Republika kobiet

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Republika kobiet

Post autor: DZIEWICA8 »

Znalazłam własnie coś bardzo ciekawy artykuł. Większa jego część jest typowa dla tematu aseksualizmu. Natomiast najciekawsza jest ta część o naszym forum. Jest tam historia Parkinsona, który był aktywny na forum kilka lat temu. Pewnie osoby, które są tu od początku go pamiętają. Był on przez pewien czas dla mnie kimś ważnym, bo bardzo dużo pisałam z nim prywatnie na osobiste tematy i uważałam za przyjaciela.
Nie wiem skąd oni wzięli informacje o jego dziewczynie, bo nie pamiętam, żeby on o tym pisał na forum.

http://republikakobiet.pl/seks/porozmaw ... -sypialni/
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Republika kobiet

Post autor: dimgraf »

Przyjemny tekst. Mogę polecić artykuł.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Republika kobiet

Post autor: chochol »

Aż się wzruszyłam historią Parkinsona opisaną w tym artykule.
No bo jak powiedzieć ukochanemu chłopakowi czy dziewczynie: „Zero pocałunków”. Takim problemem na przykład podzielił się na forum jeden z asów. Kiedy odkrył pojęcie aseksualności, postanowił po każdej trzeciej randce uprzedzać dziewczyny: „Nici z seksu ze mną”. Zawsze po tym wyznaniu kobiety go rzucały. Trudno im się dziwić, bo chłopak przyznaje, że – co prawda – nie brzydzi się ciałem kobiety, ale równie dobrze mógłby całować czystą umywalkę w łazience albo kaloryfer.
Ja takim obrotem spraw byłabym zachwycona. Ach, te kobiety były nastawione jedynie na seks z nim :shock: . I jeszcze przyrównanie całowania do umywalki, z kaloryferem byłoby ciężko w zimie, bo biedaczek mógłby się poparzyć.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
ODPOWIEDZ