Cześć cześć!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Mr. Bread
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 13 lut 2013, 15:53
Lokalizacja: Poznań

Cześć cześć!

Post autor: Mr. Bread »

Hej!

Półtora roku po założeniu konta wypadałoby się przywitać. Z tematem aseksualności spotkałem się przez przypadek, przez sieć. Zainteresowałem się tym, zacząłem czytać — nagle pojawiła się odpowiedź na pytanie co ze mną jest dziwnego. Oczywiście nie przyjąłem tego tak od razu, jednak z każdym dniem przekonywałem się, że to jednak to. :] W końcu się przemogłem i wróciłem na forum. Samotność dokucza coraz bardziej.

Mam 20 lat, studiuję i mieszkam w Poznaniu. Jestem wesołym, pozytywnie zakręconym chłopakiem. Niepoprawny optymista, pacyfista, prawie hipis, myśliciel i człowiek nauki. Lubię sztukę, gram na instrumentach, czasem rysuję (od dłuższego czasu znacznie mniej) oraz piszę krótkie opowiadania, jeśli najdzie mnie wena i będę miał po co w ogóle pisać. Zdrowo się odżywiam, a co jakiś czas medytuję. Co do wyglądu: 180 cm, szczupły szatyn, oczy niebieskie, ale to chyba nieważne. Chodzę w trampkach i koszulach w kratę.

Aseksualizm to dla mnie błogosławieństwo i przekleństwo jednocześnie, lecz na ogół mi tak pasuje. Daje trzeźwość myślenia i jasną, racjonalną ocenę sytuacji, co jest dla mnie ważne. Gdy widzę ludzi zachowujących się jak zwierzęta chce mi się śmiać i dziękuje losowi, że ja tak nie mam. Z drugiej strony utrudnia to kontakty z innymi, skazuje na samotność. Sami pewnie dobrze wiecie o co chodzi.
Mam nadzieję, że dzięki temu forum będę mógł porozmawiać i spotkać się z innymi, takimi jak ja. Wystarczy nawet jedna osoba. C;
Awatar użytkownika
Falka
pASsanger
Posty: 472
Rejestracja: 11 sie 2012, 19:55
Lokalizacja: Lublin/Podlasie

Re: Cześć cześć!

Post autor: Falka »

Witam :D
Nie próbuje nawet być normalna,
bo normalność to pierwszy syndrom
śmiertelnie groźnej choroby...
Gdy tylko czuję, że nadchodzi normalność
natychmiast szukam antidotum
Awatar użytkownika
Bujdka
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 18 paź 2014, 12:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Cześć cześć!

Post autor: Bujdka »

.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2016, 21:33 przez Bujdka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
avalanche
ASiołek
Posty: 80
Rejestracja: 19 lip 2014, 22:16
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: Cześć cześć!

Post autor: avalanche »

Witaj :ciasto: Co studiujesz? :)
tom
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 15 mar 2009, 19:42

Re: Cześć cześć!

Post autor: tom »

Poznań rules
Awatar użytkownika
Mr. Bread
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 13 lut 2013, 15:53
Lokalizacja: Poznań

Re: Cześć cześć!

Post autor: Mr. Bread »

Pierwsze ciacho, dzięki! C:
Studiuję biotechnologię, drugi rok. Od razu powiem, o co w tym chodzi, bo większość ludzi robi w takim momencie wielkie oczy. W skrócie mówiąc, chodzi o zastosowanie organizmów żywych w przemyśle, medycynie itd. Mam tak kosmiczne przedmioty jak wirusologia, inżynieria genetyczna, biologia molekularna, a więc kierunek jest bardzo ścisły i dosyć wymagający. Jest fajnie, podążam za pierwszym marzeniem z dzieciństwa — chciałem być naukowcem.
Awatar użytkownika
Nes
ASiołek
Posty: 50
Rejestracja: 24 wrz 2014, 11:38
Lokalizacja: Szczecin

Re: Cześć cześć!

Post autor: Nes »

Witaj :ciasto: Sama chciałam iść na biotechnologię, ale ostatecznie zrezygnowałam. W sumie jak słucham od znajomych o tym kierunku to żałuję, brzmi jak naprawdę super sprawa.
"Writing is a socially acceptable form of schizophrenia."
~E.L. Doctorow
Awatar użytkownika
Mr. Bread
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 13 lut 2013, 15:53
Lokalizacja: Poznań

Re: Cześć cześć!

Post autor: Mr. Bread »

Nie jest aż tak kolorowo, często brakuje czasu na sen. :P
Zależy też od uczelni. Znam opowieści, że gdzieś uczą się krzyżować krowy, a na laborkach gotują kapuśniak.

Ja bym na rachunkowości nie wytrzymał. ;)
Awatar użytkownika
Shiro
ASiołek
Posty: 82
Rejestracja: 5 sty 2013, 02:39
Lokalizacja: Poznań

Re: Cześć cześć!

Post autor: Shiro »

Hej, witaj na forum! Fajnie, że się przemogłeś, bo wiedząc, że się nie jest samotnym z aseksualnością, to już nie jest tak samotnie :) I przecież jesteś optymistą, to nie ma co od razu skazywać siebie na samotność!

Nie wiem czy wypada o to pytać, ale pomysł na nick skąd się wziął? :D
Awatar użytkownika
Mr. Bread
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 13 lut 2013, 15:53
Lokalizacja: Poznań

Re: Cześć cześć!

Post autor: Mr. Bread »

Nie skazuję. Nie wiem dlaczego, pierwszy post wyszedł dziwnie smętny. Pewnie kiedyś znajdzie się prawdziwa bratnia dusza, poza tym nigdy jakoś specjalnie nie szukałem.

Nick nie ma znaczenia, pochodzi od ksywki nadanej przez przyjaciółkę. To pierwsze co przyszło mi do głowy, gdy zakładałem konto. Jest tylko na potrzeby tego forum, żeby ktoś niepowołany mnie tutaj nie znalazł i nie czytał o moich prywatniejszych sprawach.
Awatar użytkownika
Nes
ASiołek
Posty: 50
Rejestracja: 24 wrz 2014, 11:38
Lokalizacja: Szczecin

Re: Cześć cześć!

Post autor: Nes »

Mr. Bread pisze: Ja bym na rachunkowości nie wytrzymał. ;)
E tam, w sumie nie ma w niej nic strasznego. Chociaż osobiście wolę finanse.
"Writing is a socially acceptable form of schizophrenia."
~E.L. Doctorow
ODPOWIEDZ