Witam

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Biała
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 9 gru 2014, 21:08

Witam

Post autor: Biała »

Witam wszystkich
spóźniona trochę, bo dostałam wiadomość, że konto nieaktywne i mam czekać na koleją wiadomość. Dopiero dzisiaj eksperymentalnie sprawdziłam, że działa ;-)
Nie wiem za bardzo co napisać... rocznik '92, obecnie studentka PW, prawie inżynier. Prawie, które robi wielka różnicę.
Pierwszy raz jestem na takim forum, a o aseksualności wiem mniej więcej od półtora roku i to przez przypadek. Jakby się tak poważnie trzymać którejś z wersji podziału, to ja jestem "najcięższy" przypadek, z tych aromantycznych ;-) I uparcie twierdzę, że "nie potrzebuje definicji", przynajmniej zazwyczaj. Z ciekawości zaczęłam forum czytać, bo po przeprowadzonym na mnie "eksperymencie w kontrolowanych warunkach" kilka tygodni temu nad paroma rzeczami zaczęłam się zastanawiać... Ogólnie jak do tej pory stwierdzam, że orientacja seksualna, czy też jej brak, zależnie jaka jest tego aktualna teoria, nie ma zauważalnego wpływu na życie.
Coś o mnie... Muzykę lubię różną, w telefonie mam zbiór mieszany bez ładu i składu, jak coś usłyszę, co mi się spodoba, słucham niezależnie od gatunku. Podobno umiem rysować, to znaczy umiałabym jakbym ćwiczyła od dziecka, a nie beztrosko talent marnowała ;-) Piszę opowiadania i wiersze, długi czas głównie dla siebie tworzyłam i chowałam, z chorobliwej wręcz nieśmiałości i nerwicy lękowej, dopiero od 18 roku życia odważyłam się w sieci cokolwiek opublikować, blogi grupowe czasem się przydają...
Interesuję się LD i ogólnie odmiennymi stanami świadomości, chociaż na poważnie eksperymentuję z tym dopiero od roku, jako przyszła (mam nadzieję ;-)) pani naukowiec biochemik szukam sposobów na kontrolowaną stymulację produkcji DMT w mózgu. A wzorem dawnych wynalazców i alchemików siebie samą w roli własnego królika doświadczalnego widziałabym bardzo chętnie ;-)
Matka jest o 21 lat starsza od swojego dziecka. Za 6 lat dziecko będzie 5 razy młodsze od matki. Gdzie jest ojciec??
Awatar użytkownika
taka_m
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 9 gru 2014, 16:37
Lokalizacja: Szczecin

Re: Witam

Post autor: taka_m »

Witaj :ciasto: :D
A gdy rozsądku głos gdzieś zaginie to
wiedz, że ryzyko czasem ma sens.
Awatar użytkownika
dziecko nieba
mASełko
Posty: 133
Rejestracja: 27 sie 2014, 12:39
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: dziecko nieba »

Witaj!! :ciasto: :ciasto:
można poczytać mój taki tam blog
ODPOWIEDZ