Rozmowy w Toku

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

WIADOMOSC

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

Dla wszystkich zainteresowanych:jutro w "Rozmowach w toku" ma być coś o życiu bez seksu.Ale chyba nie o Asach.




:wink:
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

WIADOMOSC

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

jestem tu nowa i chyba coś namieszalam.......................


:oops:
Salomea

Re: WIADOMOSC

Post autor: Salomea »

Bardzo Dziwna Osoba pisze:Dla wszystkich zainteresowanych:jutro w "Rozmowach w toku" ma być coś o życiu bez seksu.Ale chyba nie o Asach.:wink:
Widziałam reklamę w tv, chociaż program uważam za strasznie głupi, to poświęcę się i obejrzę. :mrgreen: :wink:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: WIADOMOSC

Post autor: Agnieszka »

Salomea pisze:
Bardzo Dziwna Osoba pisze:Dla wszystkich zainteresowanych:jutro w "Rozmowach w toku" ma być coś o życiu bez seksu.Ale chyba nie o Asach.:wink:
Widziałam reklamę w tv, chociaż program uważam za strasznie głupi, to poświęcę się i obejrzę. :mrgreen: :wink:
Ciekawe, czy będą ludzie w perukach i ciemnych okularach, czy też odwróceni plecami? :lol:
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: WIADOMOSC

Post autor: Ardelia »

Bardzo Dziwna Osoba pisze:jestem tu nowa i chyba coś namieszalam....................... :oops:
nic nie szkodzi...przesunelam do odpowiedniego dzialu. :)

pozdrawiam,
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Rozmowy w Toku

Post autor: Kuba »

Proponowałbym żeby ktoś kto ma karte telewizyjną nagrał ten progarm i jeżeli będzie wartościowy można go wydzielić i wrzucić na youtube. Dobrze bybyło nie przegapić takiej szansy.

Ant napewno się na tym zna... albo ktoś inny. :)
Salomea

Re: Rozmowy w Toku

Post autor: Salomea »

"Rozmowy w toku” wartościowym programem? :lol: :lol: Oj raczej nie. :wink: Miałam wątpliwą przyjemność oglądać ten odcinek, tak jak się spodziewałam, same brednie i banały. :wink: :wampir:
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Rozmowy w Toku

Post autor: Gizmo »

Ehhhh no i przegapiłam te rozmowy w tŁoku :|
Brednie i banały - to wiemy, ale czy padło słowo na A ? :wink:
Salomea

Re: Rozmowy w Toku

Post autor: Salomea »

A jak myślisz? Oczywiście, że nie. :diabel: :wink:
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Rozmowy w Toku

Post autor: Kuba »

Salomea pisze:A jak myślisz? Oczywiście, że nie. :diabel: :wink:
A to pies im morde lizał :lol:

A byli ludzie w peruczkach i z przyklejonymi wąsami?
Salomea

Re: Rozmowy w Toku

Post autor: Salomea »

Była kobieta, która siedziała tyłem i nie pokazywali jej twarzy, zmienili też jej głos, brzmiała jak przybysz z innej galaktyki. :mrgreen: Na końcu pojawiło się małżeństwo, które czekało z seksem do ślubu, trochę to było nie na temat, widocznie nikt więcej nie chciał się pokazać w ich wspaniałym show, więc musieli czymś wypełnić resztę programu. Psycholog, czy psychiatra (?) oczywiście twierdził, że jak ktoś nie chce uprawiać seksu, to na pewno dlatego, że nie otrzymał wystarczająco dużo miłości w dzieciństwie, nie był przytulany, albo miał jakieś przeżycia, które go blokują. :lol:
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Rozmowy w Toku

Post autor: ewutek »

Tiaaa... nie ma jak opiniotwórcze talkshow pod publiczkę z tanimi sensacjami w sosiku problemów społecznych. Widziałam kilka odcinków, z których poziom każdego był dnem dna wcześniejszego. Rozrywka dla garkuchni.
Szkoda Ewy Drzyzgi, 15 lat temu była świetna w ówczesnym rewelacyjnym jak na mój szczeniacki gust eremefie.
Awatar użytkownika
Uluru
pASibrzuch
Posty: 284
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozmowy w Toku

Post autor: Uluru »

Oj, nie obejrzałam, bo zapomniałam. Ale z tego co czytam, to nie mam czego żałować. Pewnie po obejrzeniu bym się wkurzyła i musiałabym na forum trochę żółci ulać, a tak to Wam się upiekło :wink:.
Uluru
Obrazek
Panzerfrau
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 7 mar 2006, 23:13
Lokalizacja: Gdynia

Re: Rozmowy w Toku

Post autor: Panzerfrau »

Objerzałam program. Takie pierdololo. Jak dla mnie to najiekawsza byla pierwsza para i tyle. Ta jedna laka co sie wcześniej puszczała na prawo i lewe nagle oprzytomniała, że nei będzie żyć w grzechu z facetem co jeszcze nie otrzymał rozwodu kościelneo. Tragiczna.
Lucine
gimnASjalista
Posty: 19
Rejestracja: 25 sty 2007, 15:25
Lokalizacja: woj. lubuskie

Re: Rozmowy w Toku

Post autor: Lucine »

No temat ledwo zahaczony, ale ja miałam pretekst do rozmowy z moim partnerem. Jeszcze nie wszystko mu powiedziałam, ale kilka spraw dałam jasno do zrozumienia. Zrozumiał. I nadal chce być ze mną. :)
Trochę mi lepiej.....
"Namiętność jest zawsze cierpieniem, nawet zaspokojona."
ODPOWIEDZ