Cześć

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Alice_Asembler
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 31 mar 2014, 00:09

Cześć

Post autor: Alice_Asembler »

Cześć wszystkim

Od jakiegoś czasu jestem zarejestrowana i sobie forum przeglądam, ale piszę w sumie dopiero teraz, raczej jestem dość mocno (dla niektórych skrajnie :) ) introwertyczna, trochę też nieśmiała.
Poza tym: pracuję i studiuję (Warszawa), studiowanie to liczę że w końcu się skończy :). Określam siebie jako homoromantyczna aseksualna, nie ukrywam że na takich znajomościach mi najbardziej obecnie zależy. Fajnie poznać taką osobę jak ja niż tylko "wiedzieć że istnieją".
Awatar użytkownika
Valhalla
łASuch
Posty: 164
Rejestracja: 25 wrz 2013, 19:04
Lokalizacja: Piła

Re: Cześć

Post autor: Valhalla »

Cześć :) Ciastko i kawa na dobry początek :ciasto: :kawa:
Alice_Asembler pisze: raczej jestem dość mocno (dla niektórych skrajnie :) ) introwertyczna, trochę też nieśmiała.
Na pewno łatwiej to przełamać wirtualnie, niż w realu :wink:
Co studiujesz? Czym się interesujesz?
Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi, ze wzruszeń - wzruszenie ramion.
Alice_Asembler
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 31 mar 2014, 00:09

Re: Cześć

Post autor: Alice_Asembler »

Mm, liczę że kawa i ciastko staną się niedługo bardziej namacalne :)

Studiuję informatykę na 3 roku na PW, pracuję też jako programistka, zatem w swoim zawodzie :) W tej chwili programowanie jest moim głównym zainteresowaniem, lubię to robić. Lubię poza tym biegać i ciężkie brzmienia. Lubiłam kiedyś grać w gry RPG (nie komputerowe), oglądać anime, ale straciłam jednak czas na rozwój tych zainteresowań jakiś czas temu. Liczę że jak zrobię inżynierkę to znów w większym stopniu wrócę do swoich innych potrzeb. Póki co jak znajdę jakiś wolny czas, to chcę go poświęcić na bycie z kimś innym.
Awatar użytkownika
Valhalla
łASuch
Posty: 164
Rejestracja: 25 wrz 2013, 19:04
Lokalizacja: Piła

Re: Cześć

Post autor: Valhalla »

Alice_Asembler pisze:Mm, liczę że kawa i ciastko staną się niedługo bardziej namacalne :)
Warszawa to moje rodzinne strony, ale od bardzo dawna już nie odwiedzam, nie mam za bardzo możliwości.
Może Ty kiedyś zawitasz do Piły ;) Dobrze mieć znajomą informatyczkę, jak się jest niemal ciemnotą w tych sprawach :lol:
Ciężkie brzmienia typu klasyka - Metallica ( podnieśli mnie z wielu dołków :D ) czy raczej inne rejony?
Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi, ze wzruszeń - wzruszenie ramion.
Alice_Asembler
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 31 mar 2014, 00:09

Re: Cześć

Post autor: Alice_Asembler »

Jeszcze do końca stycznia jakoś (i inżynierka :) ), do tego momentu jestem trochę uziemiona w Warszawie. Ale potem się przeprowadzę tam gdzie praca/uczucie (oby) itp. :)

Metallica pewnie. Albo jakieś bathory, albo slayer, albo carpathian forest, albo rammstain, raczej mam dość szeroką gamę rock/metal.
Immortelle

Re: Cześć

Post autor: Immortelle »

Witaj :) :ciasto:
Mam nadzieję, że pomimo swego introwertyzmu zdołasz wydusić z siebie kilka postów :D Im więcej się dzieje na forum, tym lepiej ;)
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Cześć

Post autor: Sherly »

Witaj, czuj się jak u siebie :) Obowiązkowe ciastko: :ciasto:
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Cześć

Post autor: Layla »

Hej :) Rozgość się :ciasto: :)
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
Aenyeweddien
pASibrzuch
Posty: 264
Rejestracja: 8 kwie 2013, 21:49
Lokalizacja: Łódź

Re: Cześć

Post autor: Aenyeweddien »

Cześć :)
Miło spotkać kolejną programistkę :) W jakim języku czujesz się najlepiej? :>
Alice_Asembler pisze:Ale potem się przeprowadzę tam gdzie praca/uczucie (oby) itp. :)
Amm... To opłaca się wyprowadzać z Warszawy? W tej chwili tam jest najwięcej pracy dla programistów. No uczucie jest jakimś powodem ale chyba łatwiej by było to uczucie sprowadzić do siebie do Wawy chyba ;) Choć jak kto chce :) Ja siedzę w Łodzi ale z powodów różnych fajnych znajomości do Warszawy przenosić się nie mam ochoty.

