Hejo

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Freya
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 11 lut 2014, 15:31

Hejo

Post autor: Freya »

Witam wszystkich ASiorów :) Podczytuję to forum od dłuższego czasu jednak dopiero teraz postanowiłam dołączyć. Hmmm od czego by tu zacząć... :D Wiem, może ogólnie dlaczego tu jestem. Ze swojej aseksualności zdałam sobie sprawę dopiero około 2 lat temu i to w dość "ciekawych" okolicznościach. Otóż miało wtedy dojść do mojego pierwszego razu. Wiele było prób lecz nic z tego nie wyszło gdyż uniemożliwił mi to no... no sami wiecie :P Wcześniej myślałam, że to może przez mój brak dojrzałości, gotowości itd jednak jak tylko sięgnęłam pamięcią zdałam sobie sprawę, że nigdy ale to przenigdy nikt mi się nie podobał w sensie seksualnym. Wiecie, te wszystkie szkolne "miłości" i tzw plotkowanie o tyłkach chłopaków są mi zupełnie obce :lol: Widzę u siebie więcej typowych objawów ale nie będę ich tu wszystkich po kolei opisywać bo i tak znacie większość z autopsji. Do pełnej diagnozy przydałaby się ocena psychologa (bo o seksuologu to u mnie w mieście bynajmniej nie słyszałam) jednak zrobiłabym to głównie ze względu na mojego chłopaka bo mnie moja ASowatość nie przeszkadza, ba... nawet powiem więcej, jestem z niej zadowolona :D chociaż wiem, że dla wielu osób może to się wydać dziwne

Pozdrawiam wszystkich, mam nadzieję, że mnie przyjmiecie i poznam tu wielu ciekawych ludzi :wink:
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 2.1
GS/FA d+ H+>++ s+:+ !g p#4+ !au a? w++(+++) v C+(++) U?
P? L+@ !3 N+ E-- K- W+(++) M-- !V po-- Y+ t+ !5@ !j@ X+ R
G tv- D+ b+>++ e+>+++$ u* h f+ r++ n+(!) !x
-----END GEEK CODE BLOCK-----
Immortelle

Re: Hejo

Post autor: Immortelle »

Ja tam lubiłam szkolne zauroczenia, przynajmniej miałam powód, by poużalać się nad swą nastoletnią niedolą i platoniczną fascynacją :P Tak czy inaczej witam :ciasto: i mam nadzieję, że dzięki forum zyskasz nowych znajomych ;) Czuj się jak u siebie :D
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Hejo

Post autor: Heremis87 »

Witaj :)
Mi w szkole podobały się dziewczyny, ale z racji wielkiej nieśmiałości zawsze trzymałem się z dala i tak przez całą podstawówkę oraz gimnazjum, w liceum nieco lepiej. Jeśli chodzi o seks, to nigdy nie był on istotny dla mnie, bardziej dla dziewczyn z którymi byłem, o to rozbijały się moje związki.
Obyś dobrze się czuła na tym forum :wink: :ciasto:

Immortelle pisze:Ja tam lubiłam szkolne zauroczenia, przynajmniej miałam powód, by poużalać się nad swą nastoletnią niedolą i platoniczną fascynacją :P
Też trochę takich miałem, ale często były to dziewczyny podobne do mojej "jedynej prawdziwej miłości platonicznej". Nad niedolą też rozmyślałem, ciekawe jak bardzo wpłynęło to na moje pojmowanie miłości. Swoją drogą mam po tym pewną "pamiątkę", zwracam bardziej uwagę na pewien element kobiecej urody :wink:
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
Freya
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 11 lut 2014, 15:31

Re: Hejo

Post autor: Freya »

Heh mój brak uczuciowości jest już legendarny wśród znajomych, ostatnio zaczęli mówić, że pochodzę z Volcan'u :lol: (fani Star Treka wiedzą o co chodzi :D ) ale z tym nie jest do końca tak :) W całym swoim życiu przydarzyły mi się 4 lekkie zauroczenia ale to było takie bardziej hmm... zafascynowanie daną osobą, bez najmniejszych podtekstów. Jedno takie zauroczenie trwało może dwa tygodnie a był to znajomy poznany na międzynarodowym portalu, wtedy przyznam, że nawet sama się z siebie śmiałam :lol: Dwa z nich były, o dziwo, w koleżankach ze szkoły a ostatnie, najsilniejsze w moim obecnym chłopaku :) Podejrzewam, że byłabym w stanie się mocno zakochać ale musiałaby to być naprawdę wyjątkowa osoba, mam jej obraz w głowie ale jak wiadomo... ideałów nie ma :D także marne moje szanse na stworzenie związku

