Ja obieżyświat :)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Annie
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 9 lut 2014, 19:14
Lokalizacja: Jednorożec

Ja obieżyświat :)

Post autor: Annie »

Witam wszystkich! :)

Nigdy wcześniej nie miałam konta na żadnym forum. Zdecydowałam się założyć tu konto, żeby lepiej poznać siebie, może znajdę tu odpowiedzi na wszelkie pytania związane z aseksualnością (która niewątpliwie mnie dotyczy) i przy okazji wymienić się poglądami z kimś podobnym do mnie.

Pozdrawiam serdecznie.
"I never go out without my trademark dark glasses. I like to watch not be watched" - Karl Lagerfeld
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Re: Ja obieżyświat :)

Post autor: dziwożona »

Hej!
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Ja obieżyświat :)

Post autor: Layla »

Witaj, rozgość się :ciasto:
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
Annie
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 9 lut 2014, 19:14
Lokalizacja: Jednorożec

Re: Ja obieżyświat :)

Post autor: Annie »

Właśnie się rozglądam :p
"I never go out without my trademark dark glasses. I like to watch not be watched" - Karl Lagerfeld
Immortelle

Re: Ja obieżyświat :)

Post autor: Immortelle »

Witaj :ciasto: Czyżbyś była oddaną wielbicielką K. Lagerfelda? :D
Awatar użytkownika
Annie
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 9 lut 2014, 19:14
Lokalizacja: Jednorożec

Re: Ja obieżyświat :)

Post autor: Annie »

Uwielbiam Karla, jego wizje i surowość wypowiedzi. Jest on jednym z wielu inspiracji w moim życiu :) A Ty widzę, że jesteś z okolic Zielonej Góry. Robiłam licencjat na UZ :p
"I never go out without my trademark dark glasses. I like to watch not be watched" - Karl Lagerfeld
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Ja obieżyświat :)

Post autor: Heremis87 »

Annie pisze:. Robiłam licencjat na UZ :p
Witaj :D :ciasto:
A z czego licencjat?
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Immortelle

Re: Ja obieżyświat :)

Post autor: Immortelle »

Annie pisze:Uwielbiam Karla, jego wizje i surowość wypowiedzi. Jest on jednym z wielu inspiracji w moim życiu :) A Ty widzę, że jesteś z okolic Zielonej Góry. Robiłam licencjat na UZ :p
Ostatnio smutno mi się zrobiło na myśl, że niedługo umrze :P Ech, to prześladujące mnie "memento mori"...
Ty też mieszkasz gdzieś w okolicach ZG, czy wyemigrowałaś na UZ z dalszych rejonów kraju? :P
Awatar użytkownika
Annie
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 9 lut 2014, 19:14
Lokalizacja: Jednorożec

Re: Ja obieżyświat :)

Post autor: Annie »

Licencjat z filologii angielskiej, specjalność translatoryka. Wyemigrowałam do Poznania a jestem ze Szczecina :D
"I never go out without my trademark dark glasses. I like to watch not be watched" - Karl Lagerfeld
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Ja obieżyświat :)

Post autor: Heremis87 »

Annie pisze:Licencjat z filologii angielskiej, specjalność translatoryka. Wyemigrowałam do Poznania a jestem ze Szczecina :D
U mnie studia historyczne 5 lat. Na swoich studiach też bawiłem się w tłumacza, głównie książek napisanych po angielsku do prac pisemnych, tyle że to były dość amatorskie tłumaczenia :wink: Poza tym na Kulturze śródziemnomorskiej we Wrocławiu języki starożytne, ale tylko 2 lata i bez dyplomu. Trudna jest praca tłumacza, podziwiam :)
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
Annie
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 9 lut 2014, 19:14
Lokalizacja: Jednorożec

Re: Ja obieżyświat :)

Post autor: Annie »

Współpracuję z jednym biurem w Poznaniu. Pomagają mi we wszystkim, czasem dostaję jakieś prace edytorskie. Planuję podyplomówkę translatorską. Bycie tłumaczem przysięgłym to moja praca marzeń. Na zajęciach jak robiliśmy umowy to każdy narzekał a ja czułam się jak w siódmym niebie.
"I never go out without my trademark dark glasses. I like to watch not be watched" - Karl Lagerfeld
tom
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 15 mar 2009, 19:42

Re: Ja obieżyświat :)

Post autor: tom »

Kolejna koleżanka, która kibicuje Kolejorzowi, :D
Awatar użytkownika
Annie
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 9 lut 2014, 19:14
Lokalizacja: Jednorożec

Re: Ja obieżyświat :)

Post autor: Annie »

Nie znoszę piłki nożnej ;]
"I never go out without my trademark dark glasses. I like to watch not be watched" - Karl Lagerfeld
Awatar użytkownika
maga
mASełko
Posty: 142
Rejestracja: 15 paź 2013, 18:55

Re: Ja obieżyświat :)

Post autor: maga »

Witaj :) Zaciekawił mnie obieżyświat w tytule, opowiesz coś więcej (o ile jeszcze nie masz dość krzyżowego ognia pytań ;))?
tom
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 15 mar 2009, 19:42

Re: Ja obieżyświat :)

Post autor: tom »

Spoko, ja również za nią nie przepadam
ODPOWIEDZ