mylne wrażenie ?

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: mylne wrażenie ?

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Studiujesz psychologię na UJ? Ostatni rok? Really? Czytam, czytam i nadziwić się nie mogę. Aż tak nisko spadł ten uniwerek? -_-

Pewnie główną tezą będzie, że asy to osoby egoistyczne, zaburzone i niedojrzałe. W sumie to gó.wno mnie to obchodzi (bo ile ludu, tyle opinii, a o "prawdzie" czy "obiektywizmie" w przypadku badań opierających się na INTERPRETACJI danych przez jednostkę o określonym poglądzie mówić niepodobna), dopóki ta "normalna" większość nie wyśle mnie na przymusową terapię albo od razu potraktuje cyklonem B, bo jestem nieprzydatnym elementem nieodczuwającym "naturalnych" popędów. :roll:
Ostatnio zmieniony 19 sty 2014, 20:42 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: mylne wrażenie ?

Post autor: Patryk »

Hahahah spojrzałem że jest post Wyrwanej i pomyślałem to na bank jakiś pocisk :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Sylwek
ASiołek
Posty: 73
Rejestracja: 27 gru 2013, 22:57

Re: mylne wrażenie ?

Post autor: Sylwek »

wyrwana_z_kontekstu pisze:Studiujesz psychologię na UJ? Ostatni rok? Really? Czytam, czytam i nadziwić się nie mogę. Aż tak nisko spadł ten uniwerek? -_-

Pewnie główną tezą będzie, że asy to osoby egoistyczne, zaburzone i niedojrzałe. W sumie to gó.wno mnie to obchodzi (bo ile ludu, tyle opinii, a o "prawdzie" czy "obiektywizmie" w przypadku badań opierających się na INTERPRETACJI danych przez jednostkę o określonym poglądzie mówić niepodobna), dopóki ta "normalna" większość nie wyśle mnie na przymusową terapię albo od razu potraktuje cyklonem B, bo jestem nieprzydatnym elementem nieodczuwającym "naturalnych" popędów. :roll:
rany spokojnie, tylko spokojnie ... nie mogę napisać jaka jest teza, ale jest ona raczej naprawdę pozytywna - w porównaniu do tego o co mnie podejżewasz jest super pozytywna
poza tym ankieta to dane ilosciowe - nie jakosciowe więc moja ocena czy poglady nie mają tutaj za wiele do rzeczy
Ostatnio zmieniony 24 mar 2014, 18:28 przez Sylwek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: mylne wrażenie ?

Post autor: urtika »

Skoro już mówimy o tym co nas dziwi, to ja nadziwić się nie mogę tym, jak na piątym roku studiów (w dodatku na UJ) może ktoś pisać :"zamieżam", "dojżały", "kożystam", "wrzadnym", "macieżynski",
"podejżewać".
No zgroza, wstyd i hańba! :shock: :lol:
W dodatku strasznie chaotyczny styl pisania.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: mylne wrażenie ?

Post autor: Layla »

urtika pisze:Skoro już mówimy o tym co nas dziwi, to ja nadziwić się nie mogę tym, jak na piątym roku studiów (w dodatku na UJ) może ktoś pisać :"zamieżam", "dojżały", "kożystam", "wrzadnym", "macieżynski",
"podejżewać".
No zgroza, wstyd i hańba! :shock: :lol:
W dodatku strasznie chaotyczny styl pisania.
Dziękuję Ci Urtiko, bo już sądziłam że tylko mnie to razi :P
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
Sylwek
ASiołek
Posty: 73
Rejestracja: 27 gru 2013, 22:57

Re: mylne wrażenie ?

Post autor: Sylwek »

mnie też razi - własne błedy- o ile je widzę :( bo zazwyzaj nie widzę i to jest problem - dysleksja niestety, ale staram się nad tym pracowac - mam ograniczony czas i dlatego nie mogę wszytskiego tak super sprawdzać pod tym kontem - tak że wybaczcie ja rónież nienawidzę błedów ortograficznych (na ironię) serio...
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: mylne wrażenie ?

