dwa pytania :)

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

Ja też słyszałam podobne komentarze. Jakie to śmieszne i małostkowe oceniać kogoś po tym gdzie, kiedy i czym się goli. Absurd. Gdyby jakiś człowiek odpowiadałby mi pod względem cech, charakteru, sposobu myślenia i powierzchownej estetyki to mógłby być sobie zarośnięty jak małpa. Dla mnie zarost to czyjaś indywidualna sprawa. Dla mnie błazenadą jest to, ile emocji potrafi wywołać kilka włosów tu i ówdzie. Co najmniej jakby miało to jakieś kluczowe znaczenie.
A teraz optymistyczny akcent. Znajoma opowiadała mi, że jej partner wręcz prosił by nie goliła okolic bikini, bo dla niego seks z kobietą wydepilowaną to jak kochanie się z dzieckiem. I można? Można!
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

bo dla niego seks z kobietą wydepilowaną to jak kochanie się z dzieckiem.
Brzmi groźnie...
:P
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Awatar użytkownika
Światłona
ASiołek
Posty: 72
Rejestracja: 16 wrz 2009, 21:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: Światłona »

4example pisze: moje krocze się poci na samą myśl, że miałabym mieć tam jakiekolwiek futro. :D dla niegolących się kobiet kłaniam się nisko i darzę szacunkiem za przetrwanie tych upałów! :)
Hmm... więcej ciepła zatrzymuje duża ilość włosów na mojej głowie. W lato rzeczywiście najlepiej byłoby je związać i zafarbować na biało.
Za to w zimie mam ciepło :)

vege
and
any alcohol

As C ta kobieta ?
Nie wiadomo, czy się dowieta.

Obrazek
Awatar użytkownika
Mr White
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 5 lut 2010, 11:58

Post autor: Mr White »

Golę się codziennie. Jest to męskie golenie + zmiana lini włosów na głowie. Polega to na tym, że każdego dnia rano wygalam linię czoła i włosów bocznych.

Do tego pachy i krok- raz na tydzień
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

Brzmi groźnie...

I jak działa na wyobraźnię :P
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Awatar użytkownika
89aneta
pASibrzuch
Posty: 224
Rejestracja: 23 lis 2013, 12:29
Lokalizacja: Kielce

Re: dwa pytania :)

Post autor: 89aneta »

4example pisze:pierwsze pytanie jest skierowane bardziej do dziewcząt, a mianowicie: czy golicie nogi, pachy i miejsca intymne?czy może jeśli nie uprawiacie seksu nie czujecie takiej potrzeby? ja osobiście golę nawet ręce, nienawidzę owłosienia na ciele :)
pytanie numer dwa, już do obu płci. jeśli MUSIELIBYŚCIE iść z kimś do łóżka, kogo byście wybrali?(chodzi mi tu o sławne osoby). :)
ja gole i nogi, rece, pachy i miejsca intymne. Nie owłosienia na ciele. Mogłabym polezec w łóżeczku z jamie campbell bower ale bez sexu oczywiście :)
Awatar użytkownika
Cure Smile
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 14 lip 2013, 22:28

Re: dwa pytania :)

Post autor: Cure Smile »

Dla mnie włosy na ciele są nieestetyczne. Te cieniutkie na większości ciała mi nie przeszkadzają specjalnie, ale gdyby się dało pozbyłabym się wszystkich włosów poza tymi na głowie :P Osobiście łoniaki golę raz w tygodniu przed basenem a pod pachami dwa razy: przed wfem i przed basenem, ale utrzymam ten nawyk nawet po skończeniu szkoły, bo znacznie lepiej się czuję, gdy nie mam tam włosów, nic się nie wplątuje jak to już ktoś (przepraszam, nie pamiętam kto) wyżej już wspomniał, no i fajnie jak odzież ściślej przylega do ciała, czuję taką czystość.
Na drugie pytanie nie potrafię odpowiedzieć, to u mnie tak nie działa, nie potrafię sobie wyobrazić, że muszę. To byłby pewien rodzaj gwałtu, gdzie mogę wybrać oprawcę.
Awatar użytkownika
EmiMaja
ASiołek
Posty: 74
Rejestracja: 15 lip 2014, 00:02
Lokalizacja: Kłodzko

