Hayo! :3

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
MaRco
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2016, 16:57

Hayo! :3

Post autor: MaRco »

Witam! :D
Nie jestem najlepsza w przedstawianiu się, ale trzeba jakoś zacząć, ile można tylko siedzieć, obserwować i czytać.
Więc mam 18 lat (19 rocznikowo). Interesuje się Japonią (językiem, kulturą itd), anime oraz mangą (od niedawna, więc zbyt dużego doświadczenia w tym jakoś nie mam), cospleyem (to akurat fajna zabawa ^^ ), historią (XX-lecie międzywojenne). Lubie wycieczki (czy to piesze, rowerowe czy pociągiem - nie ma znaczenia- wszystkie są fajne, bo można ciekawie spędzić czas ) i zwierzęta :)
I to by było na tyle :D
Ciacha dla was : :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: (zauważyłam, że to tu taka tradycja) :D
Awatar użytkownika
danica0
mASełko
Posty: 108
Rejestracja: 13 cze 2015, 06:49
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Hayo! :3

Post autor: danica0 »

Hej :mrgreen:
Z tej strony 17-natolatka (rocznikowo 18). Też lubię wszelkiego rodzaju wycieczki, fascynuje mnie Japonia - i podobnie jak tym w mandze siedzę od niedawana, a moja przygoda z anime trwa już jakoś rok :P
Jeśli chciałabyś pogadać to pisz śmiało na priv! ^^

PS. I tradycyjnie ciacho dla ciebie :ciasto: :ciasto:
"Always remember how you are"
Awatar użytkownika
Aisling
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 14 sty 2016, 15:41

Re: Hayo! :3

Post autor: Aisling »

Cześć, ja mam 17 lat. Uwielbiam wycieczki, cosplay i anime też mnie interesują. Cieszę się, że ostatnio na forum więcej osób 16-20. Ciacho dla ciebie :ciasto:
ODPOWIEDZ