Gdybyście byli aktorami, jaką rolę chcielibyście zagrać?

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Gdybyście byli aktorami, jaką rolę chcielibyście zagrać?

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Nie ma ustalonej paczki, wbijaj śmiało. :D
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Gdybyście byli aktorami, jaką rolę chcielibyście zagrać?

Post autor: panna_x »

-Klara ze Ślubów panieńskich
Ksiezniczka
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 16 sty 2015, 18:40

Re: Gdybyście byli aktorami, jaką rolę chcielibyście zagrać?

Post autor: Ksiezniczka »

a w jakiejs komedii albo dramacie
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Gdybyście byli aktorami, jaką rolę chcielibyście zagrać?

Post autor: Viljar »

Sherly pisze:
wyrwana_z_kontekstu pisze: W temacie, jak już mówiłam dziś na czacie, chciałabym zagrać Snape'a. Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.
Hej, ale Snape już zaklepany! :P Może tak Kylo Ren z nowych Star Warsów? Bardzo podobna postać... :roll:

Aż żałuję że mnie na czacie nie było 8)
Kylo Ren jest dowodem na to, że Sithowie muszą nosić maski. A przynajmniej powinni ;) Ale miecz miał taki zarąbisty, że i tak chętnie bym przyjął tę rolę :diabel:
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Gdybyście byli aktorami, jaką rolę chcielibyście zagrać?

Post autor: Sherly »

Viljar pisze:
Sherly pisze:
wyrwana_z_kontekstu pisze: W temacie, jak już mówiłam dziś na czacie, chciałabym zagrać Snape'a. Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.
Hej, ale Snape już zaklepany! :P Może tak Kylo Ren z nowych Star Warsów? Bardzo podobna postać... :roll:

Aż żałuję że mnie na czacie nie było 8)
Kylo Ren jest dowodem na to, że Sithowie muszą nosić maski. A przynajmniej powinni ;) Ale miecz miał taki zarąbisty, że i tak chętnie bym przyjął tę rolę :diabel:
Hm? Asem jestem, to niedomyślnam. Wyjaśnij, proszę :P
Miecz pierwsza klasa. Co prawda byłam w gronie niedowiarków po obejrzeniu pierwszego trailera, ale film zweryfikował moją ocenę, trisaber nie tylko skuteczny jest, ale też dobrze wygląda w akcji.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Gdybyście byli aktorami, jaką rolę chcielibyście zagrać?

Post autor: Viljar »

No wiesz, Kylo wyglądał super, ale jak zdjął maskę, to... taki trochę emo-dzieciak :)
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Issander
ciAStoholik
Posty: 331
Rejestracja: 18 sty 2008, 23:17
Lokalizacja: zagranico

Re: Gdybyście byli aktorami, jaką rolę chcielibyście zagrać?

Post autor: Issander »

.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2018, 16:36 przez Issander, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Gdybyście byli aktorami, jaką rolę chcielibyście zagrać?

Post autor: Sherly »

Issander pisze:
Viljar pisze:No wiesz, Kylo wyglądał super, ale jak zdjął maskę, to... taki trochę emo-dzieciak :)
O to przecież chodziło, żeby stworzyć niestabilnego emocjonalnie przeciwnika z problemami agresją i daddy issues. Jedyna wada jego wyglądu jest taka, że ani trochę nie przypominał swoich rodziców, ani nawet dziadków ze strony matki, ani nawet prababki.
Viljar pisze:Kylo Ren jest dowodem na to, że Sithowie muszą nosić maski.
A co żeście się wszyscy tak uparli na tego Kylo Rena sitha? Co rusz gdzieś o tym czytam. Kylo Ren nie jest sithem.
Dlatego internet go polubił, bo to taki niestabilnie emocjonalne emo, zachowujące się jak dziecko choć ma 29 lat :P
Tak się zastanawiam co on mógł mieć do swoich rodziców, że tak strzelił focha. Porównując jego historię z historią Lokiego w Thorze stwierdziłam że być może jest adoptowany, jak Loki. I to by tłumaczyło brak podobieństwa :P

No tu akurat fakt, nie jest Sithem.
Awatar użytkownika
Issander
ciAStoholik
Posty: 331
Rejestracja: 18 sty 2008, 23:17
Lokalizacja: zagranico

Re: Gdybyście byli aktorami, jaką rolę chcielibyście zagrać?

