Grzesłav wita!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Grzesłav
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 15 lis 2014, 21:57

Grzesłav wita!

Post autor: Grzesłav »

No hej.
Jestem Grzesiek, mieszkam w Nysie, gdzie ... uwaga, uwaga... chodzę do liceum. Zgadza się- jestem bardzo niepełnoletni, co, mam nadzieję, w bólach, ale przetrwacie (nie pytali się o wiek podczas rejestracji, więc mam nadzieję, że nie jestem tutaj na nielegalu, czy coś...). Mam 17 lat. 17 to dla mnie piękna liczba, bo urodziłem się 17 grudnia, a jestem przywiązany do takich pierdółek. Dla przykładu, jak byłem mały to uwielbiałem kolor żółty (jak można go nie kochać... No przecież bez niego tęcza nie jest kolorowa :D ), chciałem "spojrzeć prosto w słońce"(cytując jakąś piosenkarkę, której nazwiska za Chiny sobie nie przypomnę), bo słoneczko jest żółte. Teraz już wydoroślałem i ta fascynacja już trochę przeszła, ale do tej pory nie jestem gotów wyrzucić mojej żółtej, za malej bluzy (ba, jeszcze ją noszę :) ). To był taki off-top, więc żeby nie zanudzić was na śmierć przejdę do konkretów. Moje historia z aseksualizmem zaczęła się 6 lat temu. Zakochałem się wtedy w mojej przyjaciółce. Nagle, pewnego razu przeszło. Nawet nie potrafię powiedzieć czy przechodziło tak powoli, czy za jednym zamachem. Przeszło. I od tego czasu nikt mi się nie spodobał. Chociaż to może nie tak... Dalej potrafię docenić piękno kobiety, lecz się w żadnej nie zakochuje.
Aseksualizm, jako orientację, odkryłem ogólnie niedawno, bo rzadko się o nim mówi, ale po 6 latach myślę, że się określiłem, i jest mi dobrze :)
Tak z tych rzeczy bardziej o mnie. Lubie czytać książki. Kiedyś czytałem więcej, teraz czytam tylko takie wyselekcjonowane. Jestem wybredny pod tym względem. :D
Lubie słuchać muzyki. Jak każdy zresztą. Moją ulubionym muzykiem jest piosenkarka- Akiko Shikata. To dlatego że uwielbiam symfoniczny folk itp., ale słucham też normalnej muzyki. Może nie tej amerykańskiej popo-podobnej kreatury, ale znajdzie się bardziej popularny repertuar. :)
Lubię oglądać filmy i seriale. Aktualnie mam wielką fazę na "Once Upon a Time" Czekam też na nowe sezony "Sherlocka", "Bates Motel" i (wstyd się przyznać...) "Teen Wolf". Pod tym względem zawsze otwarty na sugestię.
Lubię moją mamuśkę, bo jest miła, robi dobre ciasto budyniowe, i jak ogląda ze mną skoki narciarskie (jak sporty to tylko zimowe) to się nie denerwuje, kiedy krzyczę "Skuj baba na dziada", albo "Leć, Misiu* leć). Może trochę za bardzo naciska na oceny, ale to taka puszka po piwie w morzu zalet.
Nie lubię się uczyć, co pozostawię bez komentarza.
Nie lubię brukselki, bo jest obrzydliwa.
Nie lubię mojej klawiatury do laptopa, bo jak chcę napisać "ę" to wychodzi "e", a jak piszę "j" to w ogóle nic nie wyskakuję.
Nie pije alkoholu, nie palę papierosów. Nie smakują mi.
Jestem katolikiem, a zarazem LGBT friendly. Dla mnie to się nie wyklucza.
Pytajcie mnie o co chcecie, o wszystko mnie pytajcie. Jestem na was otwarty, chce pogadać
A teraz (z tego co widziałem, to jest to taką tradycją)
:ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto:
Nahapajcie się!!!! Ja nie płace to bierzcie i jedzcie :D
Cieplutko pozdrawiam :P
* Misiu to jest Stoch. Taki chołd dla Adama Małysza :D
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Grzesłav wita!

