Jakim owocem jesteś?

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Jakim owocem jesteś?

Post autor: urtika »

"Ludzie są trochę jak owoce. Niedojrzali – bywają skwaszeni, zieloni i wydają się (nawet sami sobie) nie do zjedzenia. Choć każdy z nich jest inny, wszystkie niedojrzałe owoce smakują tak samo – cierpko. Za to gdy poczekamy, aż dojrzeją, ujawnią całą swoją słodycz, indywidualny wyraz i bogactwo smaku... Sprawdź, jakim owocem jesteś i dowiedz się, jak wykorzystać potencjał, który tkwi w tobie!"

QUIZ

Ja słodką gruszką.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Liriel
mASełko
Posty: 136
Rejestracja: 17 maja 2014, 20:23
Lokalizacja: Kraków

Re: Jaki owocem jesteś?

Post autor: Liriel »

Zdrowa Cytryna.
I w dodatku odpowiedź bardzo sensowna. o.o'
Indiana
fantAStyczny
Posty: 561
Rejestracja: 26 sty 2014, 00:50

Re: Jaki owocem jesteś?

Post autor: Indiana »

Soczyste, czerwone jabłko.... to ja.
migel
ciAStoholik
Posty: 349
Rejestracja: 8 sty 2013, 16:28

Re: Jaki owocem jesteś?

Post autor: migel »

Ja także soczyste jabłko :D
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Jakim owocem jesteś?

Post autor: Heremis87 »

Zagadkowy banan, ciekawy opis :wink:
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Jakim owocem jesteś?

Post autor: marisaxyz »

Zagadkowy banan :mrgreen:
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Jakim owocem jesteś?

Post autor: Layla »

Również "Zagadkowy banan" :mrgreen:
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
melodia
AS gaduła
Posty: 404
Rejestracja: 10 lip 2012, 15:38

Re: Jakim owocem jesteś?

Post autor: melodia »

Słodka gruszka ;)
Awatar użytkownika
Justys245
kASkada
Posty: 521
Rejestracja: 25 lip 2010, 08:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Jakim owocem jesteś?

Post autor: Justys245 »

Też jestem gruszką :D
Awatar użytkownika
martamm
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 3 cze 2014, 17:31

Re: Jakim owocem jesteś?

Post autor: martamm »

Ja tez słodka grucha:)
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Re: Jakim owocem jesteś?

Post autor: Artemis »

Jesteś Zdrową Cytryną.
W głębi duszy perfekcjonistka z zasadami. Woli być podziwiana, niż kochana, lubi (mniej lub bardziej) dyskretnie nadawać ton i kontrolować sytuację. Ma skłonności do manipulowania ludźmi, ale dzięki temu może być dobrym organizatorem i przewodnikiem innych. Drażni ją chaos i nieporządek, chciałaby wiele zmienić. Niedojrzała cytryna musi uważać, by dzięki dążeniu do perfekcji zbytnio się nie „zakwasić” i nie zostać wiecznie niezadowolonym z życia, domowym despotą. Jeśli jednak nauczy się słuchać ludzi, może wiele w życiu osiągnąć. Nosi w sobie pomysły, jak pestki, nieraz całymi latami, a gdy poczuje, że jest gotowa do działania – bierze się do pracy. Jej projekty wymagają zwykle współdziałania z innymi, dlatego powinna ćwiczyć się w sztuce negocjacji i komunikacji. Dobrze jej zrobi, jeśli dojrzeje, nabierze nieco dystansu i łagodności, nauczy się cieszyć z tego, co ma i zaakceptuje siebie taką, jaka jest. Słodyczy jej charakterowi może dodać miłość – zakochana cytryna zmienia się nie do poznania! Ale powinna uważać, bo w miłości i w interesach bywa niepotrzebnie zaborcza, co może ranić lub zrażać partnerów. Dojrzałej cytrynie będzie dobrze z każdym typem owoców (każdemu z nich doda wyrazistości i siły), pod warunkiem, że będzie to egzemplarz doskonały – czyli będzie kochał cytrynę taką, jaka jest.
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
Aenyeweddien
pASibrzuch
Posty: 264
Rejestracja: 8 kwie 2013, 21:49
Lokalizacja: Łódź

Re: Jakim owocem jesteś?

Post autor: Aenyeweddien »

Wyszło mi soczyste jabłko ale czytając opis zdrowej cytryny też mi nawet pasuje. Chociaż w co najmniej dwóch pytaniach miałam klasycznego zonka "żadne z powyższych"...

