materiał telewizyjny

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
jess
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2018, 23:17

materiał telewizyjny

Post autor: jess »

Cześć, piszę do Was tutaj bo to chyba jedyne takie miejsce, żadnego stowarzyszenia nie znalazłam... ale zacznę od początku. Ostatnio moja znajoma zaczęła się zastanawiać czy może nie jest aseksualna, przyznam szczerze, że wcześniej coś mi się obiło o uszy, ale za dużo o tym nie słyszałam... Zaczęłam czytać, szukać i doszłam do wniosku, że jako dziennikarz chce na ten temat zrobić materiał tv. Dlatego pisze tu do Was, może ktoś z Was znajdzie czas i ochotę aby ze mną porozmawiać. Wszystkie szczegóły wyjaśnię już bezpośrednio osobom, które się zdecydują. Oczywiście wszystko jest do dogadania ;).
Pozdrawiam Was ciepło! ;)

ps. Mam nadzieję, że to forum jest aktywne i ktoś to odczyta ;)
Awatar użytkownika
brilz
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 1 sie 2018, 06:16

Re: materiał telewizyjny

Post autor: brilz »

Forum jest aktywne i ktoś na pewno odczyta, pytanie brzmi czy ktoś się “skusi” na rozmowę - w sumie pewnie dobrze by było gdyby ktoś się jednak zgłosił. :)

To powiedziawszy, sugeruję zostawić jakiś kontakt do siebie lub napisać kilka postów tak, żeby można było do Ciebie napisać prywatną wiadomość
Awatar użytkownika
Poison Ivy
fantAStyczny
Posty: 578
Rejestracja: 3 cze 2014, 23:14

Re: materiał telewizyjny

Post autor: Poison Ivy »

jess pisze: 2 lis 2018, 11:14 Wszystkie szczegóły wyjaśnię już bezpośrednio osobom, które się zdecydują.
Zdecyduję się, jak poznam wszystkie szczegóły. Sorki. ;)
jess
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2018, 23:17

Re: materiał telewizyjny

Post autor: jess »

dzięki za odpowiedź. :)

Wybaczcie mi ten chaotyczny post, pisałam w pośpiechu. Jeśli chodzi o szczegóły to - materiał do TVN. Całość materiału do wcześniejszego przegadania z osobami, które się zdecydują. Mogą to być również asy w związku, ale niekoniecznie. Zależy nam na luźnej rozmowie z Wami, aby móc ukazać, że bycie asem to nie jest nic wstydliwego czy innego. Może ktoś z Was znajdzie czas i ochotę na wstępną rozmowę?


Pozdrawiam!
Nightfall

Re: materiał telewizyjny

Post autor: Nightfall »

To może napisz jeszcze, w jakim programie będzie, to puszczane itd. Myślę, że będzie trudno namówić Ci ludzi, raz post zawiera bardzo mało szczegółów, a nikt nie będzie się pisał na coś, o czym nic nie wiadomo, dwa jest duża szansa, że jak ktoś wystąpi zostanie rozpoznany przez sąsiadów, ciotki, wujków i innych. A nie każdy tego chce 8)
ODPOWIEDZ