Witajcie!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
fortunna
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 1 gru 2014, 22:07
Lokalizacja: Góry

Witajcie!

Post autor: fortunna »

Mam 26 lat i pochodzę z górskiej części małopolski. Ostatnio natknęłam się na Wasze forum i postanowiłam się przyłączyć, "bo mam tak samo jak Wy" :) oprócz stronienia od kontaktów bardzo intymnych jestem typem indywidualisty, co przekłada się na moje kontakty ze środowiskiem. Moją pasją jest muzyka i to jej oddaję się w każdej wolnej chwili. Gram i uwielbiam książki o tematyce muzycznej. Lubię długie wycieczki i placki z jabłkami :D Witajcie :-o Ciasto dla wszystkich :ciasto:
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Witajcie!

Post autor: Sherly »

Witaj :) :ciasto:
fortunna
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 1 gru 2014, 22:07
Lokalizacja: Góry

Re: Witajcie!

Post autor: fortunna »

:D
Awatar użytkownika
Justys245
kASkada
Posty: 521
Rejestracja: 25 lip 2010, 08:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Witajcie!

Post autor: Justys245 »

Cześć fortunna :)
Fajnie, że pojawiają sie nowe osoby z małopolski :D
Ciacho dla Ciebie :ciasto:
fortunna
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 1 gru 2014, 22:07
Lokalizacja: Góry

Re: Witajcie!

Post autor: fortunna »

Dzięki :)
Awatar użytkownika
dziecko nieba
mASełko
Posty: 133
Rejestracja: 27 sie 2014, 12:39
Kontakt:

Re: Witajcie!

Post autor: dziecko nieba »

Witaj!
Jak również ciasto dla Ciebie :ciasto: :ciasto:
można poczytać mój taki tam blog
fortunna
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 1 gru 2014, 22:07
Lokalizacja: Góry

Re: Witajcie!

Post autor: fortunna »

Dziękuję za powitanie :)
Awatar użytkownika
Mr. Bread
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 13 lut 2013, 15:53
Lokalizacja: Poznań

Re: Witajcie!

Post autor: Mr. Bread »

Cześć! :ciasto: Na czym grasz?
CloudninowaSWQ
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 25 kwie 2010, 14:06
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Witajcie!

Post autor: CloudninowaSWQ »

fortunna pisze:Mam 26 lat i pochodzę z górskiej części małopolski. Ostatnio natknęłam się na Wasze forum i postanowiłam się przyłączyć, "bo mam tak samo jak Wy" :) oprócz stronienia od kontaktów bardzo intymnych jestem typem indywidualisty, co przekłada się na moje kontakty ze środowiskiem. Moją pasją jest muzyka i to jej oddaję się w każdej wolnej chwili. Gram i uwielbiam książki o tematyce muzycznej. Lubię długie wycieczki i placki z jabłkami :D Witajcie :-o Ciasto dla wszystkich :ciasto:
Placki jabłkowe mmmm pycha! :ciasto: Ja głodna a ty mi tu takie rzeczy wypisujesz :evil: :wink:
Szkoda,że z tak daleka jesteś,też raczej lubię długie wycieczki i muzykę oczywiście:)ale ksiązki muzyczne?pierwsze słyszę,no chyba,że chodzi cos typu nauka nut ,śpiewu itp.itd.
fortunna
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 1 gru 2014, 22:07
Lokalizacja: Góry

Re: Witajcie!

Post autor: fortunna »

Re: Witajcie!
Postprzez Mr. Bread » 5 gru 2014, 14:22

Cześć! :ciasto: Na czym grasz?

Cześć :) Gram na skrzypcach i instrumentach klawiszowych- keyboard i akordeon. Na każdy nastrój inny instrument :) Nie można się znudzić. A Ty/Wy? Gracie na czymś?
fortunna
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 1 gru 2014, 22:07
Lokalizacja: Góry

Re: Witajcie!