Re: dwa pytania :)

Post autor: EmiMaja »

1. Golę pachy, nogi, miejsca intymne, ale ostatnio kusi mnie opcja wybrania się na laser lightsheer i trwałe usunięcie tego owłosienia.
2. Jak to by miał być ktoś znany to wybierałabym między braćmi Sprouse, Claudią Schiffer, a w ostateczności znaną shemale :P
Andro - Gyne
2 in 1
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: dwa pytania :)

Post autor: Sherly »

Pachy depiluję regularnie. Dla mnie owłosienie na ciele (oprócz głowy) jest bardzo nieestetyczne. Co do nóg to depiluję rzadko, ale tylko dlatego że mam skłonności do alergii i jak do tej pory żadna metoda depilacji nie okazała się skuteczna. Jak ma mnie swędzieć niemiłosiernie przez kilka dni, a potem znów depilacja, znow swędzenie i tak w kółko.... Szału dostać można :C

Nikt mnie nie zmusi do pójścia do łóżka, ja sama zmuszać się też nie będę :P
Awatar użytkownika
kawa z mlekiem
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 13 maja 2014, 10:34

Re: dwa pytania :)

Post autor: kawa z mlekiem »

Ja depiluje, bo sie tak lepiej czuje
czysciej, estetyczniej i higieniczniej

Pytanie nr: 2 Niedotyczy, nie zmuszam siebie i nikt mnie nie zmusi.
Awatar użytkownika
takatam
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 4 lis 2014, 20:47

Re: dwa pytania :)

Post autor: takatam »

depiluję się bo to wynika z mojej natury.... Tylko ja nie do końca wiem co z tą seksualnością moją.... bo to że sam akt pt seks mnie nie interesuje to chyba nie wyznacznik (?) Ale co do drugiego członu pytania - nie ma takiej znanej osoby z którą bym chciała uprawiać seks. Ja nie chcę!!!
"Uwierz w Anioły nawet jeśli ich skrzydła są czarne (...)"
Awatar użytkownika
Leia
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 2 lis 2014, 18:32
Lokalizacja: Rybnik

Re: dwa pytania :)

Post autor: Leia »

pachy golę regularnie, nogi i miejsca intymne przynajmniej staram się raz w tygodniu, bo jak czasem przedłużę to wszystko mnie swędzi i jest strasznie. Jak już ktoś tu pisał po prostu daje mi to poczucie czystości i komfortu :) tak więc depilacji mówię stanowcze tak! :)
Ciekawość zabiła kota ale satysfakcja przywróciła go do życia
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re:

Post autor: Heremis87 »

Keri pisze:Czasami pachy gdy jest za goraca i po prostu dla komfortu, dla czystosci i dla sztyftow b dluzej swiezosc byla :wink:
Dokładnie, poza tym golę policzki i krtań średnio raz w tygodniu, co parę tygodni przycinam resztę zarostu nożyczkami.
Keri pisze:Co do znanych kobiet to wole popatrzec i w oblokach z nimi byc ( marzyc ) :mrgreen: niz w realu ( od razu ) spac :?
U mnie to samo, ale podam o jakich bym pobujał w obłokach: Samantha Escarbe i Lzzy Hale. Obie ze względu na typ urody i muzykę, która mnie urzeka. Ta pierwsza także z racji spojrzenia na sprawy duchowe.
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Joni
młodASek
Posty: 28
Rejestracja: 17 cze 2015, 23:05

Re: dwa pytania :)

Post autor: Joni »

Golę się wtedy, kiedy jest taka potrzeba - robi się ciepło albo chłopak przyjeżdża. A owłosienie intymnie likwiduję tylko w tej drugiej sytuacji, bo na co dzień nie czuję takiej potrzeby. Prawdę mówiąc najchętniej w ogóle nic bym ze sobą nie robiła, bo mnie to męczy, a "naturalizm" mi nie przeszkadza. Po prostu nie chcę straszyć innych, bo owłosienie mam co najmniej bujne. :D
A do łóżka poszłabym tylko z partnerem. Nikt obcy nie wchodzi w rachubę. Nawet ukochany aktor.
ODPOWIEDZ