Z naszego forum odchodzą ważne osoby.

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
Salomea

prawie jak Sherlock Holmes ;-)

Post autor: Salomea »

Jestem genialna (będę to sobie wmawiać :wink: ) chociaż pewnie bardziej prawdopodobna jest wersja pt "głupi ma szczęście" Znalazłam w otchłani for Avenu jedną zaginioną Jolkę, przynajmniej tak mi się wydaje. :wink: Oczywiście nie napiszę co to za Jolka, chciałam się tylko z wami podzielić tą radosną nowiną, szukajcie a znajdziecie. :mrgreen: :wink:
:idea: Może urządzimy sobie polowanie na Jolki? Będziemy je łapać i zakuwać w dyby. :diabel: :mrgreen:
Naturalnie "Jolka" na naszym forum ma inny login, więc wpisywanie nicków uciekinierów w google nic nie da.
Proszę niech mnie ktoś pocieszy i napisze, że pomimo tego, iż zajmuję się takimi p.i.e.r.d.o.ł.a.m.i (ach ta cenzura) wciąż jestem normalna (możecie nawet kłamać) :mrgreen: :wink: :wampir:
Awatar użytkownika
Uluru
pASibrzuch
Posty: 284
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: prawie jak Sherlock Holmes ;-)

Post autor: Uluru »

Salomea pisze:Proszę niech mnie ktoś pocieszy i napisze, że pomimo tego, iż zajmuję się takimi p.i.e.r.d.o.ł.a.m.i (ach ta cenzura) wciąż jestem normalna (możecie nawet kłamać) :mrgreen: :wink: :wampir:
Wszyscy jesteśmy na granicy normy :diabel:. Pocieszyłam?
P.S. W swoim życiu też zajmuję się p.i.e.r.d.o.ł.a.m.i, bo lubię. I wara znormalizowanej ludzkości od moich pierdół! Niech żyją p.i.e.r.d.o.ł.y!
Uluru
Obrazek
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

spoko
jeszcze sie doczekacie powrotu corek i synow marnotrawnych :wink:
:lol:

pzdro
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Awatar użytkownika
Nooki
mASełko
Posty: 131
Rejestracja: 22 sty 2007, 15:12
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nooki »

juz nie ma złudzeń. Nie znajdą się więcej. poszli do puchatka i popijaja miodek z tygrysem, dzikiem i innymi ludzmi lasu
Now I know,
only I can stop the rain
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

A ja chyba wiem, co się z nimi stało :twisted:
Czczony nie tylko w Chinach
Salomea

Post autor: Salomea »

I nie podzielisz się z nami tą wiedzą? :P :mrgreen:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Znikający ludzie

Post autor: Ant »

Pewnie mnie spotka to samo, co ich, bo się okaże, że za dużo wiem :P :twisted:

A idzie to tak. Autorem tematu jest niejaka Salomea, która - bądź co bądź - jest wampirzycą :wampir: Powstał on zapewne dla odwrócenia uwagi, że niby ona wcale nie powysysała im krwi :wino: A Jolanta pewnie teraz biega zgarbiona u jej bogu, bącząc pod nosem "Mastress! Mastress!" :P

Proste :P
Czczony nie tylko w Chinach
Salomea

Post autor: Salomea »

Żeby mnie nazywać wampirzycą, też coś… nie jesteś na bieżąco, teraz jestem wilkołakiem. :diabel: Wszystkich zaginionych związałam i trzymam w leśniczówce, będę ich zjadać po kolei. Później zjem was, a mnie zje inny wilkołak, a potem jak twierdzi pan Kononowicz “nie będzie niczego” :diabel: :mrgreen:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Moje grizzly nie bać się wilkołak :twisted: :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Post autor: ewutek »

Huhu, ale offtop :shock: :lol: ...czyli po staremu. :mrgreen: :ciasto:
Awatar użytkownika
anonymouse
mASełko
Posty: 130
Rejestracja: 9 lut 2007, 23:48

Post autor: anonymouse »

W sumie to temat jest taki, że można offtopować, wątpię, żeby ktoś w nim kiedyś szukał jakiś konktretnych informacji ^^.

Kto jeszcze lubi Spaghetti? :D :diabel:
Salomea

Post autor: Salomea »

ewutek pisze:Huhu, ale offtop :shock: :lol: ...czyli po staremu. :mrgreen: :ciasto:
Z nałogiem nie wygrasz. :wink: :mrgreen: :wampir:
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Post autor: ewutek »

Salo, teraz Ty zniknęłaś! :shock: :(
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

A może to seksualni porywają naszych i przeprowadzają na nich eksperymenty w swoich tajnych laboratoriach w celu wyprania mózgu i nawrócenia na jedyną ich zdaniem słuszną drogę? :P :diabel: :shuriken:
Wcześniej dzięki oddziałom komarów-kamikaze wprowadzają do krwioobiegu wybranych jednostek serum kłamstwa, które sprawia, że dana osoba dobrowolnie ogłasza, że znika na jakiś czas lub na zawsze i nam się potem wydaje, że to takie normalne.

A to spisek!!!!!!! :evil:
Salomea

Post autor: Salomea »

ewutek pisze:Salo, teraz Ty zniknęłaś! :shock: :(
Chcielibyście, możecie sobie pomarzyć :P :wink: :wampir:
ODPOWIEDZ