Skad sie biora wasze ksywy?

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
ladybug83
młodASek
Posty: 25
Rejestracja: 22 sty 2007, 23:02

Re: Skad sie biora wasze ksywy?

Post autor: ladybug83 »

Ladybug to biedroneczka :D :D :D, która ma na sobie moje ulubione kolory... i wogóle biedronki są SUPER :kocha: :kocha: :>:>:> natomiast 83 ---> 1983 --> rok mojego urodzenia :>:> :mrgreen:
"It's like you're a drug, It's like you're a demon I can't face down..."
Arilin
łASuch
Posty: 167
Rejestracja: 24 mar 2007, 01:44

Post autor: Arilin »

Robiłam porządki na półce i w ręce wpadła mi się książka fanatsy z serii Zapomniane Królestwa. I jedna z bohaterek to właśnie była Arilin. Książkę czytałam wieki temu, treści za badzo nie pamiętam, a ten nick tak jakoś mi się spodobał :)
Awatar użytkownika
anonymouse
mASełko
Posty: 130
Rejestracja: 9 lut 2007, 23:48

Post autor: anonymouse »

A ja chcę pozostać anonimowy ^^. Dodałem literkę i wyszła z tego dodatkowa mysz :P.
Awatar użytkownika
moth
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 26 sty 2007, 23:49
Lokalizacja: Wa-wa

Post autor: moth »

Moth czyli ćma ,a dlatego ćma ,że jakbym mógł to prowadziłbym wieczorno-nocny tryb życia.
Nie cierpie wstawać z rana - no wiadomo ,że jak muszę to muszę (czyli przez 5 dni w tygodniu) ale i tak do południa jestem na wpół przytomny. 'Uaktywniam' się zwykle pod wieczór ,no i wtedy mam czas posiedzieć trochę w necie.
alba100
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 14 mar 2007, 09:32
Lokalizacja: śląskie

Post autor: alba100 »

moj nick to z łaciny "biała perła" ślicznie :mrgreen:
a potem sie okazało, że gdzieś jest taka firma wywozu śmieci :lol: :roll: ale dowiedziałam się o tym duuużo później, <lol2>
Nie naśladuj nikogo - popełniaj oryginalne błędy ;>
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Magda-to moje imię (właściwie powinno być Magdalena, ale jak na mój gust, to moje pełne imię jest za długie :) ). Gdybym miała wybierać z różnych postaci filmowych, z anime czy z tytułów piosenek, to trochę by było do odrzucenia, dlatego też wpisałam jako nick swoje imię :) .

Oh, trochę to poplątane. Trudno, niech tak zostanie :D .
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
Awatar użytkownika
Nooki
mASełko
Posty: 131
Rejestracja: 22 sty 2007, 15:12
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nooki »

Kiedś, na początku, kilka lat temu zastanawiałem się nad nikiem żeby wbić się na jakąś pocztę (chyba wp). Te związane z moim imeniem były powpisywane, te które się kojarzą z tym co przedstawiam jak się mnie widzi też. Chciałem wpisać charakterystyczne cyfry określające mój wzrost (215cm) ale nie mogło się zaczynać od cyfr. Wpadła mi w oko nazwa telefonu (Nokia) ale stwierdziłem że to takie banalne. Potem odjąłem ostatnią literkę i skojarzył mi się z tym jakiś bóg (chyba grecki) uosabiający psoty i swawolę (chyba). Niestety ten nick też był zajęty. Zamieniłem "o" na "u" ale... taż zajęte. Zanim zmieniłem zupełnie nazwę wpisałem Nooki i akceptacja. Tak przyległo do mnie i zostało. Teraz jak się spotkam z moją ksywką to wpisuję poprostu Nooki_215 i wtedy wiem że tego 100% nikt nie ma!!
Oto moja mała historia
Pozdr 8)
Now I know,
only I can stop the rain
kelpie86
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 27 lis 2006, 08:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kelpie86 »

haha u mnie tez postac z literatury...mitologiczny stwor nota bene w konia sie zmieniajacy...i ludzi topiacy;) gorzej gdy sie dowiedzialam ze to tez rasa psowi to niezbyt mi przypadajacych do gutu ale nicka mam od...9lat mniej wiecej i nie zmienie ;P pozdrowki
kochac jak to latwo powiedziec ...
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

A ja o sobie to chyba nie muszę już nic dodawać :roll:
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Skąd się biorą wasze ksywy?

Post autor: DZIEWICA8 »

W moim przypadku sprawa jest dosyć prosta: DZIEWICA dlatego, że po prostu jestem dziewicą, a 8 ? - o tym pisałam na początku w temacie Witam wszystkich! w dziale Przywitaj się, więc nie będę się tu powtarzać.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
kocyk
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 25 cze 2007, 15:48

Post autor: kocyk »

A ja od nazwiska... Nic wymyslnego a zawsze do mnie tak mowiono... :)
Awatar użytkownika
Ogrzyczka (nie-as)
pASibrzuch
Posty: 214
Rejestracja: 18 maja 2007, 20:15
Lokalizacja: Warszawa, fabryka czekolady :)

Post autor: Ogrzyczka (nie-as) »

A ja swoje pierwsze konto mailowe założyłam jeszcze u koleżanki z kompa, więc na szybkiego wymyśliłam taką durną nazwę :mrgreen: A potem mi przyszło, że to podświadoma auto-aluzja do mojego wyglądu :lol: No to na nicka też się nadaje...
magorek
mASełko
Posty: 123
Rejestracja: 3 kwie 2007, 20:39
Lokalizacja: śląsk

Post autor: magorek »

"ogrzyczka" a cóż to ma z wyglądem związanego? :P
ja od imienia i nazwiska, a przy okazji magorek to chyba po słowacku (lub czesku- nie jestem pewna) po prostu: magdalena :mrgreen:
All men dream: but not equally. Those who dream by night in the dusty recesses of their minds wake in the day to find that it was vanity: but the dreamers of the day are dangerous men, for they may act their dreams with open eyes, to make it possible
Awatar użytkownika
Ogrzyczka (nie-as)
pASibrzuch
Posty: 214
Rejestracja: 18 maja 2007, 20:15
Lokalizacja: Warszawa, fabryka czekolady :)

Post autor: Ogrzyczka (nie-as) »

A pamięta ktoś np. Fionę ze Shreka? ;) A jeszcze zanim to nakręcili, to trochę grałam z chłopakami w RPG fantasy i tam też występowały ogry :mrgreen: Ee, w sumie to nie wiem co mam wspólnego z 3-metrowymi zwalistymi prześladowcami ludzi, ale mi się spodobało samo w sobie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Trudno nie pamiętać królewny Fiony :D . Oczywiście, że ogry były już wcześniej, np. u Tolkiena :kocha: , chociaż on nazywał je orkami, ale zapewniam, że to jest jedno i to samo :D .
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
ODPOWIEDZ