Tak czy inaczej dziękuję za miłe przyjęcie. Btw Heremis87 fajny masz avatar, lubię wszelkie antyczne klimaty :)
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 2.1
GS/FA d+ H+>++ s+:+ !g p#4+ !au a? w++(+++) v C+(++) U?
P? L+@ !3 N+ E-- K- W+(++) M-- !V po-- Y+ t+ !5@ !j@ X+ R
G tv- D+ b+>++ e+>+++$ u* h f+ r++ n+(!) !x
-----END GEEK CODE BLOCK-----
Indiana
fantAStyczny
Posty: 561
Rejestracja: 26 sty 2014, 00:50

Re: Hejo

Post autor: Indiana »

:ciasto:
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: Hejo

Post autor: zazu24 »

Freya pisze:Heh mój brak uczuciowości jest już legendarny wśród znajomych, ostatnio zaczęli mówić, że pochodzę z Volcan'u :lol: (fani Star Treka wiedzą o co chodzi :D )
Kobieca wersja Spocka! :serce:

Witaj na forum :ciasto:
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
a.ty.nie
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 28 cze 2013, 15:58
Lokalizacja: Śląsk (on 27lat)

Re: Hejo

Post autor: a.ty.nie »

Freya pisze: ...Podejrzewam, że byłabym w stanie się mocno zakochać ale musiałaby to być naprawdę wyjątkowa osoba, mam jej obraz w głowie ale jak wiadomo... ideałów nie ma :D...
to daj sie poznać... hiehie


gorąco witam :kawa: :cake:
Nie narzekaj, że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt!
Awatar użytkownika
Vecordia
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 11 lut 2014, 13:21

Re: Hejo

Post autor: Vecordia »

Witaj :D napisz coś o sobie :D
Awatar użytkownika
Freya
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 11 lut 2014, 15:31

Re: Hejo

Post autor: Freya »

Coś o sobie? hmm ok, może najpierw powiem coś o zainteresowaniach :) Przede wszystkim kocham podróże. I nie ważne czy to skromny wypad za miasto, wyprawa pod namioty, wycieczka zorganizowana czy szlajanie się po opuszczonych budowlach :P Ogólnie preferuję aktywny wypoczynek, np od niedawna ćwiczę jogę, a niedługo jak pogoda się polepszy na dobre zaczynam biegać :) Poza tym mam lekko artystyczne zapędy, rysuję i trochę fotografuję (ale niestety na razie tylko komórką, brak funduszy na lepszy sprzęt... :/). Z rzeczy które są mi bliskie mogę jeszcze wymienić muzykę - słucham nałogowo i jak jest okazja jeżdżę na koncerty/festivale, nauki ścisłe a konkretnie chemię, biologię i astronomię, gry komputerowe (głównie stare) oraz zwierzaki :) w ogóle często wolę spędzać czas właśnie z nimi lub sama na łonie natury niż z ludźmi huehuehue... :diabel: Jeszcze co mogę na koniec dodać to ciekawią mnie wszystkie tzw zjawiska paranormalne :P
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 2.1
GS/FA d+ H+>++ s+:+ !g p#4+ !au a? w++(+++) v C+(++) U?
P? L+@ !3 N+ E-- K- W+(++) M-- !V po-- Y+ t+ !5@ !j@ X+ R
G tv- D+ b+>++ e+>+++$ u* h f+ r++ n+(!) !x
-----END GEEK CODE BLOCK-----
melodia
AS gaduła
Posty: 404
Rejestracja: 10 lip 2012, 15:38

Re: Hejo

Post autor: melodia »

