Lubisz dzieci?

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Czy lubisz dzieci?

Tak
102
25%
Nie
178
44%
Czasami
79
19%
Zależy jakie (i wpisz jakie w osobnym poście)
48
12%
 
Liczba głosów: 407

Awatar użytkownika
Nocny Pisarz
starszASek
Posty: 40
Rejestracja: 16 sie 2014, 22:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Lubisz dzieci?

Post autor: Nocny Pisarz »

W ogóle nie lubię dzieci.

Takie małe, chodzi za tobą i drze się wniebogłosy.
Nigdy ich nie lubiłam, nie rozklejam się na widok "słodkiego bobasa" :P
"Dzieci Nocy pozbawione snu, stają się potworami, które na co dzień widujesz w swoich koszmarach."
zewsząd i znikąd
pASibrzuch
Posty: 246
Rejestracja: 30 lip 2014, 11:07

Re: Lubisz dzieci?

Post autor: zewsząd i znikąd »

Lubię, ale starsze - takie, z którymi można już się pobawić i porozmawiać (bo owszem, sama bywam dziecinna). W przypadku zupełnie małych dzieci rozczulają mnie tylko zwierzęce dzieci, np. tygrysięta.
Mam 33 lata, od 28 lat wiem, skąd się biorą dzieci, nie przypominam sobie choćby chwili odczuwania chęci posiadania dzieci. Ba, już w owym wieku 5 lat zaczęłam deklarować, że nie chcę ich mieć.
Awatar użytkownika
89aneta
pASibrzuch
Posty: 224
Rejestracja: 23 lis 2013, 12:29
Lokalizacja: Kielce

Re: Lubisz dzieci?

Post autor: 89aneta »

nie lubię i nie chcę mieć dzieci
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Lubisz dzieci?

Post autor: Słomiany Zapał »

Nie, nie lubię dzieci. Dzieci = chaos, a chaos to coś, czego staram się unikać za wszelką cenę:)
Libra

Re: Lubisz dzieci?

Post autor: Libra »

Dzisiaj chwilę się zajmowałam dzieckiem które jest w jakimś tam stopniu spokrewnione.


Zniosłam to. Nawet jej dałam starą maskotkę. Ale jak mnie poprosiła o to, żebym ją "wykupkała" to odpadłam :mrgreen:
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Lubisz dzieci?

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Dzieci bywają urocze, ale swoich to mieć nie chcę. Za dużo fatygi, a ja to leniwa jestem, lubię spokój, no i muszę mieć czas na swoje pasje. :mrgreen:
Awatar użytkownika
etn.ola
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 30 paź 2015, 19:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Lubisz dzieci?

Post autor: etn.ola »

Całkiem lubię obserwować grupę dzieci w wieku 1-4 lata. Intryguje mnie jakie cechy już widać, jaki mają kontakt z rodzicami, czy potrafią być kreatywne, społeczne, inteligentne. Podsumowując to chyba lubię dzieci, bo są małymi dorosłymi.

Jednak opieka na zasadzie animacji to nie dla mnie.. szybko denerwuje się na mało inteligente i zbyt żywe dzieci.
I po prosut brak mi sił ;p
Choć jeśli chodzi o rodzeństwo moich znajomych, czy chwilowe zajęcie się dzieckiem to zawsze jestem miła - lecz to raczej mój charakter, anizeli jakakolwiek sympatia do dzieci.

Bałabym się mieć własne bo.. lubię mieć chwile dla siebie i być niezależna.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Lubisz dzieci?

Post autor: Keri »

Raz, że dzieci nie lubię to 2 wątpię bym był dobrym rodzicem i się nimi zajmował ;)
Awatar użytkownika
ouo
ciAStoholik
Posty: 328
Rejestracja: 25 lut 2015, 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: Lubisz dzieci?

