Cześć!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Katia S.
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 17 sie 2015, 20:57
Lokalizacja: Bressslau!

Cześć!

Post autor: Katia S. »

Hej!

Jestem Kat, rodowita Wrocławianka, lat 23. Studentka prawa, z zawodu nauczycielka angielskiego (i oby tak zostało). Że jestem aseksualna zdałam sobie sprawę w 2011 roku mieszkając w Walii i dzieląc dom z parą wspaniałych i posiadających bogatą wiedzę na tematy LGBT+ lesbijek. Były na tyle kochane, że przeprowadziły mnie przez różne głębokie rozkminy życiowe z których wyszłam wiedząc, kim jestem.

W życiu prywatnym pasjonuję się komiksami i jestem serialoholikiem - obydwu rzeczy oglądam/czytam zdecydowanie za dużo. ;) Hobbystycznie pałam się fanfikciarstwem i analizuję do bólu filmy, które mi się podobają. Lubię też klasyczną literaturę rosyjską i francuską. I psy. Kocham psy. Psy to moja jedyna słabość.

Moi znajomi to w 90% osoby LGBT, ale nie znam żadnych innych aseksualistów. A z chęcią poznam. (A jeśli gdzieś po drodze poznam też jakąś miłą dziewczynę do przytulania i oglądania razem seriali, też będzie fajnie. :) )
translucent
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:40

Re: Cześć!

Post autor: translucent »

Witaj na forum! :ciasto:
Pod serialoholizmem to ja również mogłabym się podpisać :wink:
Mnishka
starszASek
Posty: 44
Rejestracja: 17 cze 2014, 09:54

Re: Cześć!

Post autor: Mnishka »

witaj :ciasto:
Katia S.
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 17 sie 2015, 20:57
Lokalizacja: Bressslau!

Re: Cześć!

Post autor: Katia S. »

Dzięki za ciasto! <3

Serialoholizm to praktycznie sposób życia. :D
Awatar użytkownika
danica0
mASełko
Posty: 108
Rejestracja: 13 cze 2015, 06:49
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Cześć!

Post autor: danica0 »

Psy! Mojego Tofika to wszyscy kochają :D
Serialoholizm - jak najbardziej!
"Always remember how you are"
Awatar użytkownika
Andyomene
mASełko
Posty: 114
Rejestracja: 11 cze 2015, 14:34
Lokalizacja: Katowice

Re: Cześć!

Post autor: Andyomene »

Hej c: To wszystko brzmi mega sympatycznie. Swoją drogą, tylko pozazdrościć takiego wsparcia i przewodnictwa, a pogratulować upodobań literackich c;
Awatar użytkownika
ouo
ciAStoholik
Posty: 328
Rejestracja: 25 lut 2015, 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cześć!

Post autor: ouo »

Witam Wrocławiankę! Miło mi poznać. :rozowe: Chętnie wyskoczę na kawę/spacer/coś jeśli będziesz miała chęć.

Jakie seriale i komiksy lubisz? :)
(~˘▾˘)~
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Cześć!

Post autor: Sherly »

Witaj! :ciasto:
Wrocław, 23 lata, studentka prawa... Brzmi bardzo znajomo. Kojarzysz mi się z kimś, ale Ty to na pewno nie ona 8) Zazdroszczę fajnych i oświecających znajomych! Dobrze trafiłaś na ludzi :-)

Czuj się jak u siebie i powodzenia w szukaniu aseksualnych znajomych :-)
ODPOWIEDZ