Dokąd byś się udał, co zrobił?

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
dea
ASiołek
Posty: 55
Rejestracja: 13 lis 2010, 00:22
Lokalizacja: śląsk

Post autor: dea »

Udałabym się na wysoki szczyt górujący nad morzem/oceanem, gdzie siedząc na skraju łąki mogłabym oglądać zachód słońca... <marzy>
Awatar użytkownika
Saphiriss
świrASek
Posty: 148
Rejestracja: 29 sie 2011, 22:08
Lokalizacja: Hogwart / Silesia

Post autor: Saphiriss »

Wróciła bym do przeszłości i naprawiła wiele błędów...
Wiem, że część ludzi za mną nie przepada, trudno ja też nie przepadam za większością z nich ;)
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

Spędziłabym dzisiejszy dzień w Montreux, chłonąc atmosferę, oglądając widoki... i mimo iż nawet tego i nawet z wielkich okazji normalnie nie tykam, napiłabym się szampana pod pomnikiem Freddiego... po czym drąc się "piep... ich, kochanie. piep... ich wszystkich" rozbiłabym i kieliszek, i butelkę.

Achh.. to mi przypomniało, czas iść i zrobić sobie dobrego earl greya z mlekiem... Freddie zawsze zaczynał od niego dzień :3
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Dzisiaj? Dokądkolwiek byle bym była sama i aby nikt, nic się do mnie nie przyczepiło. Nie wykonalne, chyba że w przestrzeni kosmicznej. :lol:
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Dokąd bym się udał gdyby tylko było to możliwe. hmmm .... jest kilka opcji. Cofnąłbym się w czasie do momentu gdy miałem 12 lat i przeżył wszystko od nowa lub niczym w filmie "Incepcja" zszedłbym na głębszy poziom snu odpoczął od rzeczywistości.

Z bardziej realnych wybrałbym się w podróż "przypadku" - bez celu bez zastanowienia wsiadł w pierwszy lepszy autobus, pociąg, samolot, statek i podróżował od miejsca do miejsca nie znając jutra i celu podróży byle dalej bez pośpiechu.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
pomaranczka1982
mASełko
Posty: 133
Rejestracja: 25 maja 2011, 20:23
Lokalizacja: Mysłowice/Katowice

Post autor: pomaranczka1982 »

Odnośnie:

przeszłości to chciałabym cofnąć się do 10 roku życia ale z tą wiedzą i umiejętnościami które teraz posiadam teraz :D...

teraźniejszość chciałabym wsiąść do w jakikolwiek środek lokomocji i podróżować :D.....

przyszłość przenieść się o jakieś 20lat żeby sprawdzić co mnie czeka- tak z ciekawości i może dla przestrogi :D.
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Post autor: chochol »

pojechałabym w Bieszczady, chłonęła oczami piękno jesiennej aury
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
bodolsog
Wyrób chłopakopodobny
Posty: 361
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:45

Post autor: bodolsog »

wyrwana_z_kontekstu pisze:Haha, też miewam takie fantazje. Przede wszystkim, byłabym tyć dojrzalsza i nie przejmowałabym się wieloma pierdołami. Zakasowałabym wielu złośliwych idiotów wyostrzoną ripostą. I w ogóle, może moje życie potoczyłoby się inaczej. :roll:
Na pewno gorzej! :) Wierz, że to co masz to najlepsza możliwość :]
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Dokąd byś się udał, co zrobił?

Post autor: marisaxyz »

Gdybym mogła to chętnie pojechałabym na jakiś fajny festiwal muzyczny, śpiewałabym i tańczyła, piła i paliła, i generalnie ubaw po pachy :mrgreen:
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Martakiepra
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 9 paź 2014, 11:03

Re: Dokąd byś się udał, co zrobił?

Post autor: Martakiepra »

Ooo, a ja dziś chętnie uciekłabym z pracy do domu pod koc, kupiłabym dobre winko i poczytała dobrą książkę. Taka jesienna chandra mnie dopadła hihi:)
ODPOWIEDZ