Ech testy, quizy i ankiety, czemu ja was tak lubię, a wy mnie tak ranicie :(
"Czyny niezaistniałe wywołują często katastrofalny brak następstw." - S. J. Lec
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Jakim owocem jesteś?

Post autor: dimgraf »

Jesteś Zagadkowym Bananem.
Introwertyczny marzyciel, na pierwszy rzut oka trochę mdły i nijaki, ale to pozory. Outsider i ekscentryk, prowadzi bogate i skomplikowane życie wewnętrzne. Podróżując we śnie i na jawie powoli nabiera smaku i dojrzałości. Żyje trochę we własnym świecie, dlatego jego zachowanie może się wydawać innym dziwaczne lub niezrozumiałe. Niedojrzały bywa buntowniczy i rozgoryczony ludźmi oraz światem. Szuka wtedy samotności lub mocnych wrażeń, popada w skrajności. Z czasem wyrasta z tego, choć nigdy do końca nie pozwala się zamknąć w żaden schemat. Niekiedy trudno mu się w życiu odnaleźć, bo - nawet kiedy już dojrzeje i nabierze charakteru – pociągają go rzeczy sprzeczne i długo szuka własnej drogi. Dojrzały banan jest niezależny, trochę niezwykły, często fascynuje innych. Ma swoje własne, ukryte plany, rzadko poddaje się czyjemuś przewodnictwu – chyba, że z lenistwa. Nie lubi działać systematycznie, angażuje się mocno, lecz krótko; szybko traci zapał. Najchętniej realizuje własne projekty i zwykle chodzi własnymi drogami – sprawdzi się wszędzie tam, gdzie ważne jest niestereotypowe myślenie. W partnerstwie szuka wyrazistego kontrastu: pociąga go władczość cytryny i wewnętrzne zdecydowanie jabłka. W połączeniu ze słodką gruszką wypada mdło – jej nadmierna opiekuńczość i towarzyskość szybko go nużą.
Hmm. Opis nawet wydaje się trafny :mrgreen:
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jakim owocem jesteś?

Post autor: zazu24 »

Kłania się kolejny Zagadkowy Banan. I zgadza się z przedmówcami - opis nader trafny :mrgreen:
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
Awatar użytkownika
Artur_1988_as
pASibrzuch
Posty: 215
Rejestracja: 25 paź 2013, 20:21
Lokalizacja: network
Kontakt:

Re: Jakim owocem jesteś?

Post autor: Artur_1988_as »

Twój wynik to:
Jesteś Słodką Gruszką.
Wrażliwa i romantyczna (ma kształt miłości!), lubi obdarzać innych swoją radością życia, a jej spontaniczność i poczucie humoru rozkręcą każde towarzystwo. Niedojrzała gruszka bywa często nieśmiała i cicha, ale gdy zda sobie sprawę ze swoich zalet staje się bardziej otwarta i pewna siebie. Swoją metamorfozą z „grzecznego dziecka” w mroczne emo (lub inną formę) może zaskoczyć otoczenie. Dojrzała gruszka lubi pomagać innym, opiekować się słabszymi, dobrze czuje się jako wolontariusz lub w różnych organizacjach społecznych. Jest jednak delikatna, podatna na zranienia, nie nadaje się do brutalnych konfrontacji z życiem. Gdy cierpi - ucieka w marzenia. Dobrze wyczuwa ludzkie emocje, dlatego trudno ją oszukać – chyba, że sama tego chce. A czasem chce być oszukiwana, bo woli widzieć wokół siebie piękno, zgodę i miłość. W takich warunkach rozkwita pełnią swoich smaków (możliwości). Może się poświęcić dla wielkiego uczucia, ale lubi też wygodne życie i jego przyjemności. Dojrzała gruszka smakuje świetnie nawet prosto z drzewa, bez żadnych dodatków, a jej naturalna prostota może zawrócić w głowie. Skromna czy elegancka – jest zawsze pełna uroku. Jako towarzyszka życia złagodzi despotyzm cytryny, a z jabłka wydobędzie wszystko, co najlepsze. Trudniejsza będzie jej relacja z bananem, bo jego emocjonalna chwiejność może wytrącać gruszkę z równowagi.


się trochę zgadza ^^
„nie ważne jest to co robimy za życia, i jak długo ono trwa... liczy się to że przeżyliśmy je szczęśliwie”
ODPOWIEDZ