Witam!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Damroka
starszASek
Posty: 31
Rejestracja: 28 cze 2013, 19:33
Lokalizacja: Nawiedzony Las

Witam!

Post autor: Damroka »

Skoro każdy się tu wita to nie będę gorsza. :)
Mam na imię Iza, mam już za sobą 20 zim i mieszkam w Łódzkiem. W życiu bywam trochę nieśmiała, chociaż dużo to zależy od rodzaju ludzi z którymi przebywam. Interesuję się językami obcymi, lubię przyrodę, czytanie książek i długie wycieczki rowerowe. Na dodatek jestem uzależniona od muzyki (czasami piszę sama teksty i próbuję śpiewać chociaż tym drugim wolę się nigdzie nie chwalić) :) Póki co nie studiuję (można powiedzieć, że trochę się zagubiłam względem tego co chcę naprawdę robić, ale powoli odnajduję własną drogę :) ).
Co do tego kim jestem wciąż nie jestem do końca pewna. Zdałam sobie sprawę, że coś jest nie tak jakieś 3 lata temu, ale nie przywiązywałam wtedy zbytnio do tego jakieś szczególnej uwagi. Dlatego postanowiłam dołączyć do Waszego grona. Być może da mi to jakąś podpowiedź. ;)
Albo znajdę drogę, albo ją stworzę.
Libra

Re: Witam!

Post autor: Libra »

Witam :)
Awatar użytkownika
Aenyeweddien
pASibrzuch
Posty: 264
Rejestracja: 8 kwie 2013, 21:49
Lokalizacja: Łódź

Re: Witam!

Post autor: Aenyeweddien »

Cześć :kawa: :cake: :)
Damroka pisze:Na dodatek jestem uzależniona od muzyki (czasami piszę sama teksty i próbuję śpiewać chociaż tym drugim wolę się nigdzie nie chwalić) :)
Yay! Lubię wszystkich uzależnionych od muzyki :) Niestety ja trochę późno się wzięłam za naukę śpiewania, ale zamierzam to trochę pociągnąć. W sumie odkąd znajoma mi powiedziała, że lubi jak śpiewam (inni do tej pory twierdzili, że średnio mi idzie) to się staram tak z 10 razy bardziej :)
Ach chciałabym umieć pisać teksty piosenek ^^ Niestety tylko prozą potrafię, gdzie mi tam do liryki.
"Czyny niezaistniałe wywołują często katastrofalny brak następstw." - S. J. Lec
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Witam!

Post autor: dimgraf »

Witam autorkę :ciasto: , ale pozwolę sobie odnieść się do przedmówczyni.
Lubię wszystkich uzależnionych od muzyki Niestety ja trochę późno się wzięłam za naukę śpiewania
Na rozwijanie pasji nigdy za późno choć sam się z siebie śmiałem jak spełniłem marzenie nastolatka i kupiłem sobie gitarę. A co do pisania tekstów to wcale nie jest to takie ciężkie, trzeba mieć po prostu natchnienie i dobry dzień na rymy (choć nie zawsze tekst musi być pisany wierszem rymowanym).
Interesuję się językami obcymi
Tymi popularnymi czy możesz pochwalić się znajomością czegoś rzadkiego?
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
wojtuswww
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 25 mar 2013, 17:38

Re: Witam!

Post autor: wojtuswww »

siemka, baw sie dobrze na forum :)
Awatar użytkownika
Damroka
starszASek
Posty: 31
Rejestracja: 28 cze 2013, 19:33
Lokalizacja: Nawiedzony Las

Re: Witam!

Post autor: Damroka »

Dziękuję Wam za miłe powitanie ;) :ciasto:

Aenyeweddien
Ważna jest motywacja do działania. :) Ja ćwiczę głównie dlatego, bo pomaga mi to rozładować napięcie. Piosenkarką raczej nigdy nie będę hehe. Z pisaniem tekstów przeze mnie jest podobnie. Zgodzę się z dimgraf - do tego wystarczy mieć mieć odpowiedni dzień, a słowa same płyną. :D

dimgraf
Uczę się obecnie japońskiego - co raczej nie zadziwi, nie tylko mnie mangi i anime zauroczyły. :D Chociaż ja skupiam się głównie na znajomości języka - kultura natomiast zabarwia naukę i pozwala zrozumieć wiele pojęć. Pod wpływem muzyki zespołu Nightwish spróbowałam ciutkę fińskiego - ale na samych podstawach się zakończyło. :)
Albo znajdę drogę, albo ją stworzę.
Awatar użytkownika
arienncia
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 2 maja 2013, 21:16
Lokalizacja: Polska , Trójmiasto

Re: Witam!

Post autor: arienncia »

Witam :D
Awatar użytkownika
Aenyeweddien
pASibrzuch
Posty: 264
Rejestracja: 8 kwie 2013, 21:49
Lokalizacja: Łódź

Re: Witam!

Post autor: Aenyeweddien »

Damroka pisze:Zgodzę się z dimgraf - do tego wystarczy mieć mieć odpowiedni dzień, a słowa same płyną. :D
Mówicie? Kiedyś słowa ze mnie faktycznie płynęły. Takie ładne, nawet "książkę" napisałam. A teraz we mnie cisza mieszka. Przynajmniej większa niż kiedyś. Ale posłucham Was i poszukam jakiegoś magicznego dnia.

I kolejna ucząca się japońskiego, może założymy jakieś kółeczko? ;)

Co do fińskiego to i mnie Nightwish trochę do tego nakręcił ale już nie pamiętam ani słowa :D
"Czyny niezaistniałe wywołują często katastrofalny brak następstw." - S. J. Lec
CloudninowaSWQ
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 25 kwie 2010, 14:06
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: CloudninowaSWQ »

witaj :ciasto: aj też z łódzkiego:).Śpiewac kazdy może:)
ODPOWIEDZ