Post autor: Sherly »

Witaj! :ciasto:

Gratuluję, napisałeś jedno z najbardziej oryginalnych powitań :P

Wiek nam nie przeszkadza, wszyscy są mile widziani.
Już Cię lubię za poczucie humoru. No i za Sherlocka 8) A co do Teen Wolf, każdy ma jakieś guilty pleasures :D Ja na przykład oglądam Glee. Głupie i bez sensu, ale mimo wszystko przyzwyczaiłam się :P

O to chodziło z tym spoglądaniem w słońce? :P https://www.youtube.com/watch?v=nv2qgKCIst4
Grzesłav
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 15 lis 2014, 21:57

Re: Grzesłav wita!

Post autor: Grzesłav »

Dziękuję, Sherly. Ciebie też już od razu polubiłem. Nawet przez internet wyczuwam "bratnie dusze" (nie wspominałem, że lubię "Anie z Zielonego Wzgórza"?? LUBIĘ). Co do guilty plesaures, to właśnie wybieram się na jedną z nich. Tak jest "Top Model". Bardziej "guilty" to być nie może. Na szczęście to już ostatni odcinek, i kończymy z tym programem.
To właśnie ta piosenka :) . Pewnie sam bym znalazł, ale jakoś nigdy nie mogłem poświęcić tej minutki, i dzięki tobie nie muszę.
<Bije ze mnie wdzięczność>
Dobra, bo zaraz Tap Madl, a ja się znowu rozpisuje. Piszcie dalej :P
Awatar użytkownika
avalanche
ASiołek
Posty: 80
Rejestracja: 19 lip 2014, 22:16
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: Grzesłav wita!

Post autor: avalanche »

Witaj :)
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Grzesłav wita!

Post autor: Sherly »

Grzesłav pisze:Dziękuję, Sherly. Ciebie też już od razu polubiłem. Nawet przez internet wyczuwam "bratnie dusze" (nie wspominałem, że lubię "Anie z Zielonego Wzgórza"?? LUBIĘ).
Dobra, bo zaraz Tap Madl, a ja się znowu rozpisuje. Piszcie dalej :P
;) Ja też wyczuwam bratnie dusze przez internet. 90% to przegrana sprawa :roll: Zwykle nie lubię "romantycznych bzdur" ale "Ania..." przypadła mi do gustu bardzo.

Jak się skończy daj znać kto wygrał 8) Oglądałam do pewnego momentu, ale potem jak moja zawodniczka odpadła to mi się odechciało. No i obawiam się że wygra blondyna za którą nie przepadam :/
Awatar użytkownika
dziecko nieba
mASełko
Posty: 133
Rejestracja: 27 sie 2014, 12:39
Kontakt:

Re: Grzesłav wita!

Post autor: dziecko nieba »

Jakimś cudem udało mi się ominąć ten wątek.
W każdym razie z opóźnieniem witam serdecznie :xrazz:
W ramach rekompensaty miej ciasta na zapas :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto:
można poczytać mój taki tam blog
Grzesłav
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 15 lis 2014, 21:57

Re: Grzesłav wita!

Post autor: Grzesłav »

Już 23.00, a ja tu siedzę i odpisuję. Niepojęte :P Ale to tak na serio. Jak mogę, to śpię już o 21.30 ( :aniol: ), ale że to sama przyjemność, to nie ma co zwlekać. Wpierw- dziękuję bardzo avalanche i dziecku nieba za powitanie. Miło mi was poznać, no i dziękuję za ciasto. Mnimuśne :lol:
Co do Ani..., to w podstawówce, kiedy się czytało lektury, to była ta pierwsza, która mi się spodobała. Teraz to jest tak, że otwieram "Cierpienia młodego Wertera", czytam jedno zdanie o tym jak bohater dotyka swoją nogą nogę dziewczyny z którą nie może być, i z tego powodu cierpi bardzo, po czym zamykam "Cierpienia młodego Wertera", a gdy na następnej lekcji pani profesor mówi "Na za tydzień czytamy Fausta", ja tylko takie :shock: -> :lol: -> :(
W Top Model wygrała Osi. Tak fajnie, bo byłem za nią. Tylko ta Krupa mnie denerwowała, i ta jej Poliszczyzna
"I can see You in the best catwalks(?)" "Believe in Yourself"
Ale to taka mniejsza... :D
manti_20
młodASek
Posty: 22
Rejestracja: 27 lis 2013, 23:37
Lokalizacja: lubuskie

Re: Grzesłav wita!

