Aseksualnosc to raczej efekt uboczny anoreksji

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Ola
młodASek
Posty: 27
Rejestracja: 3 lut 2007, 15:51

Re: Aseksualnosc to raczej efekt uboczny anoreksji

Post autor: Ola »

Hehehe :lol: LOL...Większych bredni w życiu nie czytałam...xDD

Ja mam 48kg przy 166 cm i moim zdaniem do anoreksji mi raczej daleko :P Jestem szczuplutka z natury, a nie dzięki dietom czy treningom :P
Awatar użytkownika
shevandell
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 24 sty 2007, 01:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aseksualnosc to raczej efekt uboczny anoreksji

Post autor: shevandell »

Ola pisze:Ja mam 48kg przy 166 cm i moim zdaniem do anoreksji mi raczej daleko :P Jestem szczuplutka z natury, a nie dzięki dietom czy treningom :P
I to właśnie nazywam krzyczącą niesprawiedliwością...
Stupid Ring, stupid Quest, stupid Fellowship.
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Aseksualnosc to raczej efekt uboczny anoreksji

Post autor: ewutek »

black_mint pisze:owszem, mam spora niedowagę ale to przez geny. Nic sie z tym nie da zrobić.
Witaj w klubie. Mam wiotko-wysmukłą budowę kostno-mięśniową po ojcu, który w czasach studenckich miał ponad 195 cm wzroztu i 72 kg wagi :) Był w drużynie koszykarskiej na studiach i grał świetnie, więc niedowaga to po prostu niektórych naturalny urok osobity, tak jak puszystość, która też jest oznaką zdrowia :)
Awatar użytkownika
o`connor
mASełko
Posty: 113
Rejestracja: 12 sty 2007, 19:51
Lokalizacja: opole

Re: Aseksualnosc to raczej efekt uboczny anoreksji

Post autor: o`connor »

no prosz... ja mam 173cm/55kg też genetycznie... ;)
przytul mnie życie...
Awatar użytkownika
kibic
łASuch
Posty: 152
Rejestracja: 2 gru 2005, 10:31
Lokalizacja: Poznań

Re: Aseksualnosc to raczej efekt uboczny anoreksji

Post autor: kibic »

Wzrost i waga KIBICA, co następuje poniżej.

wzrost---> 186cm

waga---> 75kg
wasz k i b i c
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Aseksualnosc to raczej efekt uboczny anoreksji

Post autor: Kuba »

hehe...

Ja zato potrafie miec duze wahania wagi.

Przy wzroscie 188 cm wazylem i 82 kilo i 115. Teraz waże 91kg.
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Aseksualność to raczej efekt uboczny anoreksji

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

Ja nie wyobrażam sobie siebie jako anorektyczki(chyba już prędzej jako bulimiczki bo za dużo jem).Na szczęście mam dobrą przemianę materii, mam 170 cm,55kg.Waga ta sama od 10 lat. Jem regularnie jak noworodek(tak mi ktoś powiedział). Do moich ulubionych dań należą: pizza,spaghetti,kebaby,pierogi,lazania. A z trochę zdrowszych rzeczy:jogurty,desery jogurtowe,owoce.Nie cierpię żywności typu kasze i ryż. :? :)
magorek
mASełko
Posty: 123
Rejestracja: 3 kwie 2007, 20:39
Lokalizacja: śląsk

Post autor: magorek »

a jesli nawet by tak było, to anoreksja jest chorobą i nic tu do wstydu ani też do śmiechu, ani tym bardziej nic w tym poniżającego, to raz. a dwa że przy tej chorobie "aseksualność" może być jednym z objawów, co wcale jeszcze nie znaczy że jest to zależność dwukierunkowa (tj. chory na anoreksję może być asem, ale nie kazdy as to chory na anoreksję) :wink:
All men dream: but not equally. Those who dream by night in the dusty recesses of their minds wake in the day to find that it was vanity: but the dreamers of the day are dangerous men, for they may act their dreams with open eyes, to make it possible
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

black_mint pisze:owszem, mam spora niedowagę ale to przez geny. Nic sie z tym nie da zrobić.
Trochę Ci zazdroszczę, bo mnie rodzice obdarowali genami, przez które jest mnie o wiele za dużo :( . W dużym skrócie: jestem tłuściochem (161 cm/ około 80kg) :oops: :cry: . Te chole*ne geny!!!

