ahoj z 3city

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
aniastark
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 21 cze 2014, 19:18

Re: ahoj z 3city

Post autor: aniastark »

Ok, teraz rozumiem, tylko dlaczego nie mogłam wejść na stare konto(a) zostały zablokowane? Dlatego zakladalam nowe.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: ahoj z 3city

Post autor: urtika »

aniastark pisze: tylko dlaczego nie mogłam wejść na stare konto(a) zostały zablokowane?
Tak może się dziać gdy ktoś majstruje przy ustawieniach (zmienia e-mail lub skórkę).
Quirkyalone
aniastark
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 21 cze 2014, 19:18

Re: ahoj z 3city

Post autor: aniastark »

Ja nawet nie wiem co to jest skórka. Jak coś namieszałam to przez niewiedzę .Nie jestem aktywnym użytkownikiem żadnych innych forów wiec nie bardzo orientuje się w zasadach jak to działa. Mam problem, szukałam w necie natrafiłam na to forum, gdzie są ludzie podobni do mnie. Nie nabrałam odwagi aby się otwierać i uzewnętrzniać. Po takim przywitaniu, gdzie od razu posądzono mnie o jakieś cwaniakowanie, pewnie nie nabiorę jej nigdy. Niestety widzę,że tu z góry zakłada się ,ze ludzie coś kombinują, majstrują .
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: ahoj z 3city

Post autor: urtika »

Zmiana ustawień w panelu użytkownika to nie jest cwaniakowanie ani kombinowanie. Nie ma w tym nic złego. Problem natomiast polega na tym, że na forum jest jakiś błąd w systemie, który powoduje, że jeśli ktoś tam coś zmieni (do czego ma prawo), wówczas robi mu się nieaktywne konto i nie może się zalogować. Ponieważ to się już wielu osobom przydarzyło, Layla napisała ogłoszenie, żeby lepiej trzymać się z daleka od ustawień konta.
http://www.asexuality.org/pl/viewtopic.php?f=3&t=4927
Quirkyalone
ODPOWIEDZ