seriale

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: seriale

Post autor: Sherly »

Zaczęłam oglądać Hannibala jakieś 2 tygodnie temu, więc od razu po 1 przeszłam do 2 sezonu. Jest dobry, trzyma w napięciu, postaci ewoluują, jest character development. Najbliższy odcinek zapowiada się obiecująco. Oby serial zawsze trzymał fason. Choć wiem, że nawet gdyby stracił na swym nieco makabrycznym uroku, i twórcy, dajmy na to, wysłaliby Hannibala na obcą planetę w poszukiwaniu form życia (new cuisine), i tak bym go oglądała. Od pierwszego odcinka wsiąkłam na amen :D
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: seriale

Post autor: panna_x »

Aktualnie polubiłam sitcom Melissa&Joey.
Awatar użytkownika
avalanche
ASiołek
Posty: 80
Rejestracja: 19 lip 2014, 22:16
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: seriale

Post autor: avalanche »

Znaczną większość mojego życia stanowią właśnie seriale. Zaczęło się od Herosów, których zaczęłam oglądać jakieś siedem lat temu. Później oglądałam Life on Mars, Ashes to Ashes, Zagubionych, House'a (aczkolwiek zatrzymałam się jakoś na piątym sezonie), Doctora Who (z niecierpliwością czekam na kolejny sezon). Poza tym jeszcze Star Trek,jak do tej pory obejrzałam tylko TOS i połowę TAS, ale zamierzam kiedyś obejrzeć resztę. Po maturze oglądałam Z Archiwum X, ale jak poszłam na studia, to miałam trochę mniej czasu, zrobiłam sobie przerwę... i jeszcze do tego nie wróciłam. Ostatnio widziałam jeszcze Almost Human, The Fall, Sherlocka i pewnie jakieś inne, krótkie seriale, których teraz nie mogę sobie przypomnieć. Oglądam też dwie kreskówki, Fineasza i Ferba oraz Adventure Time. Natomiast, największą moją miłością, jeśli chodzi o seriale, jest Hannibal. Początkowo podchodziłam do niego nieufnie, ale po trzech pierwszych odcinkach strasznie się wciągnęłam i teraz z niecierpliwością oczekuję na trzeci sezon.
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: seriale

Post autor: Sherly »

avalanche pisze:Znaczną większość mojego życia stanowią właśnie seriale. (...) oglądałam Life on Mars, Zagubionych, House'a (aczkolwiek zatrzymałam się jakoś na piątym sezonie), Doctora Who (z niecierpliwością czekam na kolejny sezon), Sherlocka (...) oraz Adventure Time. Natomiast, największą moją miłością, jeśli chodzi o seriale, jest Hannibal. Początkowo podchodziłam do niego nieufnie, ale po trzech pierwszych odcinkach strasznie się wciągnęłam i teraz z niecierpliwością oczekuję na trzeci sezon.
*ochoczo kiwa głową*
U mnie Lost był pierwszą fascynacją w ogóle, potem poszło lawinowo. Widziałam wszystkie tu wymienione. Też utknęłam z House'em. Na Doctora nie mogę się doczekać -Capaldi będzie zupełnie innym Doktorem i na pewno będzie fantastyczny :D O Sherlocku mogłabym śpiewać pieśni ;) Hannibal to nowsza fascynacja, ten serial mimo makabreski jest tak wizualnie piękny, że ojej :) Adventure Time, natomiast, to taka krótka (odcinek ok. 10 minut) przejażdżka surrealistycznym rollercoasterem :) Dobre na odmóżdżenie, idealne na wieczór "na kanapie przed telewizorem" :)
Awatar użytkownika
avalanche
ASiołek
Posty: 80
Rejestracja: 19 lip 2014, 22:16
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: seriale

Post autor: avalanche »

