ASY do TVN poszukiwane!!!!!

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
ewa8888
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 10 sie 2013, 15:26

ASY do TVN poszukiwane!!!!!

Post autor: ewa8888 »

Uważasz, że seks jest zbędny w życiu? Nie odczuwasz pożądania i jest Ci z tym dobrze? Brak popędu seksualnego to nie choroba tylko Twój wolny wybór? Szukamy osób, którzy chcą o tym porozmawiać. Nie ukrywaj się na forach, „Asów” w Polsce jest coraz więcej. Prześlij swój nr telefonu – oddzwonię. To właśnie Ciebie szukamy do programu TV. Pisz na mail: zgloszenia57@gmail.com
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: ASY do TVN poszukiwane!!!!!

Post autor: marisaxyz »

konkretnie który to program?
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Awatar użytkownika
Zdzichu
łASuch
Posty: 198
Rejestracja: 22 sie 2012, 12:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: ASY do TVN poszukiwane!!!!!

Post autor: Zdzichu »

ewa8888 pisze: Brak popędu seksualnego to nie choroba tylko Twój wolny wybór?
Wygląda na to, że praca dla telewizji ogłupia równie skutecznie jak jej oglądanie :wink:
@wyrwana_z_kontekstu SSie!
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: ASY do TVN poszukiwane!!!!!

Post autor: marisaxyz »

Zdzichu pisze:
ewa8888 pisze: Brak popędu seksualnego to nie choroba tylko Twój wolny wybór?
Wygląda na to, że praca dla telewizji ogłupia równie skutecznie jak jej oglądanie :wink:
dobre :mrgreen:
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: ASY do TVN poszukiwane!!!!!

Post autor: Wicherek »

ewa8888 pisze:Uważasz, że seks jest zbędny w życiu? Nie odczuwasz pożądania i jest Ci z tym dobrze? Brak popędu seksualnego to nie choroba tylko Twój wolny wybór?
Jeśli odpowiedziałeś "tak" na wszystkie pytania, to znaczy, że jesteś AS-em :P

Pani Ewo, proszę nie pisać do mnie na PW, bo nie wezmę udziału w żadnym "ambitnym" programie TV. Media kłamią, ot co.
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: ASY do TVN poszukiwane!!!!!

Post autor: Patryk »

O podejściu pani ewy do tematu świadczy choćby spamowanie w ogłoszeniach matrymonialnych użytkowników.No a treść zacytowana przez Zdzicha już wybitnie :xmrgreen:
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Re: ASY do TVN poszukiwane!!!!!

Post autor: DZIEWICA8 »

ewa8888 pisze:Uważasz, że seks jest zbędny w życiu? Nie odczuwasz pożądania i jest Ci z tym dobrze? Brak popędu seksualnego to nie choroba tylko Twój wolny wybór? Szukamy osób, którzy chcą o tym porozmawiać. Nie ukrywaj się na forach, „Asów” w Polsce jest coraz więcej. Prześlij swój nr telefonu – oddzwonię. To właśnie Ciebie szukamy do programu TV. Pisz na mail: zgloszenia57@gmail.com

Ja też nie zgodzę się na udzielał w programie, ale mogę odpowiedzieć na te pytania, może to coś pomoże przy jego produkcji.
Seks jest rzeczywiście w moim życiu zbędny. Nie odczuwam potrzeby jego uprawiania, nie mam partnera i go nie szukam. Po prostu żyję bez seksu. I to właśnie jest mój wybór, przecież mogłabym znaleźć partnera i rozpocząć współżycie, a do tej pory tego nie zrobiłam. Udało mi się to zaakceptować i zrozumieć i teraz żyję z tym normalnie. Trudno jest określić jak odczuwa się popęd czy pożądanie, ale myślę, że człowiek nie ma na to wpływu. Jak jestem głodna, to boli mnie brzuch i wiem, że muszę coś zjeść. Być może podobnie jest z odczuwaniem popędu.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Bella Wildrose
łASuch
Posty: 174
Rejestracja: 6 lip 2010, 20:42
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: ASY do TVN poszukiwane!!!!!