Post autor: ouo »

Nie lubię dzieci. Jak ktoś mi podsuwa dziecko pod nos, bo "zobacz jakie śliczniutkie" to się zastanawiam - gdzie? I jestem przerażona. Boję się dzieci, nie umiem się z nimi dogadać. W dzieciństwie też tak było - zamiast bawić się z rówieśnikami, wolałam siedzieć z dorosłymi.

Nie chcę mieć dzieci i z pewnością nie będę miała. Byłabym okropną matką - samolubną i leniwą. A do tego nadopiekuńczą i przewrażliwioną na punkcie bezpieczeństwa. Nikomu bym takiej nie życzyła.

Za to uwielbiam ludzi starszych! Czasem jak spotkam jakiegoś staruszka, to gadam z nim całymi godzinami. :lol:
(~˘▾˘)~
Libra

Re: Lubisz dzieci?

Post autor: Libra »

ouo pisze:W dzieciństwie też tak było - zamiast bawić się z rówieśnikami, wolałam siedzieć z dorosłymi.
gdy to przeczytałam przypomniał mi się syn mojej koleżanki - dwoje dzieci w wieku licealnym miała, gdy jej się wpadło z kolejnym. Młody przesiaduje głównie w towarzystwie "starszyzny" i tak do tego nawykł, że innych dzieci totalnie nie toleruje, co teraz daje plony, bo zapisała mlodziana do przedszkola i są fajerwerki :D Darcie, agresja i kim do cholery są Ci mali ludzie?? :lol: Być może rośnie kolejny nie lubiący dzieci :P
Awatar użytkownika
SamotnyWilk
mASełko
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2016, 20:34

Re: Lubisz dzieci?

Post autor: SamotnyWilk »

Ja czasem i lubię, ale w moim obecnym stanie emocjonalnym nie planuję mieć własnych :lol: Kto wie może kiedyś to się zmieni.
Czy lubisz dzieci?
Zależy jakie (i wpisz jakie w osobnym poście)
Jak przeczytałem tę możliwość naszedł mnie czarny humor, odpowiedź była by "w panierce" :lol:
Awatar użytkownika
ColdChris
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 20 sie 2015, 12:51
Lokalizacja: Poznań

Re: Lubisz dzieci?

Post autor: ColdChris »

Swoje bym kochał, obce to przeważnie mniej lub bardziej zabawne męczybuły, chociaż zdarzają się błyskotliwe wyjątki ;D
Seek not the paths of the ancients; Seek that which the ancients sought
Libra

Re: Lubisz dzieci?

Post autor: Libra »

SamotnyWilk pisze:
Jak przeczytałem tę możliwość naszedł mnie czarny humor, odpowiedź była by "w panierce" :lol:
Librowy partner: Jakbyśmy wpadli i mieli bliźniaki, to cobyśmy z nimi zrobili?
Libruszek: Gulasz.


Kurtyna, oklaski :P
Awatar użytkownika
SamotnyWilk
mASełko
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2016, 20:34

Re: Lubisz dzieci?

Post autor: SamotnyWilk »

Libra pisze:
SamotnyWilk pisze:
Jak przeczytałem tę możliwość naszedł mnie czarny humor, odpowiedź była by "w panierce" :lol:
Librowy partner: Jakbyśmy wpadli i mieli bliźniaki, to cobyśmy z nimi zrobili?
Libruszek: Gulasz.


Kurtyna, oklaski :P
Ufff, dobrze że nie tylko jak mam takie skojarzenia :lol: :D
Awatar użytkownika
JacobMcAllen
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:13
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Lubisz dzieci?

Post autor: JacobMcAllen »

Nie lubię dzieci i nie chcę mieć własnych. Nie przeszkadzają mi w przestrzeni publicznej (chyba, że bardzo rozrabiają i są głośno), ale nie wyobrażam sobie posiadania i wychowywania własnego potomstwa. Gdybym był w związku, z pewnością byłbym zazdrosny o dziecko, o to, że partnerka poświęca uwagę właśnie jemu i że w ten sposób mogłaby ucierpieć nasza relacja.
Dieu le veut
ODPOWIEDZ