Sherly pisze: U mnie Lost był pierwszą fascynacją w ogóle, potem poszło lawinowo.
No ja w sumie też zaczęłam od Zagubionych, ale obejrzałam tylko chyba 3 sezony i dopiero po paru latach zobaczyłam całość. W Herosów wciągnęłam się zdecydowanie bardziej, dlatego ten serial traktuję jako "mój pierwszy" ;)
Na Sherlocka parę osób mnie namawiało, ale przerażała mnie długość odcinka. A jak już zaczęłam oglądać, to skończyłam w trzy dni. :)
evika
mASełko
Posty: 123
Rejestracja: 18 sty 2013, 21:10
Lokalizacja: Dolny śląsk

Re: seriale

Post autor: evika »

Peaky blinders -w końcu serial który mnie zaciekawił, teraz czekam na drugi sezon
Awatar użytkownika
Esiako
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 3 sie 2014, 10:34
Kontakt:

Re: seriale

Post autor: Esiako »

Mogłabym w końcu obejrzeć drugi sezon Hannibala plus In the Flesh jest podobno fajne... No i nowy Doctor Who jak będzie, bo 11 mnie wkurzał, wiec przestałam oglądać, ale ten zapowiada się epicko : o

Choć oglądanie czegokolwiek nie idzie mi najlepiej *potrafi obejrzeć 40min odcinek w 2h, kto wie jakim cudem*
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: seriale

Post autor: Sherly »

Esiako pisze:In the Flesh jest podobno fajne...

Dobry serial. Dziś skończyłam 2 serię.
Awatar użytkownika
avalanche
ASiołek
Posty: 80
Rejestracja: 19 lip 2014, 22:16
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: seriale

Post autor: avalanche »

Sherly pisze:
Esiako pisze:In the Flesh jest podobno fajne...

Dobry serial. Dziś skończyłam 2 serię.
Ja się tak właśnie przymierzam do oglądania (tak akurat zanim się Doctor Who zacznie bym sobie obejrzała ^^), ale szczerze mówiąc, nawet nie wiem, czego się spodziewać, bo całą wiedzę o tym serialu mam z gifów na tumblrze ;)
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: seriale

Post autor: Sherly »

Serial o zombie, ale tak naprawdę nie bardzo ;) Tak bym podsumowała ten serial.

A troszkę mądrzej - serial o tolerancji i jej braku, istocie człowieczeństwa, zaściankowości prowincjonalnej społeczności ;D
Awatar użytkownika
avalanche
ASiołek
Posty: 80
Rejestracja: 19 lip 2014, 22:16
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: seriale

Post autor: avalanche »

Brzmi zachęcająco ^^


/No, obejrzałam dzisiaj dwa odcinki i oglądam dalej ^^ Chyba się wciągnęłam :)
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: seriale

Post autor: zazu24 »

I jak tam nowy Doktor Wam się podobał, panie TARDIS-fanki ? :mrgreen:
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
Awatar użytkownika
avalanche
ASiołek
Posty: 80
Rejestracja: 19 lip 2014, 22:16
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: seriale

Post autor: avalanche »

zazu24 pisze:I jak tam nowy Doktor Wam się podobał, panie TARDIS-fanki ? :mrgreen:
Oj, mi bardzo! :D Capaldi jest świetny <3
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: seriale

Post autor: zazu24 »

avalanche pisze:Oj, mi bardzo! :D Capaldi jest świetny <3
zazulcia też zakochana :serce: może znowu będę miała swojego Doktora w Tardis!
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
Awatar użytkownika
smobil
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 12 sie 2014, 03:50

Re: seriale

Post autor: smobil »

W dyskusji w "Film godny polecenia" podałem już stary ale przezabawny serial "Trzecia planeta od słońca" jednak z ostatnich (poważniejszych ;) ),które oglądałem to poleciłbym: "banshee", "klondike" oraz "elementary" - niepowtarzalny jest tu Jonny Lee Miller - mocno rozpoczął się również "the knick"
ODPOWIEDZ