Post autor: Layla »

Sylwek pisze:mnie też razi - własne błedy- o ile je widzę :( bo zazwyzaj nie widzę i to jest problem - dysleksja niestety, ale staram się nad tym pracowac - mam ograniczony czas i dlatego nie mogę wszytskiego tak super sprawdzać pod tym kontem - tak że wybaczcie ja rónież nienawidzę błedów ortograficznych (na ironię) serio...
Tak, widać jak się pilnujesz i jak sprawdzasz posty. Wiarygodność rośnie :P
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: mylne wrażenie ?

Post autor: Patryk »

Ej no może strzelimy wszyscy po piwku :piwo: :P ?Temat jest ciekawy a zamiast podyskutować dojedziemy koleżankę dwudziestu na jednego :jedi:
Awatar użytkownika
Sylwek
ASiołek
Posty: 73
Rejestracja: 27 gru 2013, 22:57

Re: mylne wrażenie ?

Post autor: Sylwek »

eh...
Ostatnio zmieniony 24 mar 2014, 18:29 przez Sylwek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: mylne wrażenie ?

Post autor: Wicherek »

Layla pisze:
urtika pisze:Skoro już mówimy o tym co nas dziwi, to ja nadziwić się nie mogę tym, jak na piątym roku studiów (w dodatku na UJ) może ktoś pisać :"zamieżam", "dojżały", "kożystam", "wrzadnym", "macieżynski",
"podejżewać".
No zgroza, wstyd i hańba! :shock: :lol:
W dodatku strasznie chaotyczny styl pisania.
Dziękuję Ci Urtiko, bo już sądziłam że tylko mnie to razi :P
Toż to już nawet dzieci w podstawówce wiedzą, że jak komputerek podkreśla coś na czerwono, znaczy, że jest błąd. Wystarczy raz przeczytać post po napisaniu.
Sylwek pisze:mnie też razi - własne błedy- o ile je widzę :( bo zazwyzaj nie widzę i to jest problem - dysleksja niestety, ale staram się nad tym pracowac - mam ograniczony czas i dlatego nie mogę wszytskiego tak super sprawdzać pod tym kontem - tak że wybaczcie ja rónież nienawidzę błedów ortograficznych (na ironię) serio...
Jakim kontem? Bankowym? :P
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Awatar użytkownika
Sylwek
ASiołek
Posty: 73
Rejestracja: 27 gru 2013, 22:57

Re: mylne wrażenie ?

Post autor: Sylwek »

błędy ortograficzne moą się zdarzyć chyba każdemu aczkolwiek zgadzam się nie jest to raczej powód do dumy
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2014, 16:51 przez Sylwek, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: mylne wrażenie ?

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Możesz zdradzić, jaką problematykę związaną z asami chcesz zbadać? :>
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: mylne wrażenie ?

Post autor: urtika »

Zdradzi najszybciej za dwa tygodnie, gdy wróci z banicji. O ile wróci i o ile będzie chciała zdradzić. :wink:
Quirkyalone
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: mylne wrażenie ?

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

urtika pisze:Zdradzi najszybciej za dwa tygodnie, gdy wróci z banicji. O ile wróci i o ile będzie chciała zdradzić. :wink:
Żebyście tak chętnie banowali tych, co naprawdę tu obrażają użytkowników i prowokują kłótnie (nie, nie mówię tu o sobie)... :roll:
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: mylne wrażenie ?

Post autor: Patryk »

Jak dla mnie może miała spore ciśnienie na ankietę ale szczere chęci dowiedzenia się czegoś o nas i nie wnosiła nic złego do forum. Było o czym podyskutować z kimś nowym i z odmiennym spojrzeniem. No cóż :?
ODPOWIEDZ