A power metal? Sonata Arctica, Rhapsody of Fire, Van Canto? :> Panie na wokalu? Xandria, Within Temptation, Nightwish? Czy to jednak nie ta część metalu? Bo w sumie tak po Slayer, Metallica, Rammstain to jednak jak dla mnie jednostronnie ten metal ;)

No i tradycyjny zestaw powitalny: :ciasto: :kawa: :)
"Czyny niezaistniałe wywołują często katastrofalny brak następstw." - S. J. Lec
stendai

Re: Cześć

Post autor: stendai »

Slayer ma tyle wspólnego z power metalem co Jan Sebastian Bach z hip hopem.
Alice_Asembler
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 31 mar 2014, 00:09

Re: Cześć

Post autor: Alice_Asembler »

Aenyeweddien pisze:Cześć :)
Miło spotkać kolejną programistkę :) W jakim języku czujesz się najlepiej? :>
O, Ty też ?:)
Najlepiej czuję się w C oraz Python. W pracy głównie korzystam z C++, Python i Javascript, czasem Java .
Najbardziej lubię z kolei Asemblera (fascynujący jest), ale rzadko używam :)
Przydałoby się bardziej w drożyć w Javę może.
Aenyeweddien pisze: Amm... To opłaca się wyprowadzać z Warszawy? W tej chwili tam jest najwięcej pracy dla programistów. No uczucie jest jakimś powodem ale chyba łatwiej by było to uczucie sprowadzić do siebie do Wawy chyba ;) Choć jak kto chce :) Ja siedzę w Łodzi ale z powodów różnych fajnych znajomości do Warszawy przenosić się nie mam ochoty.
Raczej o pracę jest łatwo. O miłość trudno, będąc homoromantyczną i aseksualną :) Nie wiem czy nie trzeba poszerzyć będzie obszaru poszukiwań, może i poza kraj.
Aenyeweddien pisze: A power metal? Sonata Arctica, Rhapsody of Fire, Van Canto? :> Panie na wokalu? Xandria, Within Temptation, Nightwish? Czy to jednak nie ta część metalu? Bo w sumie tak po Slayer, Metallica, Rammstain to jednak jak dla mnie jednostronnie ten metal ;)

No i tradycyjny zestaw powitalny: :ciasto: :kawa: :)
Nie wszystko co słucham jest metalem, raczej mam dość luźne podejście (po prostu lubię różną muzykę z zakresu rocka/metalu). Power metal, czemu nie, jeśli mi się spodoba. Tylko że nawet jak się spodoba to niekoniecznie się domyślę że jest to power metal. Wychodzę z założenia że słuchać muzyki to coś innego niż interesować się nią. Nie interesuję się specjalnie i słabo rozróżniam między różnymi podgatunkami rocka/metalu. Raczej albo mi się podoba albo i nie. Ale nie wchodzę w szczegóły specjalnie i nie wgłębiam. Wolę zająć się czymś innym. Wiem tylko tyle że podobają mi się trochę cięższe brzmienia :)
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Cześć

Post autor: Layla »

Alice_Asembler pisze:
Aenyeweddien pisze:Cześć :)
Miło spotkać kolejną programistkę :) W jakim języku czujesz się najlepiej? :>
O, Ty też ?:)
Najlepiej czuję się w C oraz Python. W pracy głównie korzystam z C++, Python i Javascript, czasem Java .
Najbardziej lubię z kolei Asemblera (fascynujący jest), ale rzadko używam :)
Przydałoby się bardziej w drożyć w Javę może.
Ja też się zgłaszam :P Chociaż ja jeszcze studiuję :P
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
Aenyeweddien
pASibrzuch
Posty: 264
Rejestracja: 8 kwie 2013, 21:49
Lokalizacja: Łódź

Re: Cześć

Post autor: Aenyeweddien »

Oh noes! Asembler! Nie umiem się z nim dogadać... xD

Ja programuję w .NET (głównie C#), oczywiście Javę i C/C++ też znam ale w pracy to tylko pierwsze jest używane. Mam plan nauczyć się Pythona ale na razie uczę się japońskiego do egzaminu ;)

Layla co Ty konkretnie studiujesz?:>
"Czyny niezaistniałe wywołują często katastrofalny brak następstw." - S. J. Lec
Alice_Asembler
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 31 mar 2014, 00:09

Re: Cześć

Post autor: Alice_Asembler »

Asembler bywa ciężki, ale mnie fascynuje :) W pracy mi zresztą pomógł przy bardziej zagadkowych błędach w kodzie C++. Dobrze wiedzieć na pewno jak działa stos.

Powodzenia na Japońskim :) Jak idzie znajomość tego języka? Wydaje mi się akurat trudniejszy niż Asembler :)
I skąd jesteś?

Również pytanie mam co Layla studiujesz? I gdzie?
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Cześć

Post autor: Layla »

Inżynierię biomedyczną na Politechnice Śląskiej. Siedzę sobie na specjalności informatycznej, więc ogarniam trochę bazy danych, C#, C, przymusowo trochę Javy i jeszcze Matlab - Simulink.
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
ODPOWIEDZ