Witojcie! :)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
dorothy_s
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 7 wrz 2015, 22:34

Witojcie! :)

Post autor: dorothy_s »

Chyba złapałam jesienną deprechę i szukam kontaktu z ludźmi... internet też jest dobrym miejscem na poznanie kogoś nowego i interesującego, więc czemu nie spróbować i nie pokazać się światu wirtualnemu? :mrgreen:

Jestem kobietą w wieku 38 lat. Wcześniej nie zdawałam sobie sprawy z mojego aseksualizmu. Mysłałam, że to jakieś inne problemy, problemy rodzinne, z dzieciństwa itp. itd. Ale od prawdy nie da się uciec.

Byłam kiedyś w długoletnim związku, w którym seks był dla mnie poświęceniem :roll: i męczyło mnie to, że nie było między nami przyjaźni :shock: . Związek się rozpadł a ja poczułam ulgę. W chwili obecnej już od ponad 10-ciu lat nie współżyję (po raz kolejny :shock: ) i nie mam takiej potrzeby, żeby to robić (...). Od czasu do czasu zawieram jakieś mało znaczące znajomości z mężczyznami. Mało znaczące, bo oni głównie szukają seksu (jestem raczej atrakcyjną osobą). Z natury raczej jestem nieśmiała, więc pewnie stąd te perypetie... :wink: Trudno jest znaleźć w dzisiejszych czasach osoby, które szukają przyjaźni, z którymi można mieć wspólne tematy i dlatego postanowiłam założyć tutaj swoje konto. Może znajdę tutaj to, czego szukam :)
W wolnych chwilach lubię sport, czytam, słucham muzyki, lubię kino, koncerty. Ostatnio zainteresowałam się florystyką. Chciałabym kiedyś wyjechać z Polski, bo nie podoba mi się tu i w związku z tym lubię też geografię. Lubię marzyć o tym, że mogłabym zamieszkać gdzieś z daleka od tego kraju i tutejszych problemów (nie lubię polityki i dbam o higienę psychiczną).

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
DorotA_S
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Witojcie! :)

Post autor: marisaxyz »

witaj na forum :D ja też lubię dobre kino i koncerty chociaż rzadko jeżdżę :)
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Awatar użytkownika
sun
mASełko
Posty: 107
Rejestracja: 23 lip 2015, 22:11

Re: Witojcie! :)

Post autor: sun »

Witaj wśród swoich :) :ciasto:
"Samotność jest prawością, potem oczywistością. Jest naturalnym odsunięciem się od iluzji. Jest stanięciem oko w oko z czarną dziurą. Jest przerażeniem i wyzwoleniem od przerażenia. Jest tunelem do życia. Nie zna smaku prawdziwego życia, kto przez tunel samotności się nie przeczołgał."
Awatar użytkownika
danica0
mASełko
Posty: 108
Rejestracja: 13 cze 2015, 06:49
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Witojcie! :)

Post autor: danica0 »

Witaj :ciasto: :ciasto:
Rozgość się
"Always remember how you are"
ODPOWIEDZ