Podstawy Aseksualności - prezentacja z powerpointem

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Podstawy Aseksualności - prezentacja z powerpointem

Post autor: Kuba »

Zajrzałem sobie do 'Radia Aseksualnego Podziemia' i zobaczyłem że guru :wink: wstawił swoją prezentację na temat aseksualności, podobnej do tych które używa podczas swojich wystepow na uniwersytetach itp. David Jay zachęca też naszych anglojęzycznych przyjaciół do używania tej prezentacji jako wzoru w przypadku gdyby ktoś chciał sam wystąpić przed większą grupą ludzi.

Tu są linki do słuchowiska (plik jest dość duży także najlepiej prawym kliknieńciem myszki zachować na c: ):
sciągnij mp3
stream

Prezentacji można słuchać przeglądając slajdy w powerpoincie.

ściągnij prezentację

Na początku wydawała mi sie troche przydługa, ale wziąłem sobie orzeszki i odsłuchałem wszystkiego za jednym razem. W drugiej części prezentacja robi się ciekawsza. No wiem że jest po angielsku ale może ktoś będzie kiedyś chciał przetłumaczyć i sam sie nagrać na mp3 po polskiemu. Najlepiej to może jakiś słodki damski głos, bo ja to burczy-bass jestem. Zachęcam. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ogrzyczka (nie-as)
pASibrzuch
Posty: 214
Rejestracja: 18 maja 2007, 20:15
Lokalizacja: Warszawa, fabryka czekolady :)

Post autor: Ogrzyczka (nie-as) »

ściągnęłam samą prezentację, ale dziwnie się to ogląda bez dźwięku... nie ma gdzieś schowanego komentarza głosowego? (zwykle w power poincie dołączony komentarz to taki żółty głośniczek...)
ODPOWIEDZ