Dzień dobry wieczór

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
tatransky
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 25 sty 2016, 00:08

Dzień dobry wieczór

Post autor: tatransky »

Cześć
Zdaje się, że nie jestem ASem, lecz bardziej hipolibidemikiem (bądź też po prostu posiadam awersję seksualną). Mimo tego odnajduję na tym forum sporo ważnych treści, przydatnych przy poznawaniu oraz uświadamianiu sobie siebie.

Mam 23 lata, pochodzę i mieszkam w Katowicach. Porzuciłem studia na rzecz pracy w IT. Studiowałem wiele kierunków, począwszy od konserwacji zabytków, poprzez kulturoznawstwo, projektowanie gier komputerowych, a na slawistyce skończywszy. Zawodowo jestem zdehumanizowaną częścią systemu informatycznego. Prywatnie preferuję naturę, a w szczególności górskie wędrówki i wspinaczkę. Zajmuję się grafiką, rysunkiem, ilustracjami i muzyką.

Z góry (dosłownie i w przenośni) dziękuję za zrozumienie i przyjęcie na forum.

Z pozdrowieniami
Tatrzański Gestalt
Odcinek Mała Wysoka – Litworowa Przełęcz jest bardzo niebezpieczny: z (prawie) każdego miejsca można bez trudności zejść do Doliny Wielickiej na odległe o pół godziny piwo.
~Władysław Cywiński
Awatar użytkownika
random
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 3 sty 2016, 12:13
Lokalizacja: BB

Re: Dzień dobry wieczór

Post autor: random »

Witaj Hanysie :wink:
The mind is a labirynth...
Awatar użytkownika
tatransky
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 25 sty 2016, 00:08

Re: Dzień dobry wieczór

Post autor: tatransky »

Taki ze mnie Hanys jak z Częstochowy Śląsk ; )
Odcinek Mała Wysoka – Litworowa Przełęcz jest bardzo niebezpieczny: z (prawie) każdego miejsca można bez trudności zejść do Doliny Wielickiej na odległe o pół godziny piwo.
~Władysław Cywiński
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Dzień dobry wieczór

Post autor: chochol »

Cześć Synek :wink: .
tatransky pisze:Prywatnie preferuję naturę, a w szczególności górskie wędrówki i wspinaczkę
Tatry ze wszystkich stron zaliczone?
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
tatransky
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 25 sty 2016, 00:08

Re: Dzień dobry wieczór

Post autor: tatransky »

Ze wszystkich nie ;) Uczę się chodzić na nowo. W wieku dziecięcym to i na Gerlach i Łomnicę wszedłem. Niestety, konsekwencją późniejszych problemów natury psychicznej są lęki, w tym i lęk wysokości. Od kilku lat przełamuję...
Odcinek Mała Wysoka – Litworowa Przełęcz jest bardzo niebezpieczny: z (prawie) każdego miejsca można bez trudności zejść do Doliny Wielickiej na odległe o pół godziny piwo.
~Władysław Cywiński
gravesend
ASiołek
Posty: 75
Rejestracja: 3 gru 2015, 18:02
Lokalizacja: Poznań

Re: Dzień dobry wieczór

Post autor: gravesend »

tatransky pisze:W wieku dziecięcym to i na Gerlach i Łomnicę wszedłem.
Hej, a na Łomnicę da się wejść?
Pamiętam, że przed czterema laty na Łomnicę wjeżdżałem kolejką z Łomnickiego Stawu.
MBTI: ISTJ
Enneagram: 4w5
Awatar użytkownika
tatransky
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 25 sty 2016, 00:08

Re: Dzień dobry wieczór

Post autor: tatransky »

Na Łomnicę nie prowadzi znakowany szlak turystyczny. Na Łomnicę w zasadzie już się wspinasz przy użyciu lin, uprzęży. Wejście legalnie- z przewodnikiem. Ja szedłem z ojcem, który był dobrym piechurem ;)
Odcinek Mała Wysoka – Litworowa Przełęcz jest bardzo niebezpieczny: z (prawie) każdego miejsca można bez trudności zejść do Doliny Wielickiej na odległe o pół godziny piwo.
~Władysław Cywiński
ODPOWIEDZ