Post autor: Bella Wildrose »

Pani miała oczywiście na myśli "życie w zgodzie z brakiem popędu to twój wolny wybór", ale się zgapisz, odpowiesz "tak", wiedząc o co może chodzić i nieszczęście gotowe.
A no właśnie, jaki to program? Będziecie sugerować nawrócenie?
Obrazek
Obrazek
Libra

Re: ASY do TVN poszukiwane!!!!!

Post autor: Libra »

Z tego co kojarzę z innego spamu to "miasto kobiet"
migel
ciAStoholik
Posty: 349
Rejestracja: 8 sty 2013, 16:28

Re: ASY do TVN poszukiwane!!!!!

Post autor: migel »

Kolejna próba skompromitowania ASeksów :(
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: ASY do TVN poszukiwane!!!!!

Post autor: marisaxyz »

Miasto Kobiet, Welman i Młynarska to moim zdaniem rzetelne dziennikarki, nie zbyt lubię takie programy ale ta rozmowa mogłaby być ciekawa
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Awatar użytkownika
Bella Wildrose
łASuch
Posty: 174
Rejestracja: 6 lip 2010, 20:42
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: ASY do TVN poszukiwane!!!!!

Post autor: Bella Wildrose »

Nie wiem, nie znam tych dziennikarek, ale myślę, że nawet jeśli będą chciały zrobić coś rzetelnego, to przełożeni nie pozwolą. Jeżeli ktoś uważa, że ogólnie da radę - przygotować się do tego, wybrnąć z jakiejkolwiek pułapki, być gotowym na zaskoczenia i psychicznie potem będzie się czuł okej, jeśli się okaże, że to nie do końca tak miało być - to niech idzie. Rozgłos się przyda.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Falka
pASsanger
Posty: 472
Rejestracja: 11 sie 2012, 19:55
Lokalizacja: Lublin/Podlasie

Re: ASY do TVN poszukiwane!!!!!

Post autor: Falka »

Co do rzetelności Wellman i Młynarskiej to mam wątpliwości, szczególnie Wellman. Mi się od dawna wydaje wredna i niesympatyczna. Co do programu to możliwe, że może być dużo gorzej - bo to równie dobrze mogą być Rozmowy w toku.
Nie próbuje nawet być normalna,
bo normalność to pierwszy syndrom
śmiertelnie groźnej choroby...
Gdy tylko czuję, że nadchodzi normalność
natychmiast szukam antidotum
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: ASY do TVN poszukiwane!!!!!

Post autor: marisaxyz »

a dla mnie Welman jest jedną z nielicznych dziennikarek które mogę "strawić" :) no ale jak to są Rozmowy w Toku to wątpię żeby ktoś przy zdrowych zmysłach się na to zdecydował :wink: :mrgreen:
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: ASY do TVN poszukiwane!!!!!

Post autor: dimgraf »

Wicherek pisze:Media kłamią, ot co.
Ranisz me serce :mrgreen:

Choć fakt o rzetelności niektórych dziennikarzy czy nawet konkretnych mediów i manipulowanie faktami w taki sposób, aby było zgodne z poglądami "targetu" to mógłbym powiedzieć sporo ale nie sra się we "własne gniazdo"* przecież.

ps. Zdzichu to dobrze ujął z tym ogłupianiem.

*Własne gniazdo - w rozumieniu media ogólnie, bo przecież nigdy nie wiadomo, czy nie zmieni się mój pracodawca i nie będę musiał robić materiałów w zgodzie z "linią programową", nie koniecznie w zgodzie z samym sobą. Co prawda nie zakładam wiązania się z takimi instytucjami manipulującymi ale chleb za coś kupić trzeba więc, jeśli nie będę mieć innego wyboru wiadomo jaka będzie decyzja - zacisnąć zęby i zap....
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
ODPOWIEDZ