CIUCHY

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Immortelle

Re: CIUCHY

Post autor: Immortelle »

Od dawna czaję się na coś a'la ta ostatnia kiecula, ale nigdy nie nosiłam sukienki, pomijając komunijną :D
Awatar użytkownika
maga
mASełko
Posty: 142
Rejestracja: 15 paź 2013, 18:55

Re: CIUCHY

Post autor: maga »

Motylciemny pisze: Lubie też ubrania marki EIDOS bo oni lubia czerń i wzorują się na modzie francuskiej.
Nie znałam wcześniej tej marki, a rękawy od długiej sukni piękne :serce:
Awatar użytkownika
Motylciemny
motylAS
Posty: 616
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:34
Lokalizacja: z księżyca

Re: CIUCHY

Post autor: Motylciemny »

maga pisze:
Motylciemny pisze: Lubie też ubrania marki EIDOS bo oni lubia czerń i wzorują się na modzie francuskiej.
Nie znałam wcześniej tej marki, a rękawy od długiej sukni piękne :serce:
Czesto wykorzystują koronkę.To bardzo kobiecka marka.
Tu jest link do ich sklepu internetowego.
http://www.eidos.pl/

Obrazek
Awatar użytkownika
maga
mASełko
Posty: 142
Rejestracja: 15 paź 2013, 18:55

Re: CIUCHY

Post autor: maga »

Motylciemny pisze: Czesto wykorzystują koronkę.To bardzo kobiecka marka.
Tu jest link do ich sklepu internetowego.
http://www.eidos.pl/
Cudo, trochę słabość mam do takich koronek :wink: Dzięki za linka :)
Awatar użytkownika
Motylciemny
motylAS
Posty: 616
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:34
Lokalizacja: z księżyca

Re: CIUCHY

Post autor: Motylciemny »

maga pisze: Cudo, trochę słabość mam do takich koronek :wink: Dzięki za linka :)
:)
Tu masz jeszcze jednego linka z różnymi kreacjami od nich.
https://www.youtube.com/watch?v=50xfqjxBAB8
Indiana
fantAStyczny
Posty: 561
Rejestracja: 26 sty 2014, 00:50

Re: CIUCHY

Post autor: Indiana »

Motylciemny pisze:Nie lubie jej bo nosi prawdziwe futra ale ta suknia jest jak z baśni :)
Obrazek

Anoreksja ubrana w firanę.

Chociaż z początku myślałam, że to... strach na wróble.
Libra

Re: CIUCHY

Post autor: Libra »

Ludu, ostatnio nawiedziłam galeryję handlową, miałam być w roli doradzacza więc przezornie nie wzięłam pieniążków.
Gdy obiekt któremu doradzać mierzył, to leciałam się rozglądnać i chyba mam spaczony gust. Podoba mi się wszystko co futrzate, łaciate, mieciutkie(widziałam futrzasty bezrękawnik w krowie łatki!! ), multikolorowe, ma uszy(fantastyczną torebkę na koci łeb stylizowaną widziałam) , mordkę i się błyszczy.

A najlepsze cacucha to na działach dziecięcych są :D
Johanna
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 7 paź 2014, 18:24
Lokalizacja: Berlin

Re: CIUCHY

Post autor: Johanna »

Nigdy nie mam sie w co ubrac! :D Mam glownie ubrania wspolczesne wzorowane na style vintage lat 1920-1950. Chociaz zdazaja sie tez oryginalne perelki. Lubie wygladac elegancko i z klasa. Niekoniecznie stawiam na to, ze cos jest modne albo 'must have'. Nigdy mi sie nie zdaza zobaczyc kogos w tym samym co ja :D
Awatar użytkownika
avalanche
ASiołek
Posty: 80
Rejestracja: 19 lip 2014, 22:16
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: CIUCHY

Post autor: avalanche »

Jeszcze niedawno kupowałam dużo ubrań, nie dlatego, że potrzebowałam, tylko dlatego, "bo ładne". Niedawno postanowiłam zmienić swoje podejście do tematu i kupować nowe rzeczy tylko, gdy wynika to z realnej potrzeby oraz przestać kupować w sieciówkach. No i teraz odwiedzam lumpeksy i ewentualnie małe sklepy odzieżowe (których w moim obecnym miejscu zamieszkania jest zaskakująco dużo).
Lubię za duże swetry i kurtki. Lubię rzeczy "niezniszczalne", w których można wszystko robić. Ale uwielbiam też koszule, marynarki i krawaty. Jednak użyteczność jest ważniejsza od estetyki, więc przeważnie chodzę w ciemnych spodniach i swetrze lub bluzie.
Libra

Re: CIUCHY

Post autor: Libra »

Nie taki ciuch, ale element galanterii.