Post autor: manti_20 »

Ah, trochę się spóźniłam , ale witam serdecznie :D :ciasto:
I a już Cię lubię za poczucie humoru :D
Uwielbiam czytać i też nie lubię brukselki ... ;)
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Grzesłav wita!

Post autor: Sherly »

W podstawówce "Ania..." to był niezły powiew świeżości po tych wszystkich nudach.

Super że wygrała Osi, zdecydowanie zasłużyła.

Brukselkę da się zjeść, też kiedyś nie lubiłam ale naprawdę - ona nie ma charakterystycznego smaku który by odrzucał (jak na przykład seler i pietruszka, których absolutnie nie przełknę), po prostu jest... dziwna.
Awatar użytkownika
avalanche
ASiołek
Posty: 80
Rejestracja: 19 lip 2014, 22:16
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: Grzesłav wita!

Post autor: avalanche »

Grzesłav pisze:gdy na następnej lekcji pani profesor mówi "Na za tydzień czytamy Fausta", ja tylko takie :shock: -> :lol: -> :(
Ej, Faust jest fajny :D Kocham operę opartą na tym dramacie :) Masz rozszerzony polski, czy już się program zmienił od czasu, gdy ja byłam w liceum? ;) Bo my tylko fragmenty omawialiśmy na lekcji.
migel
ciAStoholik
Posty: 349
Rejestracja: 8 sty 2013, 16:28

Re: Grzesłav wita!

Post autor: migel »

No i kolejny Nysowianin na forum poza mną? :D
Po liceum będziesz tu studiował czy może gdzieś poza miastem?
Grzesłav
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 15 lis 2014, 21:57

Re: Grzesłav wita!

Post autor: Grzesłav »

Co do brukselki, to są takie koszmary z dzieciństwa. No wiecie "za mamusię, za tatusia, za listonosza" i tym podobne, a jeszcze w takiej okropnej zupie jarzynowej. Uchhhh. Ona się tak unosiła, i była taka wielka i zielona. Okropność...
Nie jestem na rozszerzonym polskim (Bogu dzięki), ale nasza kochana pani profesor z dobroci serca dodaje czasami coś od Siebie, i zamiast się lenić, kończę z "Faustem", i karteczkami do zaznaczania cytatów...
Na pewno nie będę studiować w Nysie. Myślałem o Krakowie, Wrocławiu albo Poznaniu. Nie mam pojęcia co będę robić w dorosłym życiu, i na razie się tym nie przejmuje
Dziękuję Wam za ciepłe przyjęcie i za tyle miłych słów o moim poczuciu humoru :)
Awatar użytkownika
snowleo
łASuch
Posty: 174
Rejestracja: 2 maja 2014, 16:02
Lokalizacja: gg: 2367381

Re: Grzesłav wita!

Post autor: snowleo »

Witaj :) :ciasto:
CloudninowaSWQ
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 25 kwie 2010, 14:06
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Grzesłav wita!

Post autor: CloudninowaSWQ »

[quote="Sherly"]W podstawówce "Ania..." to był niezły powiew świeżości po tych wszystkich nudach.
I tu się muszę zgodzić,też ta książka należała do kanonu ulubionych książek może właśnie dlatego że była taka bardziej luźna,weselsza,mało poważna że tak powiem.Czytając ją miałam dziwne uczucie-tj.to o mnie ta książka była :roll: :) co prawda nie w 100% ale jednak.


Brukselkę NIE da się zjeść,a seler i pietruszka nie odrzuca gdy gotowane zjem choc i do pysznych nie należą ale ujdzie w tłoku jak to mawiała Aśka a tak to nigdy nie jadłam wiec nie wiem.Wg mnie wiek też nie ma znaczenia,grunt to sie dogadać:).Jak na 17-latka dośc pozytywne 1 wrażenie wywarłeś:),co zresztą chyba już zauważyłeś;).Miłego pisania i rozmów z asami:),pozdrawiam ciule :P :lol:
ODPOWIEDZ