kto wam się podoba?

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Awatar użytkownika
Tinuviel
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 24 mar 2014, 12:24

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Tinuviel »

Jensen Ackles. I muszę tu przyznać że osobowość jego/jego postaci w SPN ma na to spory wpływ, czytaj: z każdym odcinkiem i wywiadem staje się coraz przystojniejszy. Obalam mit, że liczy się tylko wygląd :D
Obrazek

Uwielbiam też Bena Barnesa w wersji z dłuższymi włosami. A przy tym gifie odpływam:
Obrazek

Ogólnie lubię mężczyzn z dość wyraźnie zarysowaną linią szczęki i nieco dłuższymi niż przeciętna włosami, szczupłych, ale delikatnie umięśnionych (mocno rozbudowanym mięśniom klaty mówię stanowcze nie). Żadnych tam delikatnych twarzy cherubinków, ale też nie karki ociekające testosteronem. Jeśli chodzi o osobowość, to zdecydowanie dobrzy bad boy'e: szarmanccy, mili, kulturalni, ale z pazurem, mający swoje zdanie i 0% szans na zostanie pantoflarzem. Połączenie opiekuńczości i delikatności kiedy trzeba z siłą, zdecydowaniem i pewnością siebie. Fajnie by było, gdyby mieli podobne do mnie, nietypowe poczucie humoru, odpowiednią dawkę inteligencji (wiadomo, nie IQ poziomu chodnika, ale też nie intelektualista z przerostem ego) i ciekawe pasje.
(A Brad Pitt w Troi był bardzo fajny. Ale tylko w Troi :P)

A sama chciałabym wyglądać tak albo tak.
Awatar użytkownika
Falka
pASsanger
Posty: 472
Rejestracja: 11 sie 2012, 19:55
Lokalizacja: Lublin/Podlasie

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Falka »

Ogólnie lubię mężczyzn z dość wyraźnie zarysowaną linią szczęki i nieco dłuższymi niż przeciętna włosami, szczupłych, ale delikatnie umięśnionych (mocno rozbudowanym mięśniom klaty mówię stanowcze nie). Żadnych tam delikatnych twarzy cherubinków, ale też nie karki ociekające testosteronem. Jeśli chodzi o osobowość, to zdecydowanie dobrzy bad boy'e: szarmanccy, mili, kulturalni, ale z pazurem, mający swoje zdanie i 0% szans na zostanie pantoflarzem. Połączenie opiekuńczości i delikatności kiedy trzeba z siłą, zdecydowaniem i pewnością siebie. Fajnie by było, gdyby mieli podobne do mnie, nietypowe poczucie humoru, odpowiednią dawkę inteligencji (wiadomo, nie IQ poziomu chodnika, ale też nie intelektualista z przerostem ego) i ciekawe pasje.
(A Brad Pitt w Troi był bardzo fajny. Ale tylko w Troi :P)

A sama chciałabym wyglądać tak albo tak.
To mniej więcej też mój typ urody męskiej i idealnego charakteru.
Nie próbuje nawet być normalna,
bo normalność to pierwszy syndrom
śmiertelnie groźnej choroby...
Gdy tylko czuję, że nadchodzi normalność
natychmiast szukam antidotum
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: kto wam się podoba?

Post autor: panna_x »

Z charakteru to też prezydent, Bronisław Komorowski. W sumie z podobnych powodów, co Kalisz: wydaje się miły, uśmiechnięty, łagodny, nieco flegmatyczny, spokojny, na pewno nie typ dominującego macho. Ludzie z jego otoczenia mówią, że trudno go wyprowadzić z równowagi. Też mi ciężko wyobrazić sobie awanturę z kimś takim. Więc moze dlatego, zwłaszcze,że choleryków nie trawię.
Awatar użytkownika
cogito
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 19 sty 2014, 01:22

Re: kto wam się podoba?

Post autor: cogito »

Tinuviel, mamy podobny gust ;)
Idealny facet powinien być wysoki, błyskotliwy, trochę ekscentryczny... Pytanie, gdzie takiego znaleźć? ;)
Ale... podoba mi się też Woody Allen (w swoich starych filmach).
Awatar użytkownika
Bllaire
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 2 kwie 2013, 19:16
Lokalizacja: Liverpool

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Bllaire »

Ostatnimi czasy znalazłam najpiękniejsze oczy ever :P
Obrazek

Nie "kręci" mnie fakt, że są niebieskie - mogą być jakiekolwiek - ale te to po prostu cudo :shock:
Marek Hłasko:
"A ja nie lubię światła. Lubię ciemność, która uwalnia nas od naszych twarzy i od naszych cieni."
Nie wiem po co ludzie szukają drugiej połówki, mnie mama urodziła w całości ;)
CloudninowaSWQ
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 25 kwie 2010, 14:06
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: kto wam się podoba?

