Prośba - transport samochodem psa do Wrocławia

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Prośba - transport samochodem psa do Wrocławia

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 6 sty 2014, 00:26 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Prośba - transport samochodem psa do Wrocławia

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 6 sty 2014, 00:26 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Czejenka
ASiołek
Posty: 81
Rejestracja: 6 maja 2013, 13:17

Re: Prośba - transport samochodem psa do Wrocławia

Post autor: Czejenka »

Wyrwana, jak się czuje pies, jak dajecie sobie rade w upał przy takich kłopotach?
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Prośba - transport samochodem psa do Wrocławia

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Czejenka pisze:Wyrwana, jak się czuje pies, jak dajecie sobie rade w upał przy takich kłopotach?
Dziękuję, malutka siedzi w domu, na dłuższy spacer wychodzi wcześnie rano albo późnym wieczorem, w ciągu dnia tylko na krótko, za potrzebą. W mieszkaniu wprawdzie jest dość duszno, ale nie nie wywołuje to u niej kłopotów z oddechem. Planuję kupić wiatraczek jak dostanę zwrot podatku, dla mnie i dla niej będzie to spora ulga.
Awatar użytkownika
Czejenka
ASiołek
Posty: 81
Rejestracja: 6 maja 2013, 13:17

Re: Prośba - transport samochodem psa do Wrocławia

Post autor: Czejenka »

Pewnie znasz te różne rady, ale na wszelki wypadek napiszę - moim psom często w czasie upałów pomagało moczenie czoła zimną woda albo położenie na łebku mokrej szmatki. I warto trzymać otwartą łazienkę, na kafelkach jest zazwyczaj najchłodniej.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Prośba - transport samochodem psa do Wrocławia

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Czejenka pisze:Pewnie znasz te różne rady, ale na wszelki wypadek napiszę - moim psom często w czasie upałów pomagało moczenie czoła zimną woda albo położenie na łebku mokrej szmatki. I warto trzymać otwartą łazienkę, na kafelkach jest zazwyczaj najchłodniej.
Nie jest aż tak przegrzana, by okrywać ją ręcznikiem, siedziała w nim tylko po powrocie od weta, kiedy nie dość, że się zgrzała, to i zestresowała, dyszała ciężko chyba z ponad godzinę. Kafelki mamy też w kuchni i przedpokoju, najczęściej siedzi właśnie przy drzwiach wyjściowych, bo trochę od nich wieje. :P
Awatar użytkownika
Czejenka
ASiołek
Posty: 81
Rejestracja: 6 maja 2013, 13:17

Re: Prośba - transport samochodem psa do Wrocławia

Post autor: Czejenka »

U mnie są podwójne drzwi wejściowe i Miska często też siedzi między drzwiami :D chodzę po mieszkaniu i szukam, gdzie jest pies :P
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Prośba - transport samochodem psa do Wrocławia

Post autor: Layla »

Czejenka pisze:Pewnie znasz te różne rady, ale na wszelki wypadek napiszę - moim psom często w czasie upałów pomagało moczenie czoła zimną woda albo położenie na łebku mokrej szmatki. I warto trzymać otwartą łazienkę, na kafelkach jest zazwyczaj najchłodniej.
Dobra rada, jak tylko mój pies da się dotknąć i będzie jej ciepło to wypróbuję :P
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
ODPOWIEDZ