Dobrenocki

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Awatar użytkownika
Bella Wildrose
łASuch
Posty: 174
Rejestracja: 6 lip 2010, 20:42
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Dobrenocki

Post autor: Bella Wildrose »

http://www.ipla.tv/Dobrenocki-odcinek-92/vod-5820512
Aseksualność i abstynencja seksualna w "Dobrychnockach" :)
Sandra to ja :) Niestety nie wolno mi się wypowiadać na temat nagrania.
P.S. Jestem demiseksualna.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Dobrenocki

Post autor: dimgraf »

Popier* ten player ipli. Drugi raz mi się wykrzaczył, nie można przyspieszyć reklam. Masakra. Mógłby po odświeżeniu strony po awarii odtwarzacza przynajmniej nie wyświetlać reklam. Chyba nie obejrzę :( 4 raz przez te reklamy nie przebrnę.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Bella Wildrose
łASuch
Posty: 174
Rejestracja: 6 lip 2010, 20:42
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Dobrenocki

Post autor: Bella Wildrose »

Tak jest, kiedy kilka osób chce na raz obejrzeć :(
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Dobrenocki

Post autor: dimgraf »

No ale to mogli by mniej tych reklam albo właśnie zapisywać ip i wyświetlać tylko raz dla danego użytkownika. Jest sporo możliwości. U mnie ludzie narzekali na 20s reklamę, a tu muszę po raz kolejny 180s... 3 minuty reklam... przegięcie.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Bella Wildrose
łASuch
Posty: 174
Rejestracja: 6 lip 2010, 20:42
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Dobrenocki

Post autor: Bella Wildrose »

No tak, w końcu to Polsat, więc reklam netowych jest proporcjonalnie do ich ilości w telewizji :/
Po prostu chcą zarabiać na braku reklam, to muszą nimi porządnie zirytować człowieka - oto cała zagadka.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Dobrenocki

Post autor: dimgraf »

No cóż ja się przekonałem, że nadmiar reklam zniechęca. Przez reklamy jakiś czas temu zbojkotowałem iTVP. Ipli prawdopodobnie też już więcej nie uruchomię.

No ale w końcu udało się obejrzeć oczywiście jeszcze w trakcie programu musiałem zaliczyć dwie przerwy reklamowe :evil: , bo jakże inaczej. Ale muszę przyznać, że nawet nie najgorszy program choć byłeś w mniejszości mimo wszystko i jakoś usiłowali Ciebie przekonać, że się mylisz. Nawet chętnie wszedłbym w polemikę z tym seksuologiem choć za nim nie przepadam.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Bella Wildrose
łASuch
Posty: 174
Rejestracja: 6 lip 2010, 20:42
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Dobrenocki

Post autor: Bella Wildrose »

Ja, kiedyś oglądając go w TVN, stwierdziłam to samo - że to jest nawet ten typ seksuologa, z którym można porozmawiać, no i spełniło się, a po rozmowie stwierdziłam, że faceci chyba myślą jakoś inaczej :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Dobrenocki

Post autor: dimgraf »

Ja na pewno wszedłbym w polemikę z tym oburzeniem jak użyłaś słowa orientacja. Zresztą ja osobiście uważam, że obecne pojmowanie orientacji jest zbyt ograniczone.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Bella Wildrose
łASuch
Posty: 174
Rejestracja: 6 lip 2010, 20:42
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Dobrenocki

Post autor: Bella Wildrose »

Oczywiście nie wszystko z dyskusji zostało pokazane. Niekiedy nawet widać / słychać, że ucięte w pół zdania. Wiesz, ja jako zwykły obywatel, nie mam prawa mówić o orientacji. Tylko lekarz może :P
W matematyce jest coś takiego jak "zbiór pusty" i jakoś nikomu nie przeszkadza, że nazywa się to zbiorem, mimo że zbiór z definicji musi coś zawierać :) Nie rozumiem dlaczego lekarzom tak trudno przyjąć określenie "orientacja aseksualna". Jest to jak najbardziej logiczne.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Dobrenocki

Post autor: dimgraf »

Ja akurat nie jestem zwolennikiem 4 orientacji. Dla mnie już bi jest "dezorientacją". Ja akurat uważam, że orientacje są dwie homo i hetero (trzecia jeśli ktoś jest zorientowany na osoby nie potrafiące określić swojej płci ale to już wyjątek od reguły). Ale chodzi mi o samo pojmowanie orientacji w formie zerojedynkowej. Ja patrze na to jak na wektory. W systemie zerojedynkowym ja najprościej mówiąc nie istnieję :mrgreen: zresztą jeśli mówisz o sobie demi to Ty także nie istniejesz w zerojedynkowym pojmowaniu.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Dobrenocki

Post autor: Patryk »

Pomijając reklamy całkiem przyjemnie się oglądało.Może nie do końca dali Ci się wypowiedzieć ale też tak źle się z Tobą nie obeszli.Akurat co do orientacji też mam podejście jak ów seksuolog i Dim.Ogólnie wypadłaś fajno :wink:
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Dobrenocki

Post autor: dimgraf »

No to ciekawe Patryku, że jednocześnie masz takie podejścia jak ja i seksuolog. Moje podejście jest raczej odmienne od seksuologa, bo on określa właśnie zerojedynkowo.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Dobrenocki

Post autor: Patryk »

W sensie, że nie uważam aseksualizmu za orientację.
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: Dobrenocki

Post autor: Wicherek »

Sandra, fajnie wypadłaś :D Najlepiej ze wszystkich.
Szanowny pan Depko i ta blondyna są irytujący, nie dadzą człowiekowi wytłumaczyć, dokończyć zdania i te głupie podśmiewanie się z aseksualności...

No i rozwalił mnie ten ekran w tle... seksząca się para. Bardzo pasuje do tematu, naprawdę :P
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
migel
ciAStoholik
Posty: 349
Rejestracja: 8 sty 2013, 16:28

Re: Dobrenocki

Post autor: migel »

dimgraf pisze: Dla mnie już bi jest "dezorientacją". Ja akurat uważam, że orientacje są dwie homo i hetero
Ja w przeciwieństwie do mody na "bycie bi/gejem" jestem prawdziwym bi z krwi i kości :mrgreen: A dlaczego? Bo skoro ja nie uznaję seksu za konieczność, to psychicznie mogę być w związku i z kobietą, i z mężczyzną, bo to przecież własnie seks nas szufladkuje. Jeśli ktoś lubi seks, jest homo, hetero albo bi. Jak ktoś go nie lubi, to jest asem. Ale tutaj dla mnie dochodzi inna rzecz, może mi pomożecie na nią odpowiedzieć:
-skoro ktoś jest hetero, to znaczy, że lubi seks z osobą z przeciwnej płci, a jeśli ktoś jest aseksualny, to czemu nie może wiązać się także ze swoją płcią, skoro nie o seks chodzi? Czemu nie może wytworzyć więzi, uczucia między chłopakiem a chłopakiem i kobiety między kobietą, skoro są aseksualni? Bo heteryk nie może się wiązać ze swoją płcią, bo woli się seksić z przeciwną. Ależ namotałem...

Ale, idąc dalej, skoro orientacja SEKSUALNA to preferencja z jaką płcią się chce seksić, to trochę by było istotnie nielogiczne nazywać aseksualizm 4-tą orientacją, skoro tu nie ma mowy o preferencjach, ale o dopełnieniu swojej orientacji. Aseksualizm nazwałbym jakimś, nie wiem... stanem umysłowym :mrgreen:
ODPOWIEDZ