Sny, mary i koszmary

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
Nooki
mASełko
Posty: 131
Rejestracja: 22 sty 2007, 15:12
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nooki »

Miałem sen a raczej jakąś taką migawkę dziś podczas leżakowania po 2-im lunchu w pracy. Szedłem łąką i nagle, niewiadomo skąd, wpadłem w kanał odpływowy. Tak, że wystawała mi głowa. Zobaczyłem, że jedzie spychacz, a ja nie miałem się jak schować. Po momencie byłem kierowcą spycharki i uciąłem sobie głowę.
Obudziłem się oblany kubkiem wody przez szefa...
Now I know,
only I can stop the rain
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Post autor: ewutek »

Dwa dni temu miałam niemal profetyczny sen: Stoję na plaży, piękna noc, gapię się w niebo, za moimi plecami jacyś ludzie schronieni w jaskini. Nagle wołam do nich, żeby szybko przybiegli zobaczyć na niebie jak wszystkie planety naszego układu słonecznego zchodzą się w jednej pionowej linii (koniunkcja astronomiczna). To było lekko przerażające widowisko. :) Później znaleźliśmy się we wnętrzu wspomnianej jaskini i jakiś głos nakazał wszystkim odczytać naskalną inskrypcję-zagadkę.
Awatar użytkownika
Miglanc
ASiołek
Posty: 59
Rejestracja: 28 mar 2007, 11:27
Lokalizacja: z za biurka

Post autor: Miglanc »

Normalnie pozazdrościć opisujecie całą game doznań od koszmarów po radości. Ja niestety nie pamiętam snów, jedynie po przebudzeniu co mam to nerwa albo usimiech na twarzy - jakaś skleroza czy coś.
Pesymista to osoba, która z dwojga złego wybiera obydwa.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Ostatnio mam coraz więcej snów złożonych - w trakcie jednego snu przeżywam około czterech-pięciu przygód w różnych miejscach - standardowy motyw z pociągiem, z którego trzeba wyskoczyć w biegu; do tego jakieś nieznane lokacje, seryjni mordercy, duchy itp. Ostatnio był motyw ze zjawami trzech wielkich samurajów, które to zjawy przeniosły mnie do feudalnej Japonii i zostawiły na pastwę losu (zamieniły się w gliniane figurki). Dwa dni temu miałam też sen inspirowany postacią z pewnego amerykańskiego serialu (Heroes) - moim współlokatorem był seryjny morderca, który otwierał ofiarom czaszki palcem (zaawansowana telekineza czy coś - gość przesuwa palcem w powietrzu, a czaszka się w tym momencie 'przepiłowuje'). Chyba powinnam czytać mniej książek i oglądać mniej filmów :P
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

!

Post autor: ewutek »

Agnieszka pisze:gość przesuwa palcem w powietrzu, a czaszka się w tym momencie 'przepiłowuje'). Chyba powinnam czytać mniej książek i oglądać mniej filmów :P
...powinnaś pisać scenariusze filmowe na podstawie swoich snów, sukces w szołbiznesie gwarantowany! :D
(Kogo by można obsadzić w roli telekinetycznego mordercy? :mrgreen: )
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Hmm... jest parę snów, które pamiętam, ale narazie nie chcę ich opowiadać :(
Ja mam coś takiego, jak sny świadome, tzn. kiedy śpię, to wie, że to robię i mogę w dowolnym momencie się obudzić, jeśli zechcę, i kontrolować przebieg snu (przydatne przy koszmarach :), których już dawno nie miałam).
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: !

Post autor: Ant »

ewutek pisze:(Kogo by można obsadzić w roli telekinetycznego mordercy? :mrgreen: )
Proponuję Papę Rydzyka - swą myślą porusza tłumy ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Parkinson
fantAStyczny
Posty: 545
Rejestracja: 4 lut 2007, 11:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Parkinson »

no ja miałem 'fajne' sny ostatnio zupełnie jak za czasów dziecinnych moja śmierć. Dokładniej rzecz ujmując jestem małym chłopcem (czasami dorosłą osobą ale płci nie znam ;p ) i jestem goniony jak zwierzyna praz jakiś wojskowych nigdy nie wiem jaki to okres czasu za każdym razem inna broń i ubiory z innej epoki nie pasujące do broni. jedyne co łączy te sny to to że jest to ta sama trasa i zawsze to samo miejsce nigdy nie mogę zmienić trasy biegu coś strasznego :( zupełnie jak film którego aktorem jestem ja :? .

w innych snach zawsze mogę kierować swoimi wyborami ale to ... nie wiem co o tym myśleć :?
Awatar użytkownika
camellia
ciAStoholik
Posty: 355
Rejestracja: 21 maja 2007, 23:27

Post autor: camellia »

Bardzo często śniły mi się cmentarze, pogrzeby, groby najbliższych i różne ceremonie związane ze śmiercią. Przerażające!

A kiedy mam gorączkę, zawsze śni mi się to samo. Nie będę tego opisywała, bo to sam chaos ;) ale to coś niesamowitego. Nigdy jeszcze, kiedy miałam 39 stopni gorączki, nie śniło mi się nic innego. Zawsze sceny te same, identyczne 8)
Awatar użytkownika
anonymouse
mASełko
Posty: 130
Rejestracja: 9 lut 2007, 23:48

Post autor: anonymouse »

Mam tak samo, ale zaczyna się dopiero od około 40-41 stopni! Tracę wtedy przytomności i zawsze tan sam chaos. Dziwne trójwymiarowe kształty i wszystko co widzę czuję w ustach. :D Niezła jazda.
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

luz zapewne kazdy tak ma jak sie mu mozg smazy jak filety rybne na teflonowej patelni :mrgreen: :wink:
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Awatar użytkownika
Tołdi
ASiołek
Posty: 54
Rejestracja: 23 sty 2007, 12:48
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tołdi »

a mi się ostatnio śniło, że jestem w ciąży!!
:shock: :shock: :shock:
???
"Wszystko będzie jak być powinno - bo tak już jest urządzony świat"
kaanan
starszASek
Posty: 44
Rejestracja: 19 maja 2007, 18:24

Post autor: kaanan »

o, mi też się to czasami śni. koszmar :P
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

dobrze ze ja nie mam takich makabrycznych snow ;) LoL
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Post autor: clouds clear »

Tołdi pisze:a mi się ostatnio śniło, że jestem w ciąży!!
:shock: :shock: :shock:
???
Miałam taki okres w życiu , że często śniło mi się, że jestem w ciąży.Najczęściej miały sie urodzić bliźnięta... :shock: :shock: :lol:
einmal ist keinmal
ODPOWIEDZ