Hejka ;D

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
katrina72
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 2 paź 2015, 21:58

Hejka ;D

Post autor: katrina72 »

Jak wypada się przedstawić to i od tego zacznę ;p

Witam wszystkich forumowiczów! ;D

Może trochę o mnie. Cóż, mam 21 lat i studiuję sobie w Bydgoszczy. Ostatnio interesuję się głównie cosplayem i mam nikłą nadzieję, że może i na tym forum znajdą sie osoby tym zainteresowane ^^' Co do innych zainteresowań to chyba wszystkiego po trochu... Dużo DIY, także anime, mangi, japonii ogólnie, filmów sf (superbohaterowie najlepsi! <3), a z książek to fantasy lubię najbardziej... No nie wiem co tam jeszcze ;p

Co do tematyki typowej dla tego forum:
Długo się zbierałam do rejestracji, jestem dość nieśmiała, ale mam nadzieję, że uda mi się tutaj trochę poudzielać ^^'
Nie wiem, czy na pewno jestem ASem w 100%, może jestem domi (jak któraś z dziewczyn na tym forum wspomniała, czym mnie uświadomiła, że takie coś istnieje xd), tylko po prostu jeszcze nie spotkałam tego jedynego? ;c
Nie miałam zbyt wielu związków, ale nigdy nie odczuwałam potrzeby zbliżenia, a wręcz seks mnie obrzydza ;/
Jednak samotność trochę mi ciąży, marzę o romantycznym związku opartym na zrozumieniu i przyjaźni, szukam bratniej duszy, z którą będę mogła być na dobre i na złe ^^'
translucent
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:40

Re: Hejka ;D

Post autor: translucent »

Witaj na forum! :ciasto:
Fantastyka i superbohaterowie to zdecydowanie również moje klimaty :)
Awatar użytkownika
katrina72
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 2 paź 2015, 21:58

Re: Hejka ;D

Post autor: katrina72 »

Ciacha są pycha ;3
Jaką ciekawą książkę lub film byś poleciła? ;p Ja na pewno Pana Lodowego Ogrodu <3
translucent
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:40

Re: Hejka ;D

Post autor: translucent »

Pana Lodowego Ogrodu również lubię, choć przyznam się, że jeszcze nie przeczytałam ostatniej części. Ale gdzieś w planach czytelniczych na przyszłość to mam.
Ostatnio wciągnęłam się za to w "Opowieści z meekhańskiego pogranicza" Wegnera, na razie mam dwie części przeczytane z czterech i poluję na kolejne. No i zawsze mogę polecić "Amerykańskich Bogów" Gaimana, czy "Dworzec Perdido" Mieville :D
Awatar użytkownika
danica0
mASełko
Posty: 108
Rejestracja: 13 cze 2015, 06:49
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Hejka ;D

Post autor: danica0 »

Witaj ;D
W końcu ktoś z mojej okolicy! :mrgreen:
:ciasto: :ciasto:
Japonia <3 A jeśli chodzi o anime to można powiedzieć, że dopiero raczkuję na tej płaszczyźnie
"Always remember how you are"
derek
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 29 wrz 2015, 17:55

Re: Hejka ;D

Post autor: derek »

Hey :)
ODPOWIEDZ