Jesteście pierwszymi, którym to powiedziałam (nawet moi rodzice nie wiedzą, bo się wstydzę), więc proszę, nie każcie mi się stąd wyprowadzać i nie nie jeździjcie po mnie :( .
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
magorek
mASełko
Posty: 123
Rejestracja: 3 kwie 2007, 20:39
Lokalizacja: śląsk

Post autor: magorek »

Magda pisze:
black_mint pisze:owszem, mam spora niedowagę ale to przez geny. Nic sie z tym nie da zrobić.
Trochę Ci zazdroszczę, bo mnie rodzice obdarowali genami, przez które jest mnie o wiele za dużo :( . W dużym skrócie: jestem tłuściochem (161 cm/ około 80kg) :oops: :cry: . Te chole*ne geny!!!

Jesteście pierwszymi, którym to powiedziałam (nawet moi rodzice nie wiedzą, bo się wstydzę), więc proszę, nie każcie mi się stąd wyprowadzać i nie nie jeździjcie po mnie :( .
ale co powiedziałaś? i o czym rodzice nie wiedzą o genach? :shock: o wadze? (jak to nie masz z nimi konatktu?) :shock: :P i dlaczego miałby ci się kazać ktoś wyprowadzać, albo tym bardziej ganić?
dla mnie osobiście to żałosne, obrzydliwe i niesmaczne jak człowiek człowieka ocenia po kilogramach! i to niezaleznie czy ich się ma za dużo czy za mało :x i ty siebie też nie po tym oceniaj :wink:
All men dream: but not equally. Those who dream by night in the dusty recesses of their minds wake in the day to find that it was vanity: but the dreamers of the day are dangerous men, for they may act their dreams with open eyes, to make it possible
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Aseksualność to raczej efekt uboczny anoreksji

Post autor: DZIEWICA8 »

No to ja mam tak: wzrost 157 cm, waga obecnie około 50 kg. (wcześniej wahała się od 45 kg do 55 kg). Mieszczę się, więc w normie według wzkaźnika BMI.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Wam pierwszym powiedziałam o wadze, a starszym nie. Kontakt mam z nimi słaby, ale raczej mi to nie przeszkadza :) .

Wiesz, ludzie różnie reagują na osobę "puszystą", najczęściej głupimi przezwiskami, śmiechem itp. Ale dzięki, że Wy tacy nie jesteście :) .
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
magorek
mASełko
Posty: 123
Rejestracja: 3 kwie 2007, 20:39
Lokalizacja: śląsk

Post autor: magorek »

na chudzielców też nie reagują najlepiej. mnie osobiscie wkurza używanie np. określenia "anorektyczka" jako obelgi. anoreksja jest chorobą, otylość czasem także (nie mówię tu o tobie :P ) i nie ma się z czego śmiać.
All men dream: but not equally. Those who dream by night in the dusty recesses of their minds wake in the day to find that it was vanity: but the dreamers of the day are dangerous men, for they may act their dreams with open eyes, to make it possible
Awatar użytkownika
camellia
ciAStoholik
Posty: 355
Rejestracja: 21 maja 2007, 23:27

Post autor: camellia »

Podobnie jak większość wypowiadających się w tym jakże kontrowersyjnym temacie 8) nie należę do anorektyczek i przypuszczam, że należeć nigdy nie będę. Jem normalnie, nie liczę kalorii, bo i po co, skoro z nadwagą nie mam problemów. Mam 166 cm wzrostu i ważę ok. 55 kg. Dlaczego nigdy nie miałam ochoty na seks? Nie wiem, ale na pewno nie ma to żadnego związku z odżywianiem.

koko droga, co prawda założyłaś temat w dziale KONTROWERSJE, ale nad formą wypowiedzi powinnaś popracować. Mam wrażenie, że napadłaś na nas i najprawdobniej się nie mylę. Ale nic, przeżyjemy 8)
Panie, co oznacza to, czym mnie doświadczasz...
Awatar użytkownika
Ogrzyczka (nie-as)
pASibrzuch
Posty: 214
Rejestracja: 18 maja 2007, 20:15
Lokalizacja: Warszawa, fabryka czekolady :)

Post autor: Ogrzyczka (nie-as) »

LOOOL ale temat!!! To prawda że przy anoreksji znika ochota na seks, ale przede wszystkim znikają też PREDYSPOZYCJE!!! :p

Magda: ja też jestem wielkim babskiem :P 173/97 :oops:
ODPOWIEDZ