Noworoczna Claudia ;)

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Noworoczna Claudia ;)

Post autor: trujaca »

W styczniowej Claudii pojawil sie artykul obejmujacy cztery aspekty nie uprawiania seksu - zakonna wstrzemiezliwosc, wstrzemiezliwosc az do slubu, wstret po gwalcie i... aseksualnosc :roll:
Osobiscie uwazam, ze nie ma tam nic ciekawego, ale niech kazdy sobie oceni. Odnioslam wrazenie, ze aseksualnosc jest tam przedstawiona jako cos, o czym nie wiadomo za bardzo, co napisac ;)
"Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre."
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Noworoczna Claudia ;)

Post autor: Gizmo »

Ha, wlasnie dzisiaj przeczytalam ten artykulik. Wiedzialam, ze Claudia szykuje cos takiego, bo kiedys przez nieuwage udostepnilam swoj e-mail na forum i zaraz potem odezwala sie do mnie dziennikarka z prosba o wywiad, hehe.
Faktycznie srednio ciekawy ten fragment o aseksualizmie. Nie komentuje stylu, w jakim zostal napisany - w koncu to Claudia.. ale moim zdaniem przypadek AS-a nie pasowal do reszty. Jestem ciekawa, czy ktoras z forumowiczek rzeczywiscie udzielila tego wywiadu, czy ta "Agnieszka" to kolejna fikcyjna postac :).
/Aga, bo to chyba nie Ty bylas, co?.. A moze sie myle? :mrgreen: /.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Noworoczna Claudia ;)

Post autor: Agnieszka »

Nie, to nie ja - jak na razie nie udzielałam nikomu wywiadu i nie mam kolegi erotomana (w sieci na razie jest tylko fragment artykułu dostępny niestety, więc nie wiem, czy ta inna Agnieszka zeznała coś innego, ale podejrzewam, że jest równie prawdziwa co inne Kasie i Małgosie, o których ci 'rzetelni' dziennikarze piszą w artykułach tego typu ;P)
Salomea

Re: Noworoczna Claudia ;)

Post autor: Salomea »

Uwielbiam dziennikarzy, nie ma to jak sobie wymyślić jakąś postać, to się nazywa profesjonalizm. :lol: :lol:
Salomea

Re: Noworoczna Claudia ;)

Post autor: Salomea »

Żeby sobie wszyscy mogli zobaczyć, link do tego tekstu => http://www.claudia.kobieta.pl/claudia2/ ... &page=text :)
Awatar użytkownika
kibic
łASuch
Posty: 152
Rejestracja: 2 gru 2005, 10:31
Lokalizacja: Poznań

Re: Noworoczna Claudia ;)

Post autor: kibic »

Zwłaszcza ciekawy jest przyklejony artykulik jakiegoś eksperta od zanikających części intymnych :D . Boki zrywać !
wasz k i b i c
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Noworoczna Claudia ;)

Post autor: clouds clear »

Uwielbiam artykuły na poziomie :? :?
einmal ist keinmal
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: Noworoczna Claudia ;)

Post autor: kot »

clouds clear pisze:Uwielbiam artykuły na poziomie :? :?
Pozim i Claudia , no chyba , że poziom rynsztoka to rozumie . :xmrgreen: :mrgreen: :wink: :ciasto:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Noworoczna Claudia ;)

Post autor: clouds clear »

No chyba nie pomyslales inaczej, to czysty sarkazm byl :D :D :wink:
einmal ist keinmal
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Noworoczna Claudia ;)

Post autor: Gizmo »

kibic pisze:Zwłaszcza ciekawy jest przyklejony artykulik jakiegoś eksperta od zanikających części intymnych .
Taa... Szkoda, ze pan doktor nie podal, po ilu latach bez seksu wszystko zupelnie zarosnie i zniknie :xmrgreen: .
Awatar użytkownika
Aneshia
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 29 wrz 2006, 11:07

Re: Noworoczna Claudia ;)

Post autor: Aneshia »

Ten artykul jest beznadziejny O_o Sory, ale zeby napisac artykul na jakis temat wypadaloby sie wczesniej na ten temat czegokolwiek DOWIEDZIEC. Ale widocznie nie wszyscy tak uwazaja. A czy Agnieszka jest zmyslona czy nie, to juz nie wiem. Przyzna sie ktoras do bycia nia? :D
Salomea

Re: Noworoczna Claudia ;)

Post autor: Salomea »

Aneshia pisze:A czy Agnieszka jest zmyslona czy nie, to juz nie wiem. Przyzna sie ktoras do bycia nia? :D
Las rąk widać. :lol: :xmrgreen:
Awatar użytkownika
maneki neko
ciAStoholik
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2006, 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Noworoczna Claudia ;)

Post autor: maneki neko »

Tez ludzie miewaja dziwne motywacje uprawiajac seks - zeby wypiekniec albo rozladowac napiecie XD" Ale moze ja jednak jestem aseksualna i dlatego nie rozumiem... A nawiasem mowiac, czy jakakolwiek inna motywacja oprocz przyjemnosci jest rowniez seksualna? Bo aseksualiscie teoretycznie tez moga uprawiuac seks z roznych powodow, prawda?
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Noworoczna Claudia ;)

Post autor: Kuba »

maneki neko pisze:A nawiasem mowiac, czy jakakolwiek inna motywacja oprocz przyjemnosci jest rowniez seksualna? Bo aseksualiscie teoretycznie tez moga uprawiuac seks z roznych powodow, prawda?
Co masz na myśli? Dla prokreacji?
Awatar użytkownika
Aneshia
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 29 wrz 2006, 11:07

Re: Noworoczna Claudia ;)

Post autor: Aneshia »

Ej ale w zasadzie to (rozwazajac teoretycznie) nawet aseksualnym seks moze sprawiac przyjemnosc. Moze nie taka jak seksualnym ale mimo wszystko - z bliskosci drugiej osoby itp... ogolnie rzecz biorac moze nie jest tak zle... a moze mam w glowie tak optymistyczne mysli, bo dzis swieta :D
ODPOWIEDZ