Siemanko

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
incomplete
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 4 cze 2014, 20:54

Siemanko

Post autor: incomplete »

Witam wszystkich :ciasto:
Przeglądam sobie i czytuję to forum już od dłuższego czasu i oto wreszcie odważyłam się zalogować, mimo sporeeego stresu. Niestety nie jestem chyba typowym asem, bo mogłabym z miejsca wymienić kilka konkretnych przyczyn dlaczego akurat ta sfera mnie nie kręci, więc mój aseksualizm jest jakby... niewrodzony. Czy jakkolwiek to nazwać.
W każdym razie skutek jest taki, że moje życie seksualne nie istnieje i mam nadzieję, że nigdy nie zaistnieje, zatem wierzę, że jakoś się tu odnajdę...
A z mniej ważnych rzeczy, to jestem ze Śląska i interesuje mnie wszelako pojęta sztuka i języki obce. I lubię teorie spiskowe :D I mam straszne kompleksy na tle swojego wieku, więc go nie zdradzę, powiem tylko że mentalnie zatrzymałam się gdzieś na 16 roku życia i bardzo mi z tym dobrze :wink:
Pozdrawiam serdecznie!
Indiana
fantAStyczny
Posty: 561
Rejestracja: 26 sty 2014, 00:50

Re: Siemanko

Post autor: Indiana »

Cześć
Nieważne jest ile ma się lat, ważne na ile się kto czuje i na ile wygląda. :P
Awatar użytkownika
snowleo
łASuch
Posty: 174
Rejestracja: 2 maja 2014, 16:02
Lokalizacja: gg: 2367381

Re: Siemanko

Post autor: snowleo »

Witaj :) :ciasto:
Co do wieku - ważne na ile się czujesz ;)
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: Siemanko

Post autor: zazu24 »

Witaj! :ciasto:
incomplete pisze:powiem tylko że mentalnie zatrzymałam się gdzieś na 16 roku życia i bardzo mi z tym dobrze
Mam identycznie, tyle, że ja przestałam liczyć na 17 roku życia. Jak ktoś pyta mnie, ile mam lat to muszę się dobrą chwilę zastanowić (szybkie odejmowanie w myślach obecnej daty od roku urodzenia).
Moja koleżanka, która studiuje psychologię mówi, że z punktu widzenia jej zawodu to zjawisko jest niezwykle ciekawe i musi je kiedyś głębiej zbadać :mrgreen:
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
Awatar użytkownika
Poison Ivy
fantAStyczny
Posty: 578
Rejestracja: 3 cze 2014, 23:14

Re: Siemanko

Post autor: Poison Ivy »

To jest chyba szersza tendencja, bo mam to samo :) Dzień dobry :ciasto:
Awatar użytkownika
Aenyeweddien
pASibrzuch
Posty: 264
Rejestracja: 8 kwie 2013, 21:49
Lokalizacja: Łódź

Re: Siemanko

Post autor: Aenyeweddien »

Ale wiecie... bezpieczniej podawać, że ma się 18... bo alkohol, prawo jazdy i jeszcze kilka innych rzeczy ;)

A tak poza tym to cześć :) Odważnie rozpisuj się na forum :)
"Czyny niezaistniałe wywołują często katastrofalny brak następstw." - S. J. Lec
incomplete
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 4 cze 2014, 20:54

Re: Siemanko

Post autor: incomplete »

Dziękuję bardzo za tak miłe powitanie! :D
No, myślę, że sporo kobiet ma ten problem, nie ma nic fajnego w starzeniu się... :(
ODPOWIEDZ