Post autor: fortunna »

przez CloudninowaSWQ » 5 gru 2014, 17:03

Placki jabłkowe mmmm pycha! :ciasto: Ja głodna a ty mi tu takie rzeczy wypisujesz :evil: :wink:
Szkoda,że z tak daleka jesteś,też raczej lubię długie wycieczki i muzykę oczywiście:)ale ksiązki muzyczne?pierwsze słyszę,no chyba,że chodzi cos typu nauka nut ,śpiewu itp.itd.

Fakt, wieczorem nie powinnam wspominać o takich pysznościach... jeszcze z cynamonem... ,mniamm :)
Fakt, małopolskie i łódzkie to spora odległość, ale dzięki współczesnej mobilności można sobie chociażby na takim forum pogadać :) Jeśli chodzi o książki muzyczne to czytam dużo biografii muzyków, powieści biograficzne i historię muzyki. Biografie generalnie przedstawicieli muzyki klasycznej. To zdumiewające jak wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć za niewielką cenę, bo książki jakie udaje mi się nabywać w sklepach internetowych są niemal za grosze. Dzięki temu mam już sporą kolekcję. Gdyby jeszcze czasu było tyle, aby to wszystko parokrotnie przeczytać :)
Jakiej słuchasz muzyki? :)
Awatar użytkownika
Mr. Bread
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 13 lut 2013, 15:53
Lokalizacja: Poznań

Re: Witajcie!

Post autor: Mr. Bread »

fortunna pisze:Cześć :) Gram na skrzypcach i instrumentach klawiszowych- keyboard i akordeon. Na każdy nastrój inny instrument :) Nie można się znudzić. A Ty/Wy? Gracie na czymś?
Ooo to ciekawie. Pewnie jesteś po szkole muzycznej?

Też gram na trzech instrumentach, ale tylko amatorsko-hobbistycznie. A zresztą to nie wątek o mnie. :D
fortunna
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 1 gru 2014, 22:07
Lokalizacja: Góry

Re: Witajcie!

Post autor: fortunna »

Niestety do szkoły muzycznej nie chodziłam, ale miałam wystarczająco dużo zapału by się nauczyć :) i oczywiście dobry słuch, bo bez tego ani rusz :) trochę się podpatrywało muzykujących, czasem któryś coś pokazał i to dało podwaliny do rozpoczęcia przygody z muzyką :)
Fajnie, że coś o sobie napisałeś, bo generalnie ten dział służy do zapoznania się. Wiemy więc, że na forum jest co najmniej dwóch muzyków :D pochwal się na jakich instrumentach grasz.
Awatar użytkownika
Mr. Bread
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 13 lut 2013, 15:53
Lokalizacja: Poznań

Re: Witajcie!

Post autor: Mr. Bread »

Nazwanie mnie muzykiem to gruba przesada. :P
Obecnie moją muzyczną miłością jest coś, co najpopularniej nazywa się karimba, albo kalimba. Choć ja gram na najbardziej tradycyjnej, plemiennej wersji i w tej postaci nazywa się "nyunga nyunga mbira". Bardzo przyjemnie się na tym brzdęka. Chętnie sprawiłbym sobie następną, już z tych współczesnych, z jakimś ciekawym strojem, ale mnie nie stać. :]
Gram jeszcze na ukulele i okazjonalnie na harmonijce.
fortunna
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 1 gru 2014, 22:07
Lokalizacja: Góry

Re: Witajcie!

Post autor: fortunna »

Wow, przyznam, że o kalimbie nie słyszałam i musiałam sobie wygooglać. Na youtubie widziałam filmik i przyznaję, że to instrument o bardzo ciepłej barwie. Dobry na własne kompozycje. Masz jakieś? Byłam w ostatnim czasie w bliskim Ci zapewne muzeum instrumentów muzycznych, ale chyba kalimby tam nie ma, prawda? Ukulele chyba widziałam, tak mi się zdaje. Swoją drogą, zebrany tam zbiór instrumentów robi wrażenie. W oko wpadła mi harmonia pedałowa, kojarzysz? Zabawny instrument :)
Jeśli zaś chodzi o nazwę, to osoby grające są muzykami. Zatem też nim jesteś ;)
ODPOWIEDZ