nowa (40+)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
WhiteVelvet
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 2 lis 2015, 19:00

nowa (40+)

Post autor: WhiteVelvet »

Witam,
Chyba właśnie znalazłam "swoje" miejsce...
Mam 41 lat i jakoś nigdy nie udało mi się nawiązać bliższej, romantycznej znajomości i mało tego- wcale do tego nie tęskniłam... Wydawało mi się, że po prostu jestem "oziębła" i już ... Myślałam, że to wynik kompleksów na punkcie swojego wyglądu (mam problem z nogą, który jest dość widoczny) lub kiepskich relacji z ojcem. Większość życia właśnie na to zrzucałam fakt, że nie interesują mnie bliższe relacje damsko-męskie, nie chciałam się angażować... A tymczasem okazuje się, że trafiłam tu - do osób, którym tak jak mnie wystarczy miły dotyk, przytulenie, pocałunki ... i pomyślałam, że może jeszcze nie wszystko stracone i mogę poszukać jakiejś bratniej duszy (i ciała ;) ) Każdy z nas jest trochę inny w tej aseksualności i to jest właśnie fascynujące...
Jestem zodiakalnym bliźniakiem- ciągle poszukującym nowych wyzwań i celów, obecnie mieszkam w okolicy Warszawy ...
Kocham swoją pracę, zwierzęta, dobre kino, operę, muzykę, książki i podróże ...
Kocham kontakt z ludźmi, fascynuje mnie ich poznawanie, lubię pomagać innym, a w przyjacielskich relacjach jestem bardzo oddana ... potrafię też być samotnikiem (chwilowo) ...
Ale chyba przyszedł czas na zmiany ...
Bardzo chciałabym poznać mężczyznę ASA, który jednak lubi bliskość kobiety i chciałby mieć kogoś blisko-tak jak ja ...
Chciałabym też poznać innych ASów, dlatego tu jestem, żeby może bardziej zrozumieć siebie ...

Witam wszystkich serdecznie, Velvet :)
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: nowa (40+)

Post autor: marisaxyz »

Cześć, witaj na forum :D
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Awatar użytkownika
LadyMoon
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 30 lip 2014, 13:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: nowa (40+)

Post autor: LadyMoon »

cześć :) :ciasto:
Well, i rock SPD, deal with it.
WhiteVelvet
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 2 lis 2015, 19:00

Re: nowa (40+)

Post autor: WhiteVelvet »

Cześć :)

Dzięki za przywitanie :) :ciasto: :ciasto: :ciasto:
Awatar użytkownika
sun
mASełko
Posty: 107
Rejestracja: 23 lip 2015, 22:11

Re: nowa (40+)

Post autor: sun »

Witaj na naszym forum :ciasto: Pozdrawiam serdecznie :D
"Samotność jest prawością, potem oczywistością. Jest naturalnym odsunięciem się od iluzji. Jest stanięciem oko w oko z czarną dziurą. Jest przerażeniem i wyzwoleniem od przerażenia. Jest tunelem do życia. Nie zna smaku prawdziwego życia, kto przez tunel samotności się nie przeczołgał."
Awatar użytkownika
snowleo
łASuch
Posty: 174
Rejestracja: 2 maja 2014, 16:02
Lokalizacja: gg: 2367381

Re: nowa (40+)

Post autor: snowleo »

Witaj :) :ciasto:
ODPOWIEDZ