoryzacji to mną zatrzęsło. Było o tyle gorzej, że fotograf "Polityki" zrobił mi zdjęcie, które podpisane moim imieniem i nazwiskiem trafiło do gazety. Pamiętam jak się rozglądałam po osiedlu czy któryś z sąsiadów nie patrzy na mnie dziwnie, bo przeczytał o mnie jakieś bzdury. Udało mi się wymóc zmianę paru zdań, ale trochę innych głupot zostało. Dzisiaj mam nauczkę... i jednak, mimo wszystko, ładne zdjęcie na pamiątkę, na którym grafik wybielił mi bez mojej wiedzy zęby i mogę sobie popatrzeć jak bym wyglądała, gdybym miała zęby pokryte porcelaną :P
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: Artykuł o asach w "Przekroju"

Post autor: Wicherek »

Czejenka pisze:Wicherek, a jednak dziękuję, że wzięłaś w tym udział, bo właśnie po przeczytaniu tego artykułu zaczęłam szukać informacji w necie i znalazłam forum :) Właśnie przeczytanie tego artykułu sprawiło, że pomyślałam, że to jest coś, co ma ze mną dużo wspólnego i że nie jestem dziwaczką :) Stąd się tu wzięłam :) Więc jednak dziękuję ;)
Czyli jednak wniknęło coś dobrego z tego nieszczęsnego artykułu :D
Właśnie taki był cel udzielenia go - żeby uświadomić społeczeństwo o istnieniu takich dziwaków jak my, i że można być z tym dziwactwem szczęśliwym ;)
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Awatar użytkownika
Czejenka
ASiołek
Posty: 81
Rejestracja: 6 maja 2013, 13:17

Re: Artykuł o asach w "Przekroju"

Post autor: Czejenka »

No własnie, własnie, własnie :)
ODPOWIEDZ