Witam wszystkich - opolskie

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Witam wszystkich - opolskie

Post autor: Heremis87 »

Nazywam się Łukasz, mam 27 lat, mieszkam w Nysie.
Nadal preferuję metalowy styl ubierania się.
Obecnie szukam pracy, zastanawiam się też nad wyjazdem za granicę. Skończyłem Historię we Wrocławiu, ale darowałem sobie kolejne studia na Kulturze Śródziemnomorskiej, zrezygnowałem po 2 latach.
Interesuje mnie mistycyzm, wszystko w temacie rozwoju duchowego, ezoteryka, historia, szczególnie starożytna, religie świata. Uwielbiam muzykę, przede wszystkim metal, rock oraz ambient. W wolnym czasie gram też sporo w gry na PC, biegam, chodzę na dłuższe spacery, uwielbiam noc, ma w sobie coś niezwykłego.
Trudno mi stwierdzić czy jestem aseksualny (może tu dowiem się więcej), wiem na pewno, że lepiej czuję się nie będąc aktywnym w tej sferze. Dość łatwo nawiązuję przyjacielskie kontakty z kobietami, lubię rozmawiać, byłem w związkach i preferuję relacje romantyczne. Mam swój typ dziewczyny, generalnie kobiety podobają mi się, ale nie jestem zainteresowany relacjami erotycznymi, wolę bliższe relacje na poziomie jak ja to nazywam duchowym, a więc przede wszystkim rozmowy, wspólne zajęcia.
Pozdrawiam wszystkich :wink:
Ostatnio zmieniony 21 maja 2014, 18:06 przez Heremis87, łącznie zmieniany 2 razy.
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Witam wszystkich - opolskie

Post autor: Patryk »

Witam. Też interesuję się mistycyzmem. Pozdrowionka :ciasto:
migel
ciAStoholik
Posty: 349
Rejestracja: 8 sty 2013, 16:28

Re: Witam wszystkich - opolskie

Post autor: migel »

O proszę, witam Nysowianina, też tu studiuję i (o ironio) też lubię metal, ale aktualnie muszę przetrwać okres przejściowy zapuszczania włosów :P
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Witam wszystkich - opolskie

Post autor: Heremis87 »

migel pisze:O proszę, witam Nysowianina, też tu studiuję i (o ironio) też lubię metal, ale aktualnie muszę przetrwać okres przejściowy zapuszczania włosów :P
Etap zapuszczania włosów jest uciążliwy, znam ten ból :wink: zacząłem zapuszczać od 1 klasy liceum i tak zostało, teraz co jakiś cas tylko przycinam.
A jaki kierunek w Nysie?
Pozdrawiam :)
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Witam wszystkich - opolskie

Post autor: Heremis87 »

Patryk pisze:Witam. Też interesuję się mistycyzmem. Pozdrowionka :ciasto:
Dużo ubogaca, w moim przypadku to się sprawdziło i inaczej zaczynam patrzeć na życie :)
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
migel
ciAStoholik
Posty: 349
Rejestracja: 8 sty 2013, 16:28

Re: Witam wszystkich - opolskie

Post autor: migel »

Heremis87 pisze:
migel pisze:O proszę, witam Nysowianina, też tu studiuję i (o ironio) też lubię metal, ale aktualnie muszę przetrwać okres przejściowy zapuszczania włosów :P
Etap zapuszczania włosów jest uciążliwy, znam ten ból :wink: zacząłem zapuszczać od 1 klasy liceum i tak zostało, teraz co jakiś cas tylko przycinam.
A jaki kierunek w Nysie?
Pozdrawiam :)
Oj ja dopiero od niedawna, bo od Woodstocku 2013 :mrgreen: Ale teraz się trochę sytuacja ustatkowała, najgorsze były te pierwsze miesiące.
A w Nysie to studiuję zarządzanie i inż. produkcji.
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Witam wszystkich - opolskie

Post autor: chochol »

Witam nocną porą wielbiciela nocy.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Witam wszystkich - opolskie

Post autor: Heremis87 »

chochol pisze:Witam nocną porą wielbiciela nocy.
Noc, Muzyka, Kawa to są moje Ukochane :wink:
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Witam wszystkich - opolskie

Post autor: Heremis87 »

migel pisze:Oj ja dopiero od niedawna, bo od Woodstocku 2013 :mrgreen: Ale teraz się trochę sytuacja ustatkowała, najgorsze były te pierwsze miesiące.
A w Nysie to studiuję zarządzanie i inż. produkcji.
Też byłem w tamtym roku na Woodstocku, zobaczę czy w tym roku się wybiorę :wink:
Mam nadzieję, że na studiach dobrze idzie, mi czas studiów sporo dał w kwestii życiowego doświadczenia, niestety kierunek jaki studiowałem nie jest przyszłościowy :wink:
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
migel
ciAStoholik
Posty: 349
Rejestracja: 8 sty 2013, 16:28

Re: Witam wszystkich - opolskie

Post autor: migel »

Heremis87 pisze:
migel pisze:Oj ja dopiero od niedawna, bo od Woodstocku 2013 :mrgreen: Ale teraz się trochę sytuacja ustatkowała, najgorsze były te pierwsze miesiące.
A w Nysie to studiuję zarządzanie i inż. produkcji.
Też byłem w tamtym roku na Woodstocku, zobaczę czy w tym roku się wybiorę :wink:
Mam nadzieję, że na studiach dobrze idzie, mi czas studiów sporo dał w kwestii życiowego doświadczenia, niestety kierunek jaki studiowałem nie jest przyszłościowy :wink:
Oj idzie dobrze, mimo niedawnego kryzysu :mrgreen: Ale teraz już jestem na 4 semestrze :mrgreen:
Mimo, że gadają, że Nysa to Nysa, to jednak i tak część wykładowców jest z Opola, Wrocka itp.
Immortelle

Re: Witam wszystkich - opolskie

Post autor: Immortelle »

Nade wszystko podziwiam cierpliwość i taki stoicki upór osób interesujących się szeroko rozumianym mistycyzmem - ja totalnie nie mam do tego głowy, choć robiłam wiele podejść. Moje "nawiedzenie" gdzieś umknęło, może na skutek starcia z "rzeczywistością" :?
Witaj na forum, nie może oczywiście obejść się bez tradycyjnego ciacha :) :ciasto:
Awatar użytkownika
Koziolek
młodASek
Posty: 25
Rejestracja: 23 maja 2013, 21:21

Re: Witam wszystkich - opolskie

Post autor: Koziolek »

Czesc. Witam kolejnego historyka, sporo nas tu. :D
Álrêrst lébe ich mir werde,
sît mîn sündic ouge siht
daz here lant und ouch die erde,
der man sô vil êren giht.
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: Witam wszystkich - opolskie

Post autor: zazu24 »

Witam, witam, ciastko wysyłam :ciasto:
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
Awatar użytkownika
cogito
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 19 sty 2014, 01:22

Re: Witam wszystkich - opolskie

Post autor: cogito »

Witam! Też jestem bezrobotną humanistką, poszukującą pracy :ciasto:
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Witam wszystkich - opolskie

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

O, wreszcie ktoś z opolskiego, jak i ja. Mało tu takich forumowiczów. Cześć. :ciasto:
ODPOWIEDZ