Post autor: Issander »

.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2018, 16:35 przez Issander, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Gdybyście byli aktorami, jaką rolę chcielibyście zagrać?

Post autor: Sherly »

Issander pisze:
Sherly pisze:Dlatego internet go polubił, bo to taki niestabilnie emocjonalne emo, zachowujące się jak dziecko choć ma 29 lat
Czy rzeczywiście internet polubił? Tak naprawdę zdania są podzielone. Połowie osób podoba się nieco świeższe ujęcie wizerunku złoczyńczy (z drugiej strony nie jest też jakoś mega ambitne), druga połowa ma takie samo zdanie jak Viljar.

Poza tym sporo osób uważa, że aktor jest brzydki, bo ma niestandardową urodę.
Zależy w jakiej części internetu jesteś ;) Ja lubię wejść na tumblr, a tam w tagach Star Wars jest mnóstwo fanów wybielających Kylo... Tumblr jest potężne, to wielka społeczność fanów, i to głównie z niej czerpię info o najnowszych "trendach". Choć wiadomo, że większość ludzi tam to emo nastolatki, jednak jest to docelowa demografia twórców blockbusterów takich jak Star Trek czy Star Wars, więc ich zdanie mimo wszystko się liczy, jakkolwiek by nie błądzili :D


Argument dotyczący wyglądu jest tak żałośnie słaby, że nie ma co tego komentować. Hejtowanie kogoś tylko dlatego że nie jest standardowo atrakcyjny jest płytkie i niepoważne.
Awatar użytkownika
Issander
ciAStoholik
Posty: 331
Rejestracja: 18 sty 2008, 23:17
Lokalizacja: zagranico

Re: Gdybyście byli aktorami, jaką rolę chcielibyście zagrać?

Post autor: Issander »

.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2018, 16:35 przez Issander, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Gdybyście byli aktorami, jaką rolę chcielibyście zagrać?

Post autor: Sherly »

Issander pisze:
Sherly pisze:Zależy w jakiej części internetu jesteś Ja lubię wejść na tumblr
Myślę, że już widzę przyczynę rozbieżności danych. Media społecznościowe są generalnie raczej sfeminizowane, a tumblr wyróżnia się na tym polu szczególnie (ok. 3/4 kont należy do kobiet). Natomiast użytkownicy 9gaga, reddita, 4chana, imgura czy polskiego kwejka to przeważnie mężczyźni.
Czyli to kobiety tak nieobiektywnie patrzą na postaci :diabel: No tak. Ja widziałam wypowiedzi osób różnych płci, ale faktycznie kobiety przeważały. Oj, my takie niepoważne :P

Żeby nie było totalnego off-topu:
Mogłabym zagrać Marion Crane z Psycho.
Awatar użytkownika
Biała
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 9 gru 2014, 21:08

Re: Gdybyście byli aktorami, jaką rolę chcielibyście zagrać?

Post autor: Biała »

Max Guevara z Dark Angel. Kiedyś jeszcze myślałam, że chciałabym zagrać Claire Bennett z Heroes.
Matka jest o 21 lat starsza od swojego dziecka. Za 6 lat dziecko będzie 5 razy młodsze od matki. Gdzie jest ojciec??
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Gdybyście byli aktorami, jaką rolę chcielibyście zagrać?

Post autor: Słomiany Zapał »

Jakąś postać, która wymaga silnej charakteryzacji lub do której podkłada się jedynie głos a reszta to już głównie efekty. np.: Smaug, Predator, Freddie Kruger, Hellboy. Coś w tym stylu.
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: Gdybyście byli aktorami, jaką rolę chcielibyście zagrać?

Post autor: Mikenoge »

Jestem aktorem. Lecz amatorem. Zagrałbym każdą rolę a najlepiej lubię kontrowersyjne.
Kiedyś jako dziecko marzyłem sobie o roli partnera Bruce Willisa w szklanej pułapce. Takiego pomocnika. 8)
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
ODPOWIEDZ