Witaj :ciasto:
Freya pisze:gry komputerowe (głównie stare) oraz zwierzaki :) w ogóle często wolę spędzać czas właśnie z nimi lub sama na łonie natury niż z ludźmi huehuehue... :diabel: Jeszcze co mogę na koniec dodać to ciekawią mnie wszystkie tzw zjawiska paranormalne :P
Jakbym czytała o sobie, hehe :mrgreen:
Freya pisze:Poza tym mam lekko artystyczne zapędy, rysuję i trochę fotografuję
Zaprezentujesz nam jakiś maleńki skrawek? :)
Awatar użytkownika
Vecordia
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 11 lut 2014, 13:21

Re: Hejo

Post autor: Vecordia »

A posiadasz może jakiś zwierzyniec? :D
Awatar użytkownika
Aenyeweddien
pASibrzuch
Posty: 264
Rejestracja: 8 kwie 2013, 21:49
Lokalizacja: Łódź

Re: Hejo

Post autor: Aenyeweddien »

Yay, bratnia dusza :D
Freya pisze: zaczęli mówić, że pochodzę z Volcan'u :lol: (fani Star Treka wiedzą o co chodzi :D )
Też o mnie tak mówili :D Teraz nie mam już wśród znajomych fanów Star Treka, tak wyszło.
Freya pisze: muzykę - słucham nałogowo
Którą muzykę?:> Zresztą, znajdziesz pewnie szybko odpowiedni wątek na forum :)
Freya pisze:mnie moja ASowatość nie przeszkadza, ba... nawet powiem więcej, jestem z niej zadowolona :D chociaż wiem, że dla wielu osób może to się wydać dziwne
Mnie się tam wydaje normalne. Też tak mam :)

Miłego pisania na forum! :ciasto: Do poczytania w innych wątkach ;)
"Czyny niezaistniałe wywołują często katastrofalny brak następstw." - S. J. Lec
Paul G
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:47
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Hejo

Post autor: Paul G »

Witaj na forum :ciasto:
Awatar użytkownika
Freya
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 11 lut 2014, 15:31

Re: Hejo

Post autor: Freya »

Aenyeweddien pisze:Yay, bratnia dusza :D
Też o mnie tak mówili :D Teraz nie mam już wśród znajomych fanów Star Treka, tak wyszło.
Haha super, że nas - Volcan jest tu więcej na ziemi :lol:
Aenyeweddien pisze:Którą muzykę?:> Zresztą, znajdziesz pewnie szybko odpowiedni wątek na forum :)
Wlaśnie już go znalazłam :D Jest to głownie muzyka elektroniczna ale o tym dokładniej się rozpisałam w tamtym wątku, już nie będę się tutaj powtarzać :wink:
Vecordia pisze:A posiadasz może jakiś zwierzyniec? :D
Tak :) chociaż niestety skromny bo nie pozwalają mi na to warunki mieszkaniowe i fakt, że mieszkam z mamą. Obecnie posiadam kota (bardzo chciałabym drugiego) i dwa patyczaki :)

melodia co do prac chętnie wkleiłabym coś ale nie widzę tu takiej opcji (no chyba, że jestem ślepa albo jakaś niekumata :roll: ) a puki co nie mam konta na żadnym portalu typu deviantart ani bloga to niestety nie mam jak pokazać :/
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 2.1
GS/FA d+ H+>++ s+:+ !g p#4+ !au a? w++(+++) v C+(++) U?
P? L+@ !3 N+ E-- K- W+(++) M-- !V po-- Y+ t+ !5@ !j@ X+ R
G tv- D+ b+>++ e+>+++$ u* h f+ r++ n+(!) !x
-----END GEEK CODE BLOCK-----
melodia
AS gaduła
Posty: 404
Rejestracja: 10 lip 2012, 15:38

Re: Hejo

Post autor: melodia »

Freya pisze:co do prac chętnie wkleiłabym coś ale nie widzę tu takiej opcji (no chyba, że jestem ślepa albo jakaś niekumata :roll: ) a puki co nie mam konta na żadnym portalu typu deviantart ani bloga to niestety nie mam jak pokazać :/
Masz przycisk "Img" pod tytułem w odpowiedzi.
Ewentualnie możesz wrzucić np. na https://imageshack.com/ czy też na http://bankfotek.pl/ albo na jakiejś innej pokrewnej stronce.
Dla chętnego nic trudnego! ;)
ODPOWIEDZ