Pomyloony się wita :D

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
loony
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 10 lip 2013, 17:30

Pomyloony się wita :D

Post autor: loony »

Nieśmiało witam społeczność forum~

Po okresie próby długości lat ok. 4-5 i przyglądania się forum z ukrycia oraz zbierania informacji na temat asowatości, w wieku lat 19 przyznaję się przed sobą do popełnienia zbrodni przynależności do tej jakże licznej grupy. ;p Zdaję sobie sprawę, że mój młody wiek może budzić pewne zastrzeżenia weteranów tematu, ale póki co aseksualizm wydaje mi się właściwy. Jeżeli coś się w przyszłości zmieni w tej kwestii, zmieni się także etykietka. ;)

Jam młody post-maturzysta i pre-student. Obszar występowania obejmuje południową część Śląska, a bardziej konkretnie to małą mieścinę, którą można by śmiało nazwać (przepraszam za wyrażenie) zadupiem, a może raczej poddupiem wszechświata.

Wyznaję anty-dietyzm i pro-narcyzm.

Coś jeszcze o mnie? Z zainteresowań to ogólnie wszystko co się kręci wokół zwierzątek i wykolejeńców życiowych (ah, ta kryminologia~). Czasem coś tam nabazgram, ale generalnie szału nie ma. Poza tym mam irytującą skłonność do słowotoku (co widać XD), paranoi społecznej („o Boże, co oni o mnie pomyślą, znienawidzą mnie na pewno, najlepiej to się zamknę w domu i nigdy już do nikogo nie odezwę!!”) i lubię pisać w nawiasach.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i mam nadzieję na mało agresywne przyjęcie do stada~

PS: Wiadomość potwierdzająca aktywację mojego konta do mnie nie dotarła, ale ośmielam się sobie już pisać, mam nadzieję że to w porządku? :oops:
freedom lies in being bold
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Pomyloony się wita :D

Post autor: marisaxyz »

Witam kolejnego Ślązaka :D zaintrygowałeś mnie :mrgreen:
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Pomyloony się wita :D

Post autor: Layla »

Również witam :D Czuj się jak u siebie :P Ciacho na dzień dobry :ciasto:
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
Falka
pASsanger
Posty: 472
Rejestracja: 11 sie 2012, 19:55
Lokalizacja: Lublin/Podlasie

Re: Pomyloony się wita :D

Post autor: Falka »

Cześć
Nie próbuje nawet być normalna,
bo normalność to pierwszy syndrom
śmiertelnie groźnej choroby...
Gdy tylko czuję, że nadchodzi normalność
natychmiast szukam antidotum
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: Pomyloony się wita :D

Post autor: Wicherek »

loony pisze: Po okresie próby długości lat ok. 4-5 i przyglądania się forum z ukrycia oraz zbierania informacji na temat asowatości, w wieku lat 19 przyznaję się przed sobą do popełnienia zbrodni przynależności do tej jakże licznej grupy. ;p Zdaję sobie sprawę, że mój młody wiek może budzić pewne zastrzeżenia weteranów tematu
Co z tego, że młody? Ja widzę, że mimo niego, jesteś osobą inteligentną i bystrą. Oczywiście jak na swój wiek :P
loony pisze:Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i mam nadzieję na mało agresywne przyjęcie do stada~
Stado pozdrawia kolejną czarną owieczkę :D
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: Pomyloony się wita :D

Post autor: zazu24 »

Witamy serdecznie i cieszymy się z powiększającego się grona Ślązaków na forum :wink:
Ciacho dla Ciebie :ciasto:
Na jakie to studia się wybierasz? Pozostajesz na naszym śląskim podwórku (sic! mówta co chceta, Śląsk jest piękny na swój sposób!) czy wybywasz gdzieś poza granice naszego województwa? :D
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Pomyloony się wita :D

Post autor: Layla »

zazu24 pisze:Na jakie to studia się wybierasz?
Dołączam się do pytania :) I jaką uczelnię wybrałeś? :>
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Pomyloony się wita :D

Post autor: dimgraf »

Co z tego, że młody? Ja widzę, że mimo niego, jesteś osobą inteligentną i bystrą. Oczywiście jak na swój wiek :P
<LIKE!>

Witaj, za świetną mowę powitalną zasłużyłeś na ciacho :ciasto:

Na czym polega ten anty-dietyzm i pro-narcyzm?
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
loony
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 10 lip 2013, 17:30

Re: Pomyloony się wita :D

Post autor: loony »

Na początku, żeby nikt nie czuł się oszukany, z biologicznego punktu widzenia jestem samicą :p (i teraz moje wysiłki by pisać w formie płciowo-neutralnej pójdą na marne!).

zazu24 rekrutuję się na razie na filologię angielską tłumaczeniową z językiem japońskim, z językami Indii oraz...tak jakby zapisałam się na bardzo życiowy i pożyteczny kierunek - filologię klasyczną :lol: Najbardziej chciałabym się dostać na angielski z japońskim, ale sądząc po ogromnej liczbie kandydatów (280 osób na 25 miejsc) poprzyjmują tylko samych geniuszy, co mieli po 100% ze wszystkiego, a ja nie mam nawet co marzyć. :( A zostaję na śląskim podwórku i wbijam na UŚ.

dimgrafie anty-dietyzm polega na czynnej i asertywnej obronie wobec mediów namawiających do katowania się dietami wszelakimi, aby ze strony estetycznej być akceptowalnym dla społeczeństwa. No i po prostu lubię jeść :p A pro-narcyzm to po prostu pielęgnowanie miłości i szacunku do samego siebie, bo to bardzo ważne~

Dziękuję wszystkim za ciacho i pozdrawiam :D
freedom lies in being bold
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: Pomyloony się wita :D

Post autor: zazu24 »

oł, to widzę Sosnowiec i bajeczny budynek na Grota-Roweckiego wita <3 a z rekrutacją się uda, nie ma to tamto :D
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
Libra

Re: Pomyloony się wita :D

Post autor: Libra »

Witam :)
Awatar użytkownika
loony
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 10 lip 2013, 17:30

Re: Pomyloony się wita :D

Post autor: loony »

zazu24 13 lipca dam o sobie znać, w zależności od wyniku rekrutacji będzie mnie można zobaczyć w Radościach lub Smutkach Małych i Dużych :lol:
freedom lies in being bold
migel
ciAStoholik
Posty: 349
Rejestracja: 8 sty 2013, 16:28

Re: Pomyloony się wita :D

Post autor: migel »

Witamy, witamy :ciasto:

Aż mnie korci, żeby szukać badań zależności między Asowatością, a zainteresowaniami językami orientalnymi :lol: Bo pełno tu "japonofilów" i podobnych :D
Awatar użytkownika
Sparkle
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 1 lip 2013, 13:53
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pomyloony się wita :D

Post autor: Sparkle »

Witam ja również :ciasto:
Awatar użytkownika
tymczasowy
pASibrzuch
Posty: 250
Rejestracja: 14 cze 2011, 02:05
Lokalizacja: Londyn

Re: Pomyloony się wita :D

Post autor: tymczasowy »

Czesc loony. Fajny Envy w avku, ponadto swietnie napisany tekst.
Witaj na forum :ciasto:
ODPOWIEDZ