Poważnie się przymierzam do zakupu torebki. Takiej lepsiejszej. Dlatego rozmyślam dużo i bardzo.
Budżet mam 300-400zł i ani grosza więcej: i tak, jak na mnie bardzo powazny.

Kryteria:
-pomieścić A4,
-pomieścić pudło z żarciem ustawione tak, jak ma być, a nie w pionie, i kiść bananów.
-zapinana, nie ogólnodostepna jak większość shopperów
-sztywna-nie worek,w którym się kopie i miesza (celować w tzw kuferki? )
-bez klapy,
-na ramię i na pasek,
-pancerna,
-dobrze, zeby było made in Poland,
-nie chce poliestrowo-plastik mixu
-nie elegancka, jestem przaśnym baborem w martensach i mi lakierkowa torebusia nie pasuje


I szukam i co mi się podoba, to startuje od 600 zł wzwyż :/ (a ta najpiękniejsza na świecie 715 :P )
Awatar użytkownika
Nightmarine
pASibrzuch
Posty: 290
Rejestracja: 22 maja 2010, 01:39

Re: CIUCHY

Post autor: Nightmarine »

Od lat ubieram się praktycznie wyłącznie w lumpeksach. Sporadycznie zdarzy mi się kupić mocno przecenioną nową rzecz z outletu bądź na wyprzedaży. Od jakiegoś czasu kupuję również używane buty (lumpeksy, allegro). Mam słabość do Converse. Wybieram raczej ciemne kolory (czerń, szarość).
???
Libra

Re: CIUCHY

Post autor: Libra »

Ja też lumpeksiara - ostatnio robiłam remanent w szafie i prawie wszystkie ciuchy szmateksiane. Jutro mam wolne, to idę w rejs po lumpeksach ;)

Co do mojego powyższego wpisu - nabyłam torebkę (prawie) idealną- jest pojemna, piękna, robiona polskimi ręcyma(nieprawidłowa odmiana celowa-polonisci, nie zgrzytać zębami), sztywna, pojemna. Ale zabuliłam, za nią, że łochocho. Jest cud, miód! Ino ciężka...

Buląc, argumentowałam sobie, ze skoro mam na doopie sukienkę za 3 zł, to w torbiałkę mogę zainwestować.
Awatar użytkownika
Nightmarine
pASibrzuch
Posty: 290
Rejestracja: 22 maja 2010, 01:39

Re: CIUCHY

Post autor: Nightmarine »

Wstaw zdjęcie! I udanych łowów. Ja również jakiś czas temu zainwestowałam w nową torbę (plecak, bo torebek nie noszę), która mnie kosztowała tyle, co kilka kilo ciuchów w lumpeksie. Pomyślałam podobnie jak Ty, w końcu na ciuchy wydaję grosze, to chociaż w torbę zainwestuję. No i akurat w lumpeksie żadna mi nie przypadła do gustu, inaczej bym jak zwykle tam kupiła ;)
???
Awatar użytkownika
Sightless Serpent
ASiołek
Posty: 97
Rejestracja: 14 maja 2017, 22:47

Re: CIUCHY

Post autor: Sightless Serpent »

Rzadko kupuję ubrania - nie przepadam za samym procesem kupowania, mimo że większość rzeczy i tak nabywam w internecie, no i wychodzę z założenia, że nie potrzebuję kilkudziesięciu par spodni tylko dla samego faktu posiadania ich. Ubranie ma być przede wszystkim wygodne i wykonane z dobrej jakości materiału - mam się w nim czuć dobrze. Przedziały cenowe są różne, najdroższymi nabytkami zazwyczaj są u mnie buty, ale jak już jakieś kupię, to służą mi przez lata.
Awatar użytkownika
Watson
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 10 lip 2019, 17:28

CIUCHY

Post autor: Watson »

Naberius pisze:Ja od dłuższego czasu poluję, na męskim, na czarny/szary płaszcz do kolan 8)
uuu...prochowiec. A tak szczerze to dawno żadnego nie widziałam, nawet na ludziach niestety. :(
Odi profanum vulgus et arceo.
ODPOWIEDZ