Post autor: CloudninowaSWQ »

Bllaire,to nie do końca jego naturalne;).On je nieco wybałuszył,więc to zmienia ich postać :mrgreen:
Mi tez czyjeś oczy się podobały,ale niestety nie pamiętam kto,wieki temu(bo nie wiem jak teraz) Enrique Iglesias jak był sławny :lol: .Teraz to ciężo mi tak z pamięci cokolwiek napisac,chyba musiałabym zdj wpierw ujrzeć potem podać czyje oczy są przystaojne
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Re: kto wam się podoba?

Post autor: DZIEWICA8 »

Ależ piękny jest ten Arjun Rampal:
Ja lubię ludzi o takim właśnie południowym typie urody, czuję do nich sympatię. Podobają mi się mężczyźni z ciemnymi oczami i czarnymi włosami oraz z ciemną cerą. Lubię też ludzi z kręconymi wlosami, bo sama bm chciała mieć takie włosy.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Indiana
fantAStyczny
Posty: 561
Rejestracja: 26 sty 2014, 00:50

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Indiana »

Dla mnie cały ten wątek jest bardzo banalny, biorąc pod uwagę fakt, że większość ludzi chciałaby być z kimś o wyglądzie modela/modelki tylko po to, żeby się popisać przed znajomymi i się lansować, a z charakteru kogo innego lubią.

A potem mąż się znęca nad żoną, bo sie skapnął po pięciu latach, że ma dwójkę dzieci z pustakiem. :?
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: kto wam się podoba?

Post autor: marisaxyz »

A ja mam wrażenie że nikt tu tego wątku nie traktuje serio,ot taka rozrywka
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
MmeB
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 15 sie 2014, 17:55

Re: kto wam się podoba?

Post autor: MmeB »

Nie będę oryginalna, ale ostatnio spodobał mi się Alan Rickman. :serce: Szczególnie w wydaniu z S&S:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 10 sty 2015, 21:05 przez MmeB, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Viljar »

Z osób znanych najbardziej mi się podoba mi się Lindsey Stirling - za wszystko: od wyglądu, przez charakter, po talent. Mam też słabość do Jennifer Lawrence i Audrey Tautou - idę do kina na każdy film z udziałem tych Pań, nawet jeśli nie odpowiada mi treść czy choćby gatunek filmu.

A z postaci fikcyjnych :mrgreen: Jinx z "League of Legends" (mój ideał) i Jill Valentine z "Resident Evil".
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: kto wam się podoba?

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Włosy koniecznie średniej długości, coś w takim stylu:
http://www.schwarzkopf-verlag.net/uploa ... w1000.jpeg
Zero zarostu, bez brody, bez wąsów (fu!).
Szczupły, ale nie chudy, bez wielkich mięśni.
Ubiór casualowo-elegancki, ciemne kolory, ładne perfumy.
Ostatnio zmieniony 2 mar 2015, 19:49 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Indiana
fantAStyczny
Posty: 561
Rejestracja: 26 sty 2014, 00:50

Re: kto wam się podoba?

Post autor: Indiana »

Mnie to się nikt nie podoba.
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: kto wam się podoba?

Post autor: panna_x »

Nie wiem, czy to do końca w tym temacie. Jestem raczej oziębła, mało kto mi się podoba w realu ( pomijam tu idoli z ekranu, bo wielu mi się podoba z wyglądu zwłaszcza). A jeśli już ktoś mi się spodoba, to osoba poza moim zasięgiem.
Ostatnio spodobało mi się 2 facetów, z którymi pracowałam przy kampanii samorządowej. W miarę przystojni obaj, dobrze też mi się z nimi pracowało, gadało i ogólnie dobrze się czułam w ich towarzystwie. Oczywiście nigdy nie wiadomo, czy ktoś nie straciłby przy bliższym poznaniu, ale póki co to było ok. Dla mnie byli mili. Ale oczywiście jeden żonaty. drugi ma dziewczynę.
Tak więc ci. co są w stanie nawet jakoś mi się spodobać, są nie dla mnie, a ci, co wykazują jakieś zainteresowanie mną, nie są z kolei w moim typie.

Tak samo z kobietami. Były ze trzy, które mi się podobały w jakiś sposób bardziej znaczący( dwie fizycznie, ale nie z charakteru, a jedna z charakteru,ale nie fizycznie), ale oczywiście są heteroseksualne.
Tak więc i tak trafiam zawsze na kogoś, kto i tak nie jest dla mnie.
qwerty_456
mASełko
Posty: 148
Rejestracja: 24 lis 2014, 21:52

Re: kto wam się podoba?

Post autor: qwerty_456 »

Można powiedzieć, że podobają mi się kobiety o wyglądzie nie rzucającym się ogólnie w oczy oraz sympatycznym, poza tym, nie mam żadnych preferencji fizycznego wyglądu i uważam, że jest on mało ważny.
Co do cech osobowości, to ciche, spokojne, rozsądne
Nadmierny dobrobyt szkodzi równie mocno co złe doświadczenia.
ODPOWIEDZ